Profile cover photo
Profile photo
3 Карата Интернет-магазин
6 followers -
3 Карата - группа интернет-магазинов ювелирных изделий и аксессуаров из серебра
3 Карата - группа интернет-магазинов ювелирных изделий и аксессуаров из серебра

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Щасливі дорогоцінні камені вашого знака зодіаку

З давніх-давен люди вважали, що природне дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння володіє внутрішньою чарівною силою і здатністю наділяти власника певними якостями, посилювати гідності і захищати від негативу навколишнього світу, несе в собі силу обдаровувати власника удачею і везінням. Найчастіше мінерали прив'язували до знаку зодіаку зодіаку або до місяця народження. Наприклад, згідно з легендами, зелені смарагди благотворно впливали на зір, а червоні рубіни зупиняли кровотечу, сапфіри допомагають прийняти правильне рішення, особливо в справах любові − напевно тому каблучка з сапфіром на заручини така популярна. Втім, сучасна людина схильна вірити в духовне і енергетичний вплив мінералів, ніж очікує фізичної допомоги від натуральних самоцвітів. Для скептиків, зауважимо, що не дарма корони королів сучасних і стародавніх держав була багато прикрашені дорогими каменями, − завдання було вберегти правителя від змов, примножити багатства, подарувати спадкоємців і перемоги в боях. До речі, давайте згадаємо про знамениту Шапку князя Мономаха з синіми і жовтими сапфірами, рубінами (за старих часів їх називали яхонти, а зараз − корунд), шпінеллю, смарагдами і перлами − адже її так ніхто і не зміг одягти після його смерті. Збіг чи містика? Великий цар Соломон вірив в силу каменів, обдаровуючи кохану Суламіф безліччю прекрасних прикрас, він розповідав о сила і магічних властивості самоцвітів:

«Це кільце зі смарагдом ти носи постійно, кохана, тому що смарагд − улюблений камінь Соломона... якщо подивитися на нього з ранку, то весь день буде для тебе легким», «Ось анфракс (гранат), священний камінь землі Офір, − говорив цар. − Він гарячий і вологий. Глянь, він червоний, як кров, як вечірня зоря. Носить його забирає владу над людьми. Він лікує серце, мозок і пам'ять. «Цар всіх каменів − камінь Шамір. Греки називають його Адамас (Алмаз), що означає − нездоланний. Він міцніше всіх речовин на світлі й залишається неушкодженим в самому сильному вогні. Його також надягають воїни на ліву руку, вирушаючи в бій» (О. Купрін «Суламіф»). А великий алхімік Гермес Трисмегіст в своїй праці «Смарагдові скрижалі Гермеса» описує рецепт приготування філософського каменю, до речі, голівудські продюсери до сих його шукають в своїх блокбастерах, але поки безуспішно :).

Цікавий факт − християнська церква особливо в період середньовіччя вважала праці стародавніх астрологів язичницькими забобонами і активно спалювала в вогнищах не тільки магів, але цілий бібліотеки древніх дослідників про взаємодію планет і дорогоцінного каміння, а також їх вплив на долі і здоров'я людей, при цьому до наших днів дійшов календар архієпископа Рейнського Марброда, в якому позначається, в який місяць який з дорогоцінних каменів ставати потужним амулетом, і яка користь несе власнику. Архієпископ, без сумніву, користувався стародавніми рукописами, коли писав латиною трактат про 70 мінералів, місцях видобутку, зовнішні характеристики, їх лікувальної і магічну силу. Про це і ми зараз поговоримо в цій статті.

Як визначити свій щасливий камінь за датою народження?
Є дві системи визначення дорогоцінних каменів удачі:
- за знаком зодіаку;
- за місяцем народження.

Слід сказати, що обидві системи перетинаються. Звичайно, найточнішим буде ваш особистий гороскоп, який враховує положення планет в момент народження, але частіше за все ви самі інтуїтивно тягнетеся до певних камінню, не завжди усвідомлюючи, що вам потрібна їхня допомога і підтримка. Принцип дії дорогоцінних каменів і планет по зодіакальним знаком полягає в певний властивості планети, вони тисячі років впливали і наповнювали своєї чітко визначеної енергетикою природні мінерали, що видобуваються з надр − принаймні в древніх лапідаріях (санскриті) викладена така залежність. Звичайно, для того щоб цей вплив дійсно стало корисним, потрібно навчитися правильно використовувати і підбирати камені. Як же не загубитися в масиві різних систем і думок? Ми схильні дотримуватися системи, прийнятої в 1912 році, на з'їзді Національної асоціації ювелірів, яка була з часом незначно вдосконалена. Вона включає в себе і зодіак, і місяць народження.

Щасливі дорогоцінні камені астрологічного знака зодіаку КОЗЕРОГ
з 22 грудня по 19 січня
До Козерогам відносяться: агат, аметист, олександрит, берил, гагат, бірюза, гранат, кремінь, кошаче око, коралл, моріон, малахіт, нефрит, оливін, обсидіан, опал, раухтопаз, онікс, рубін, сердолік, селеніт, соколине око, турмалін, тигрове око, хризопраз, яшма і циркон.

Щасливі дорогоцінні камені астрологічного знака зодіаку ВОДОЛІЙ
з 20 січня по 19 лютого
Водолію благоволять: агат, аметист, аквамарин, берил, гіацинт, бірюза, гранат, перли, демантоїд, смарагд, кремінь, рожевий кварц, корал, нефрит, лазурит, обсидіан, сапфір, опал, сардонікс, сердолік, уваровіт, соколине око, флюорит , кришталь, хризопраз, яшма і цитрин.

Щасливі дорогоцінні камені астрологічного знака зодіаку РИБИ
з 20 лютого по 20 березня
До Рибам традиційно відносять: адуляр (місячний камінь), аметист, амазоніт, аквамарин, біломорит, олександрит, берил, гагат, бірюза, демантоїд, корал, перли, кахолонг, моріон, лазурит, морганіт, нефрит, опал, оливін, сапфір, сердолік, селеніт, соколине око, хризоліт, тигрове око, хризопраз, евклаз і шпинель.

Щасливі дорогоцінні камені астрологічного знака зодіаку ОВЕН
з 21 березня по 19 квітня
Камені удачі і везіння для Овнів: алмаз або діамант, аметист, амазоніт, берил, гранат, бірюза, перли, кварц, корал, лабрадор, лазурит, онікс, рубін, родоніт, хризопраз, хризоліт, бурштин, гірський кришталь.

Щасливі дорогоцінні камені астрологічного знака зодіаку ТІЛЕЦЬ
з 20 квітня по 20 травня
Тільцям краще носити у ювелірних прикрасах: агат, амазоніт, авантюрин, беріл, биче око, бірюзу, гагат, рожевий кварц, смарагд, білий корал, кахолонг, кремінь, малахіт, лазурит, нефрит, родоніт, онікс, рубін, селеніт, сапфір, сердолік, топаз, тигрове око, хризопраз, голубий шпат, циркон, яшма.

Щасливі дорогоцінні камені астрологічного знака зодіаку БЛИЗНЮКИ
з 21 травня по 20 червня
Близнюкам порекомендують звернути увагу на: агат, аметист, олександрит, берил, гіацинт, бірюза, перли, кремінь, смарагд, корал, родоніт, нефрит, сардонікс, селеніт, сапфір, сердолік, топаз, тигровій очей, уваровіт, хризопраз, флюорит, кришталь , хризоліт, цитрин і яшма.

Щасливі дорогоцінні камені астрологічного знака зодіаку РАК
з 21 червня по 22 липня
До зодіакальні Раки відносяться: агат, адуляр, авантюрин, аквамарин, аметист, амазоніт, біломорит, бірюза, берил, гагат, гематит, геліотроп, перламутр, корал, смарагд, кошаче око, моріон, місячний камінь, обсидіан, нефрит, онікс, родоніт, опал, рубін, сердолік, ростерит, соколиный глаз, хризопраз, топаз, евклаз і хризоліт.

Щасливі дорогоцінні камені астрологічного знака зодіаку ЛЕВ
з 23 липня по 22 серпня
Левам краще вибрати прикраси з такими каменями: авантюрин, биче око, берил, геліодор, геліотроп, гранат, гіацинт, демантоїд, золотий кварц, смарагд, кремінь, онікс, нефрит, опал, рубін, родоніт, сардонікс, топаз, сердолік, хризопраз, кришталь, хризоліт, циркон, бурштин, цитрин, шпінель.

Щасливі дорогоцінні камені астрологічного знака зодіаку ДІВА
з 23 серпня по 22 вересня
Дівам підходять: агат, берил, діамант, бірюза, гранат, кремінь, смарагд, корал, лабрадор, котяче око, нефрит, опал, онікс, родоніт, селеніт, сапфір, сердолік, хризоліт, тигрове око, хризопраз, кришталь, яшма і цитрин.

Щасливі дорогоцінні камені астрологічного знака зодіаку ТЕРЕЗИ
з 23 вересня по 22 жовтня
До Терезам відносяться: агат, аметист, алмаз, берил, бірюза, демантоїд, гагат, смарагд, кахолонг, димчастий кварц і рожевий кварц, корал, лазурит, кремінь, малахіт, нефрит, моріон, опал, родоніт, олівін, гіпс, соколине око, сердолік, турмалін, фенактіт, уваровіт, флюорит, хризоліт, хризоберил, хризопраз, кришталь, цитрин, циркон і яшма.

Щасливі дорогоцінні камені астрологічного знака зодіаку СКОРПІОН
з 23 жовтня по 21 листопада
Скорпіонам щастить з такими каменями: агат, аквамарин, адуляр, олександрит, аметист, амазоніт, беломорит, бірюза, берил, гагат, гранат, гематит, димчастий кварц і темний непрозорі кварци, котяче око, корал, лабрадор, моріон, малахіт, опал, сапфір, рубін, селеніт, зміїний, сердолік, топаз, хризопраз, турмалін і яшма.

Щасливі дорогоцінні камені астрологічного знака зодіаку СТРІЛЕЦЬ
з 22 листопада по 21 грудня
Стрільцям краще вибирати вироби з мінералами: аметист, бірюза, берил, гіацинт, гранат, смарагд, демантоїд, блакитний кварц, корал, кремінь, лабрадор, нефрит, лазурит, сапфір, селеніт, сардонікс, сердолік, обсидіан, соколине око, олівін, тигрове око, онікс, танзаніт, хризопраз, топаз, хризоліт, бурштин, чароїт, яшма.

Вибір каменю в ювелірну прикрасу по стихії: земля, вогонь, вода, повітря
Чотири стихії, за якими розподіляються знаки зодіаку, впливають на характер і ювелірні смаки в кольорі золота, дизайн виробів і вибір каменів. Якщо ви хочете зробити подарунок − сюрприз до Дня народження, для початку визначтеся в його знаку зодіаку і стихії, якої цей знак відповідає.

Вогонь (овен, лев, стрілець)
Земля (тілець, діва, козеріг)
Повітря (близнюки, терези, водолій)
Вода (рак, скорпіон, риби)
Вогонь. Ювелірні прикраси стихії «вогонь» в основному виконані з червоного (рожевого) золота або з'єднанням декількох відтінком металу. Гарні будуть ланцюжки, браслети, каблучки і сережки «Трініті» без каменів, а також золоті вироби з вогненними камінням: гранатами, рубінами, рожевими топазами і т.п.

Земля. Ювелірні прикраси цієї стихії повинні бути об'ємними, глянцеві поверхні поєднуються з матовими і фактурними; переважні мотиви флори і фауни, а також вставки агату, сердоліку, бірюзи, рубіна або перлів.

Повітря. Тонкі, витончені, легкі золоті каблучки і кулони з декором у вигляді сіточки, ажурні, мереживні дизайни з невеликими блакитними і зеленими каменями: топаз, аквамарин, перли, смарагд. Вироби повинні бути легкими, наприклад, тонке кольє кулон на ланцюжку з одним каменем.

Вода. Прикраси з хвилями, складками, хвилясті ланцюга, золоті сережки-підвіски з гронами з гірським кришталем, берилами, опалами, смарагдами, намиста перлів та коралів, великі камені огранювання «кабошон», наприклад, місячний, що нагадують природне огранювання морської гальки.

Чому ми іноді не можемо носити подаровану нам прикрасу? Адже людина старалась для нас: вибрали в ювелірному магазині, купували, іноді це дуже дорогі прикраси. Багато хто не вірить, але натуральні камені сильно впливають на енергетику, психіку, тонке тіло. Правильно підібраний камінь буде допомагати, заспокоювати, приносити удачу і душевну гармонію, а неправильно підібраний викликати дискомфорт, проблеми зі здоров'ям, можуть страждати і інші сфери життя − фінансова, особиста і т.д.

Причини цього можуть бути різні, але найчастіше люди не підозрюють про те, що причина проблем в неправильно підібраному камені (прикрасі, персні, кулоні), так само важливе правильне носіння: жінці онікс краще носити в сережках, хризоліт − на середньому пальці, і т. д. Але про це буде окрема стаття.
Источник: https://www.3carata.com.ua/ua/zodiac-signs-and-their-lucky-stones.html
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
ТОП-10 лучших подарков до 100$

Когда мы обычно вспоминаем о покупке подарков? Вот честно, большинство спохватывается за неделю до праздника, пускаясь в лихорадочные поиски. А если, это Рождество или Новый год, то дарить надо много и разных людям, при этом далеко не всегда у нас − безграничные финансовые возможности. Поэтому, самый популярная задача для менеджеров консультантов 3 Карата перед массовыми праздниками − Новым годом, Днем Святого Валентина или 8 Марта − помочь подобрать подарок золотое украшение, аксессуар или изделие из серебра с ценой до 100 долларов. Но в этом году мы решили собрать популярные предложения до 100 долларов в рейтинг, чтобы облегчить вам задачу.

#10
Серебряные зажимы для денег

Не мучайтесь, закажите шефу зажим для денег с персональной гравировкой от 1500 грн − бывает ли лучше подарок для любимого начальника от благодарного коллектива? И это не просто сувенир, это еще и пожелание, и тост, и амулет, и статусный личный аксессуар из драгоценного металла!

#9
Детские золотые сережки

Дочки, племянницы, крестницы... Поверьте, все маленькие женщины хотят золотые сережки, и непременно как у принцессы! Учитывая размеры ушек, можно недорого приобрести в нашем интернет-магазине симпатичные недорогие серьги для девочек по цене от 1000 грн!

#8
Кулон золотое сердце

Барышни хотят получить такой кулончик, даже если они утверждают ,что им чужда романтика и «все эти сопли». Что хорошо − этим подарком можно «убить 2 зайцев» − вручив подарок на новый год, на следующий вскорости «День Святого Валентина» можно ограничиться букетом цветов и коробочкой шоколада или ужином в любимом кафе.

#7
Серебряное ситечко-заварник для чая

Если «полезные» подарки − ваш конек, лучшим вариантом на все случаи жизни будет оригинальный заварник из благородного серебра 925 пробы. Во-первых, это ...красиво. Достаточно? Нет? Ладно, и еще полезно, модно, недорого, да и вообще, каждый раз, доставляя ситечко, мы слышим «ваааау, какая хорошенькая штууучка». Но каждый раз заказывают в подарок кому-то. Может быть в этот год стоит сделать приятное и себе? Вы знаете, что заслужили это!

#6
Рюмочки из серебра или посеребренной латуни

Часто новый год совпадает с Новосельем, как говориться, в новом году − в новый дом! И в новогодние праздники, под видом доедания оливье, вас могут позвать праздновать переезд в новую квартиру. Естественно, желательно позаботиться о подарке заранее, ибо многие ювелирные он-лайн магазины будут закрыты или недорогой товар попросту раскуплен в предпраздничном ажиотаже. Пара стопок − это не просто посуда, это новая традиция новоселов, семейная реликвия, да и просто намек − а не пора ли за стол?

#5
Серьги со счастливым камнем по знаку зодиака

Поверьте, ваша девушка, супруга или мама будут 100% счастливы, получив в подарок к празднику сережки с цветным камнем, который по гороскопу сулит им невероятную удачу, подходит к цвету глаз или новогоднего наряда! Если вам сложно определиться с выбором − квалифицированные консультанты Три Карата всегда помогут и подскажут.

#4
Золотой пирсинг в пупок или нос

Наверное, это странно, все таки зима и все такое. Но для любителей пирсинга в пупок или в нос − это шанс получить жалемый подарок!!! Поэтому если ваша возлюбленная или дочь бредит красивым пирсингом − исполните ее мечте, поверьте, в нашем он-лайн магазине золота до 100 долларов − есть огромный выбор вариантов − от сердечек до хай-тек дизайна.

#3
Серебряная ложечка на крестины

Итак, с 24-го декабря официально начинается парад поздравления дорогих крестников, а также крестины − сначала католические, потом Православные. Советуем заранее приобрести лучший подарок к данному важному событию − детскую ложечку из серебра, например, с ангелом-хранителем или яркую с эмалью и мультяшным героем. Стоимость ложечек стартует от 800 грн, в подарок от ювелирного интернет-магазина 3 Карата − красивая коробочка с бантиком и бесплатная доставка курьерской службой.
Серебряные детские ложечки на первый зубок

#2
Серебряный брелок для автомобиля

Брелоки уверенно удерживают почетную вторую позицию нашего топа. Во-первых, это оригинально, во вторых, стоимость авто-брелоков из серебра − от 800 грн явно не опустошит ваш кошелек, в третьих, на сайте 3 Карата представлено 3 отличные коллекции, которые разрабатывались украинскими ювелирами по рекомендациям наших менеджеров и они учитывают все возможные пожелания к этому подарку.

#1

Помолвочное кольцо − на самом деле самый популярный подарок «под елку». Кому как не нам знать, что предложений в Рождественский вечер или новогоднюю ночь делают больше чем в День Cв. Валентина! Если вы верите в волшебство и магию праздника, − у нас большой выбор недорогих и красивых колец для идеальной помолвки, стоимостью от 1500 до 3000 грн. Советуем присмотреться не только к колечкам с бриллиантами, на помолвку можно выбрать кольцо с аметистом − камнем чистой любви, изумрудом − оберегом семьи, морганитом − «камнем помолвки», мода на который пришла к нам из США, где популярность помолвочных колец с морганитами соперничает с бриллиантами, очевидно, потому, что этот минерал придает человеку решимости и помогает ощутить полноту счастья.
Дарите подарки дорогим людям и будьте счастливы!

Текст подготовлен отделом контента интернет-магазина 3 Карата ТМ.
https://www.3carata.com.ua/ru/blog/top10-best-gifts/
Add a comment...

Post has attachment
Що робити, якщо потрібно купити БАГАТО подарунків?
Ми знаємо! ЗНИЖКА 6% на набір прикрас у наявності, ЗНИЖКА 5% на всі ювелірні прикраси і срібло в наявності, знижка 3% на вироби на замовлення, оберіть розкішну коробочку БЕЗКОШТОВНО − ми готові на все заради того, щоб Ви порадували ваших коханих гарними подарунками!
https://www.3carata.com.ua/ua/christmas-discounts
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Сережки с изумрудом − магия камня и золота

Бархат изумруда в золоте привлекает, притягивает и манит. Зеленый цвет − это цвет жизни, первого нежного листочка, цвет весны и юности! И глупо считать, что этот любимый камень царицы Клеопатры подходит только шатенкам и брюнеткам! Блондинок он делает утонченными, их кожа кажется еще нежнее, темноволосым − придает страстности. Странно, если ранее вас не посещали мысли купить серьги с изумрудами.

Для нашего ювелирного каталога отобраны лучшие женские золотые украшения и аксессуары с натуральным или гидротермальным изумрудом. Кстати, нано-изумруд, выращенный в лаборатории из натурального сырья сохраняет все свойства, но он не такой хрупкий, более прозрачный и очень яркий, при этом его цена ниже колумбийских или африканских изумрудов.

И хотя, в изумрудных сережках дизайн − не самое главное, мы в интернет-магазине 3 Карата стараемся, чтобы вы могли заказать все самые модные женские изделия из золота!
Источник: https://www.3carata.com.ua/ru/gold/earrings/emerald
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded