Profile

Cover photo
Lajme Shqip
Worked at lajme.al
Lives in Albania
22 followers|6,703 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Dritat e Krishtlindjeve ngadalësojnë internetin Të gjithë presim me padurim muajin dhjetor për të vendosur pemën e Krishtlindjeve dhe për...
4
Add a comment...

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Dr Robert C Hamilton pretendon se e ka gjetur mënyrën magjike, për të ndaluar një fëmijë që qanë. Mjeku nga...
4
Add a comment...

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Pse boronicat janë të mira për shëndetin Boronicat përmbajnë vitamina C, E dhe A dhe vitamina B komplekse. Ato i...
3
1
Add a comment...

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Ronaldo është homoseksual dhe ky është i dashuri i tij Të mërkurën mbrëma në emisionin televiziv francez “Touche pas a...
5
Add a comment...

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Një përmbledhje e shkëlqyer >>> www.lajme.al
3
Add a comment...

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Lajme , zgjedhje, Opinione , kuriozitet, lifestyle, Rezultate ndeshjesh, LIVE , komisioni i zgjedhjeve , albania vote , votim , vota , albanian election , lajm, lajme, lajme sportive , lajmi, lajmet e sotme, lajmet e fundit, lajmi i fundit, artikuj, artikull, artikulli , Bota , Shqiperia , PS , PD , Berisha , sali , sali berisha , edi rama , ilir meta , ilir , lsi , levizja socialiste per integrim , partia demokratike , partia socialiste , gatim ...
3
Add a comment...

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Foto fantastike të shkrepura nga një kamerë GoPro Që me hedhjen në treg të kamerës së fundit të kompanisë GoPro,...
5
Add a comment...

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Për “Black Friday” në SHBA blihen mbi 185 mijë armë FBI ka shënuar rekord në kontrollet për blerjen e armëve...
4
2
Add a comment...

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Ja paraziti që rrit fertilitetin tek gratë Sipas një studimi të bërë tek 986 nëna indigjene në Bolivi, veprimi i...
5
Add a comment...

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Lajme shokuese për seksin anal Nëse ju e doni atë, e urreni atë, e keni provuar atë, ose e keni...
3
Add a comment...

Lajme Shqip

Shared publicly  - 
 
Microsoft vendos paqe me Apple-in Periudha e festave të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri është momenti më i mirë për...
4
Add a comment...
Work
Employment
  • lajme.al
    Journalist
Links
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Albania