Profile cover photo
Profile photo
Perfect Trans. Usługi transportowe
About
Posts

Post has attachment
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu spokoju i radości. Niech pod choinką znajdą się tylko trafione prezenty i niech wszystkie dni będą tak piękne, jak te świąteczne. Życzymy odpoczynku w gronie najbliższych i nabrania sił na nadchodzący rok. http://perfecttrans.zgora.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Funkcjonujemy na rynku transportowym od wielu lat i wciąż się rozwijamy. Jesteśmy w stanie stwierdzić, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Podejmiemy się realizacji każdego zlecenia. Gwarantujemy skuteczność, bezpieczeństwo i rzetelność w realizacji usług. Zapraszamy do kontaktu - http://perfecttrans.zgora.pl/uslugi-transportowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bezpieczeństwo w czasie transportu jest bardzo ważne, dlatego przywiązujemy dużą wagę do stanu technicznego naszych pojazdów. Nasze auta poddawane są regularnym przeglądom okresowym. Zapewniamy też, że nasze pojazdy spełniają wszelkie europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym. Zachęcamy do współpracy - http://perfecttrans.zgora.pl/uslugi-transportowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niespodziewane zdarzenie na drodze? Nagły zator na drodze a towar trzeba dostarczyć na czas? Niejeden kierowca by spanikował, ale pracownicy Perfect Trans wiedzą, jak wyjść z każdej sytuacji. Nasi doświadczeni kierowcy poradzą sobie na drodze i dowiozą towar zgodnie z zamówieniem. Zapraszamy do współpracy - http://perfecttrans.zgora.pl/uslugi-transportowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy w stanie dostosować się do każdego Klienta. Zależy nam na szybkim zrealizowaniu zlecenia, aby Klient był zadowolony z jakości naszych usług transportowych. Dbamy zawsze o bezpieczeństwo przewożonych towarów. Firma Perfect Trans z Zielonej Góry to gwarancja najlepszej spedycji - http://perfecttrans.zgora.pl/kontakt-firma-transportowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Paleta to podniesiona platforma, służąca do przenoszenia i składowania towarów. Palety są zazwyczaj wykonane z drewna i mają swoje standardowe wymiary. Palety wykorzystuje się jako sztywne podłoże, na którym można układać drobniejsze opakowania i transportować je w większej ilości. Transport towarów nie ma przed nami tajemnic, zapraszamy do współpracy - http://perfecttrans.zgora.pl/uslugi-transportowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych, oferujemy konkurencyjne ceny. Przewóz towarów naszymi samochodami jest w 100% bezpieczny, a nasze pojazdy są systematycznie poddawane przeglądom okresowym. Co istotne, spełniają wszelkie europejskie wymagania pod względem technicznym i ekologicznym. Zapraszamy - http://perfecttrans.zgora.pl/uslugi-transportowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
List przewozowy zawiera fizyczny spis inwentarza przesyłanego przy pomocy transportu lądowego, wodnego i powietrznego. W liście przewozowym znajduje się zazwyczaj adres sprzedawcy, adres docelowy, numery referencyjne odbiorcy i dostawcy, rodzaj przewożonego towaru oraz jego ilość. O transporcie wiemy wszystko, zapraszamy do współpracy - http://perfecttrans.zgora.pl/uslugi-transportowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprawdźcie nas i przekonajcie się o naszej niezawodności. Zapraszamy do rozpoczęcia owocnej współpracy i skorzystania z profesjonalnych usług transportowych firmy Perfect Trans. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej firmy. W razie pytań zachęcamy do kontaktu - http://perfecttrans.zgora.pl/kontakt-firma-transportowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy flotę nowoczesnych pojazdów, które spełniają wszystkie europejskie normy i wymagania. Wszystkie nasze auta przechodzą regularne przeglądy techniczne, ponieważ zależy nam na bezpieczeństwie, zarówno wszystkich uczestników ruchu drogowego, jak i przewożonych ładunków. Zapraszamy do kontaktu - http://perfecttrans.zgora.pl/kontakt-firma-transportowa/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded