Profile cover photo
Profile photo
Hamid Tavakoli
659 followers
659 followers
About
Posts

Post has attachment
قدرتمندترین روش ترویج یک برند، ابتدایی ترین روش ترویج است: بهره گیری از توصیه های کلامی مردم. کتاب بازاریابی شفاهی به قلم اندی سرنویتز به خوبی ابعاد مختلف این روش را مورد بررسی قرار داده است. سث گودین نویسنده ی کتاب “گاو بنفش” و گای کاوازاکی نویسنده ی کتاب “افسونگری” که هر دو از نویسنده های مطرح کتاب های برندسازی و بازاریابی اند، به ترتیب پیش گفتار و پَس گفتار کتاب بازاریابی شفاهی را نگاشته و مطالعه این کتاب را به سایرین توصیه کرده اند.

http://naminik.com/4073/word-of-mouth-marketing-book/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

بحث برانگیزترین آگهی تبلیغاتی ۱۹۹۶
http://naminik.com/3979/the-fall-of-advertising-and-the-rise-of-pr-book/
کتاب برندسازی: سقوط تبلیغات و ظهور روابط عمومی
Add a comment...

هر سال عید نوروز، کتاب عیدی می دهیم
http://hamidtavakoli.ir/236/eid-e-norouz-book
Add a comment...

http://www.yadafarin.com/single/services/594
ثبت نام کارگاه آموزشی «نقش برندینگ شهری در ارتقای عملکرد شهرداری‌ها» در سایت یادآفرین شروع شده است. در این کارگاه بنده در کنار دوست گرامی ام، جناب آقای محمدرضا رستمی، نویسنده کتاب برندینگ شهری حضور یافته و در مورد مفاهیم پایه ی برندسازی و برندسازی شهری اینترنتی به صورت کاربردی توضیح خواهم داد.
Add a comment...

اولین جلسات برندسازی اینترنتی در دانشگاه تهران در آذرماه و اسفندماه سال گذشته برگزار شد. در بهمن ماه امسال نیز فرصتی پیش آمد تا در ۵ جلسه متوالی با موضوع برندسازی اینترنتی و مباحث مرتبط در خدمت تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران باشم.
http://naminik.com/3850/internet-branding-workshop-tehran-university/
Add a comment...

http://naminik.com/3849/positioning-the-battle-for-your-mind-book/
در عصر حاضر، ساخت یک برند قوی بدون درک و پذیرش مفهوم جایگاه سازی، بسیار دور از ذهن به نظر می رسد. هر برند برای قدرتمند شدن به یک جایگاه شفاف و متمایز کننده نسبت به رقبایش نیازمند است. کتاب جایگاه سازی برند، از بهترین کتاب های نظریه پرداز بزرگ برندسازی، اَل ریس می باشد که آن را با همکاری جک تروت به رشته تحریر درآورده است. 
Add a comment...

نیم ساعت وقت آزاد
http://hamidtavakoli.ir/155/half-hour-free-time
روزای اول سربازی که تازه آموزش شروع شده بود، فرمانده میخواست مسئولیت بچه ها رو مشخص کنه، توی هر کاری یک نفر مسئول بود و چندین سرباز می بایست ازش اطاعت میکردن. فرمانده دونه دونه کارهای مختلف رو نام می برد تا بچه ها بتونن با بالابردن دست و...
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded