Profile cover photo
Profile photo
WOK. Wytwórnia Opakowań Kartonowych
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Pudełka jednoczęściowe zgodnie ze swoją nazwą są wyprodukowane tylko z jednego elementu. Prosta budowa sprawia, że dają się łatwo i szybko złożyć. Można je wykorzystać np. w branży farmaceutycznej i spożywczej. Sprawdzą się także jako opakowanie na kubki lub szklanki. Polecamy - http://www.wok-kartony.pl/wok/katalog/Pude%C5%82ka-jednocz%C4%99%C5%9Bciowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz w prosty i wygodny sposób znaleźć rodzaj opakowania kartonowego, które Cię interesuje? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki na stronie internetowej. Wystarczy wybrać kategorię, pożądany model, odpowiednie dla Twoich celów wymiary i gotowe! W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji - http://www.wok-kartony.pl/wok/szukaj.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród naszych kartonowych opakowań znajdują się także pudła wysuwane. Oferujemy różne warianty opakowań wysuwanych. Istnieje możliwość założenia zewnętrznej obwoluty, dzięki czemu opakowania będą się lepiej i bardziej efektownie prezentowały. Proponujemy także pudła, w których jedną część można włożyć w drugą. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem - http://www.wok-kartony.pl/wok/katalog/Kartonowe-opakowania-wysuwane.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w produkcji opakowań kartonowych wysokiej jakości. Zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty zachęcamy do kontaktu. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub za pośrednictwem formularza, który znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.wok-kartony.pl/wok/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz wytrzymałych pudeł kartonowych? Sprawdź nasze pudła kartonowe łączone, złożone z korpusu oraz ścian bocznych, które trzeba zamocować, korzystając np. ze zszywacza. Pudła te będą świetnym rozwiązaniem przy transportowaniu cięższych przedmiotów na duże odległości. Polecamy - http://www.wok-kartony.pl/wok/katalog/Wytrzyma%C5%82e-pud%C5%82a-kartonowe-%C5%82%C4%85czone-trwale.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nadruk na opakowaniach? To znakomity pomysł na oryginalny wygląd i promocję firmy! Oferujemy gotowe wzory, lecz jesteśmy również w stanie wykonać nadruk według projektu Klienta. W nasze pudła kartonowe można zapakować m.in. lampy, meble, artykuły spożywcze czy choćby książki. Zachęcamy do współpracy - http://www.wok-kartony.pl/wok/katalog.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze opakowania kartonowe znajdują zastosowanie w różnych branżach. Jeśli prowadzą Państwo pizzerię, na pewno zainteresują Was nasze kartonowe pudła składane, które doskonale sprawdzą się jako pudełka do pizzy. Oferujemy wykonanie pudełek z logo Państwa pizzerii. Zapraszamy do współpracy - http://www.wok-kartony.pl/katalog/Kartonowe-pud%C5%82a-sk%C5%82adane-i-tace.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcemy mieć pewność, że transportowany towar nie ulegnie uszkodzeniu, warto wybrać opakowania kartonowe z wyposażeniem wewnętrznym. Przekładki i kratownice skutecznie oddzielą od siebie przedmioty, dzięki czemu będą one bezpieczne. Dysponujemy bogatym asortymentem w tym zakresie, zapraszamy do współpracy - http://www.wok-kartony.pl/katalog/Wyposa%C5%BCenie-wewn%C4%99trzne-opakowa%C5%84-kartonowych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W pudłach kartonowych dwuczęściowych wieko i spód nachodzą na siebie. Łatwo je otwierać, dzięki czemu mogą się przydać przy przeprowadzkach. Posiadamy pudła kartonowe dwuczęściowe z częściowo lub całościowo nachodzącym wiekiem. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.wok-kartony.pl/katalog/Dwucz%C4%99%C5%9Bciowe-pud%C5%82a-kartonowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zamówienia na kartony mogą Państwo składać drogą internetową, za pomocą formularza dostępnego pod poniższym linkiem - http://www.wok-kartony.pl/zamowienie. Wystarczy wybrać kategorię zamawianego opakowania, model oraz jego wymiary, a także swoje dane. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded