Profile cover photo
Profile photo
Auto-Moto-Szlif. Szlifiernia silników Kempiński P.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Jesteśmy uznaną firmą w branży. Z naszych usług często korzystają autoryzowane serwisy samochodowe. Chętnie oddają nam do naprawy swoje silniki, gdyż wiedzą, że na naszej solidności i dokładności można polegać. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i skontaktuj się z nami - http://www.automotoszlif.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szpilka odpowietrznika się urwała? Możesz odkręcić ją samodzielnie, jednak lepiej nie ryzykować i zlecić to ekspertom. W naszym warsztacie wykorzystujemy do tego celu specjalistyczne narzędzia. Doświadczenie i wiedza naszych pracowników są gwarancją dobrze wykonanej pracy. Zapraszamy - http://www.automotoszlif.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Idą Święta! Dlatego z tej okazji chcielibyśmy złożyć wszystkim naszym Drogim Klientom najserdeczniejsze życzenia! Przesyłamy moc radości i uśmiechu! Życzymy Państwu wesołych i spokojnych Świąt! Wszystkiego dobrego od firmy Auto Moto Szlif.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niedziałająca głowica dla naszych specjalistów nie jest bynajmniej powodem do paniki. Dokładnie sprawdzimy płaszcz wodny, wyszlifujemy zawory, wymienimy uszczelniacze... Warto wiedzieć o tym, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co mogą potwierdzić nasi Klienci. Wystarczy, że się Państwo z nami skontaktują, a ustalimy szczegóły współpracy. Na stronie internetowej: http://www.automotoszlif.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o tym, co znajduje się w naszej ofercie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uszkodzona głowica samochodowa? Nieciekawa sprawa… Warto wiedzieć, co może wskazywać na jej zepsucie. Jeśli zauważyli Państwo ubywanie płynu w trakcie jazdy czy może niepokojący kolor cieczy lub wydostający się gęsty dym z rury wydechowej, lepiej skontaktować się z fachowcem, który oceni stan głowicy. Ekipa z firmy AUTO Motoszlif serdecznie się poleca. Na stronie internetowej: http://www.automotoszlif.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O tym, że regenerujemy głowice, zapewne doskonale Państwo wiedzą. W końcu tym zajmujemy się na co dzień. A czy słyszeli Państwo o tym, że nasi fachowcy mogą dojechać do Klienta? Państwa komfort jest dla nas najważniejszy, dlatego jesteśmy elastyczni. Zapraszamy do owocnej współpracy. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.automotoszlif.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli poszukują Państwo fachowców, którzy zajmują się szlifowaniem wałów korbowych, to mamy naprawdę dobrą wiadomość! Naprawimy w mig jakiekolwiek usterki, dlatego nie muszą Państwo się niczym przejmować! Czy wiedzieli Państwo o tym, że wał korbowy obraca się kilka tysięcy razy w ciągu minuty? Prędkość ta sprawia, że urządzenie dość szybko się zużywa, dlatego warto regularnie odwiedzać mechanika. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://www.automotoszlif.pl/oferta/, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się regeneracją głowic. Warto wiedzieć, że zanim nasi specjaliści zabiorą się za szlifowanie Państwa silników, w pierwszej kolejności sprawdzą oni głowice. Mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty? Jesteśmy do dyspozycji! Na stronie internetowej: http://www.automotoszlif.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji o tym, co znajduje się w naszej ofercie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Znajdą nas Państwo w samym sercu Bydgoszczy. Na stronie internetowej: http://www.automotoszlif.pl/kontakt/ zamieściliśmy nasze dane kontaktowe, a także wygodny formularz kontaktowy. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zapraszamy do współpracy z najlepszą szlifiernią silników!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poszukują Państwo szlifierni silników? Lepiej nie mogli Państwo trafić! Jesteśmy najlepsi nie tylko w Bydgoszczy, lecz także w okolicy! Mogą zatem Państwo bez większych zmartwień powierzyć nam swój silnik, a nasi cudotwórcy przywrócą go do życia. Mają Państwo pytania? Jesteśmy do dyspozycji, jak zawsze! Na stronie internetowej: http://www.automotoszlif.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded