Profile cover photo
Profile photo
Tomasz Haleszczuk General Electrical Services
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Pomiary elektryczne i profesjonalnie zaprojektowane i zamontowane oświetlenie, nie tylko na drogach, w miejscach użyteczności publicznej ale i w prywatnych domach, pozwala realnie zaoszczędzić pieniądze. Przekonajcie się sami, jak bardzo mogą zmniejszyć się domowe rachunki za energię elektryczną! Więcej na naszej stronie: http://geservices.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
General Electrical, to także profesjonalne usługi z zakresu fotowoltaiki, czyli montażu paneli słonecznych, jako dodatkowego, naturalnego źródła energii. Doskonałe, ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu zmniejszą się rachunki za prąd, posiada wiele innych zalet, o których piszemy pod adresem: http://geservices.pl/fotowoltaika/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Tomasza Haleszczuka General Electrical Services mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Gorlickiej 73/15. Nasza oferta skierowana jest do spółdzielni mieszkaniowych, prywatnych firm i innych zleceniodawców. Jeśli mają Państwo pytania lub wątpliwości co do świadczonych przez nas usług, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami za pomocą strony internetowej: http://geservices.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z gałęzi naszej działalności jest analiza sieci elektrycznej. Zabieg ten wykonuje się analizatorem sieciowym w celu uniknięcia przerw w dostawie energii elektrycznej. Dzięki temu możemy szybko zlokalizować przyczynę ewentualnych nieprawidłowości i sprawnie wyeliminować problem. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszej oferty, zapraszamy na stronę: http://geservices.pl/analiza-sieci-elektrycznej/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na stronie internetowej naszej firmy zamieściliśmy artykuł o sposobie podłączenia gniazdka elektrycznego ze stykiem (bolcem) ochronnym z uziemieniem. Jeśli są Państwo ciekawi, jak to zrobić i jakie narzędzia będą potrzebne, zachęcamy do lektury pod adresem: http://geservices.pl/artykuly/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potwierdzeniem rzetelnego i profesjonalnego podejścia do Klienta jest zbiór referencji, jakie wystawiono nam po zakończeniu owocnej współpracy. Warto zapoznać się z ich treścią i upewnić, że nasza firma jest godna zaufania. Referencje dostępne są pod adresem: http://geservices.pl/referencje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kamera termowizyjna pozwala wykryć miejsce, w którym następuje utrata ciepła w budynku lub nieszczelność w przewodzie kominowym. Oferujemy usługi z zastosowaniem tego urządzenia, dzięki któremu jesteśmy w stanie wygenerować termogram. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do zapoznania się z galerią przykładowych termogramów na stronie: http://geservices.pl/termogramy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Instalacje elektryczne wszelkiego typu nie mają dla nas tajemnic! Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości, bezpłatnie udzielimy porad - telefonicznie, mailowo, lub osobiście w siedzibie firmy we Wrocławiu: http://geservices.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo informacje dotyczące wyceny naszych usług. W zależności od wymagań Klientów, aktualnych cen rynkowych materiałów, a także zakresu prac, cena ustalana jest pod indywidualne zamówienie. Więcej szczegółów dotyczących wyceny zamieściliśmy dla Państwa pod adresem: http://geservices.pl/klienci-indywidualni/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim Klientom indywidualnym oferujemy szeroki zakres usług. Zainstalujemy telewizję satelitarną i naziemną, Internet, oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne oraz wiele innych. Zanim przystąpimy do działania, bezpłatnie doradzimy Państwu najlepsze rozwiązania z zakresu instalacji elektrycznych i pokrewnych: http://geservices.pl/klienci-indywidualni/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded