Profile cover photo
Profile photo
Люди допомагают людям - Люди помогают людям
73 followers -
Волонтерська допомога
Волонтерська допомога

73 followers
About
Posts

Громадську платформу «Люди допомагають Людям» - відзначено дипломом у номінації «Всеукраїнська благодійність» Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016»
https://lpl.com.ua/ua/home/realstorydetails/244

29 березня, у Колонній залі КМДА, відбулося нагородження переможців V ювілейного Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016». Цьогоріч на конкурс надійшло 744 заявки з усіх куточків нашої держави.

Нашу платформу журі конкурсу відзначило дипломом у номінації «Всеукраїнська благодійність». Така відзнака – це, насамперед, подяка кожному з вас, хто вірить у добро і допомагає родинам загиблих Героїв. Адже саме завдяки подвигу мужніх воїнів, ми можемо жити під мирним небом у наших містах.

Дякуємо за довіру і продовжуємо робити спільну: допомагати і підтримувати родини наших захисників. Допомогти родинам загиблих Героїв АТО можна, перейшовши за посиланням: https://lpl.com.ua/ua/wanttohelp/category/1
Add a comment...

Post has attachment
Сьогодні через механізм платформи 247 родин, у яких виховуються 290 дітей, вже отримали допомогу на суму більше 5 млн. грн. Для нас найкраща оцінка роботи — ваша вдячність та теплі слова підтримки. Малюнки та слова подяк, що зібрані в цьому альбомі — це демонстрація того, що наша справа потрібна та важлива. Ви надаєте нам наснагу та сили рухатися далі. Давайте разом допомагати родинам наших захисників.
https://lpl.com.ua/ua/home/realstorydetails/243
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
"Допомагати людям було його покликанням. Цього він вчив і нашого сина"
https://lpl.com.ua/ua/home/frontnewsdetails/402

"Він був чуйним, люблячим чоловіком і батьком. Хто б не звернувся про допомогу - ніколи не відмовляв, коли б це не було: вдень чи вночі", - перше, що говорить, розповідаючи про свого чоловіка, Світлана Усс – дружина загиблого в АТО Степана Усса, бійця 93-ої окремої механізованої бригади.

Жінка каже, що із своїм чоловіком вона познайомилась на Новорічному святкуванні. "Мені на той час було 19 років, Степанові - 21. У нас були спільні друзі. Привабила його щира посмішка, яка піднімала настрій усім оточуючим", - розповідає Світлана. А ще Степан був творчою людиною. Ходив до музичної школи, грав на фортепіано, брав участь у різноманітних виступах, навіть грав у місцевому духовому оркестрі. Крім творчості, чоловік активно захоплювався спортом, зокрема дзюдо. Був всесторонньо розвиненою особистістю.

На момент знайомства Степана і Світлани, чоловік навчався медичній справі у коледжі. Але в подальшому, набуті знання знадобились тільки на фронті, коли потрібно було рятувати життя. А у мирний час, чоловік працював на деревообробному підприємстві, столяром, адже мав хист і "золоті" руки.
Дружина загиблого каже, що Степан намагався завжди і у всьому бути поряд. "З народженням сина Данила, Степан дуже подорослішав, став більш відповідальним. Коли син хворів, весь вільний від роботи час приділяв дитині та піклуванню про нас. Наш дім завжди був відкритим для друзів,часто приходили гості.Данила він навчив відповідальності і поваги до інших. Вони вдвох ходили на риболовлю, їздили за місто, до батьків", - пригадує Світлана Усс. Жінка розповідає, що Степан їй зізнався, що тільки з народженням сина усвідомив, заради чого жити. Дитина була його найголовнішою цінністю у житті.

З початком АТО, Степан Усс, отримав повістку, але це співпало у часі, з рішенням чоловіка добровільно захищати країну. Тож у складі 93-ої окремої механізованої бригади Степан рушив на Схід. Чоловік був у складі медичної роти. Пройшов декілька гарячих точок і завжди приходив на допомогу пораненим товаришам. "Декілька разів Степанприїздив у відпустку, часто телефонував синові, казав що все добре, але всього до кінця не переповідав, щоб ми не хвилювалися. Але сам дуже змінився", - згадує дружина загиблого. Світлана пригадує, що з початком війни в її чоловіка навіть і близько не було думок, аби лишатися вдома. "Він проходив строкову службу, казав, що давав присягу на вірність нашому народові і не може так бути, що в країні почалась війни, а чоловіки сидять вдома", - каже дружина загиблого.

За час, коли чоловіка не було вдома, його родина дуже переживала. Безсонні ночі, очікування на телефонний дзвінок. Здавалось, що і час зупинився. "Ми вірили, що з ним все буде добре. Адже його прадід Федір пройшов усю Другу Світову війну, був сапером, а дідусь Степан - майор авіації, за війну зробив велику кількість бойових вильотів. І обидва залишилися живі. А ось мій Степан, їх правнук і внук героїчно загинув", - стримуючі сльози говорить Світлана.

За декілька днів до загибелі Степан Усс перестав телефонувати додому. "В мене одразу з’явилось недобре відчуття. І ніхто не міг сказати конкретну інформацію, адже і телефони його побратимів теж не відповідали. Лише на 10 день змогли знайти його тіло, тоді ж і поховали", - з болем згадує дружина загиблого.

Степан Усс загинув під час виходу з Іловайського котла. Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно), а рішенням Полтавської обласної ради від 21 жовтня 2015 р. нагороджений відзнакою "За вірність народу України" І ступеня (посмертно).

"Дуже довго не хотілося вірити, що його більше немає. Сина до тями привели тільки слова, про те, що тато хотів аби ти добре навчався і був його гордістю, тож потрібно пройти через втрату і жити далі", - говорить дружина загиблого.

Зараз родина загиблого в АТО Степана Усса: дружина Світлана та 15-річний син Данило вчаться жити без чоловіка і батька. Держава допомогла родині надавши компенсацію та пенсію. Данило після пережитого стресу і постійного хвилювання часто хворіє. Також хлопцю потрібен сезонний одяг і взуття. У житлі, де зараз мешкають Світлана Усс із сином Данилом треба робити ремонт, а для навчання хлопцю потрібен принтер. Давайте разом допоможемо родині загиблого Героя.

УСС СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА4188373027934386 (Райффайзен банк "Аваль")
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded