Profile cover photo
Profile photo
Auto-Moto-Szlif. Szlifiernia silników Kempiński P.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Znajdą nas Państwo w samym sercu Bydgoszczy. Na stronie internetowej: http://www.automotoszlif.pl/kontakt/ zamieściliśmy nasze dane kontaktowe, a także wygodny formularz kontaktowy. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zapraszamy do współpracy z najlepszą szlifiernią silników!
Photo

Post has attachment
Poszukują Państwo szlifierni silników? Lepiej nie mogli Państwo trafić! Jesteśmy najlepsi nie tylko w Bydgoszczy, lecz także w okolicy! Mogą zatem Państwo bez większych zmartwień powierzyć nam swój silnik, a nasi cudotwórcy przywrócą go do życia. Mają Państwo pytania? Jesteśmy do dyspozycji, jak zawsze! Na stronie internetowej: http://www.automotoszlif.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo

Post has attachment
Wymianę gniazd zaworowych lepiej powierzyć doświadczonym mechanikom. Po co mają się Państwo niepotrzebnie stresować? Dla nas to pestka, a Państwo będą spokojni! Zapraszamy do współpracy. Naszym Klientom, jak zawsze, gwarantujemy atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.automotoszlif.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Jeśli poszukują Państwo fachowców, którzy zajmują się nacinaniem rowków na głowicach ciężarowych, lepiej nie mogli Państwo trafić! Jesteśmy doświadczoną ekipą, która może poszczycić się imponującym doświadczeniem! Warto nam zaufać. Na stronie internetowej: http://www.automotoszlif.pl/oferta/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Wciąż się rozwijamy, ponieważ nie należymy do osób, które spoczywają na laurach. Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne i świetne jakościowo sprzęty, które gwarantują niezawodność realizacji. Zatem jak regenerować silniki, to tylko u nas! Na stronie internetowej: http://www.automotoszlif.pl/oferta/ znajdą Państwo więcej informacji o tym, co mamy do zaoferowania!
Photo

Post has attachment
Najlepsza szlifiernia w okolicy? Rzecz jasna, że mowa o Auto Motoszlif! Cechują nas nie tylko profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta, lecz także atrakcyjne ceny. Warto nam zaufać! Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni, ponieważ o silnikach wiemy naprawdę wszystko! Na stronie internetowej: http://www.automotoszlif.pl/o-nas/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
W ramach regeneracji kadłubów silników oferujemy wytaczanie oraz honowanie cylindrów do średnic Ø200 mm. Tym samym zajmujemy się silnikami od sprężarek, motocykli, skuterów wodnych, quadów i kosiarek-ubijarek. Prace wykonujemy na nowoczesnym sprzęcie. Zachęcamy do odwiedzenia naszego warsztatu - http://www.automotoszlif.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
O jakości naszej pracy świadczy fakt, że z naszych usług korzystają autoryzowane serwisy samochodowe. Doceniają nasze doświadczenie i fachową wiedzę. Zadowoleni Klienci polecają nasze usługi, co jest dla nas potwierdzeniem, że jesteśmy dobrzy, w tym co robimy. Zachęcamy do kontaktu - http://www.automotoszlif.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Działamy szybko i profesjonalnie, nie muszą się Państwo obawiać jakichkolwiek opóźnień w realizacji zleceń. Dbamy też o atrakcyjne ceny. Nie oznacza to jednak, że używamy gorszych jakościowo części zamiennych. Stosujemy tylko materiały od najlepszych producentów. Zapraszamy do współpracy - http://www.automotoszlif.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się szlifowaniem silników od różnych pojazdów. Specjalizujemy się nie tylko w autach osobowych. Szlifujemy również silniki samochodów ciężarowych i ciągników. Wykonamy też wszystkie niezbędne czynności w silnikach quadów i skuterów wodnych. Zachęcamy do podjęcia współpracy - http://www.automotoszlif.pl/kontakt/.
Photo
Wait while more posts are being loaded