Profile cover photo
Profile photo
Sintex. Przemysłowe, domowe maszyny do szycia, urządzenia prasowalnicze
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Decydując się na zakupy w naszym sklepie internetowym www.sintex.pl wysyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Cenimy Państwa czas, dlatego średni czas dostawy wynosi 1-2 dni. Z kolei koszt wysyłki zależy od wagi produktu. Cennik znajdą Państwo na naszej stronie internetowej! https://www.sintex.pl/content/1-dostawa
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Hafty od lat wracają do mody niczym bumerang. Pojawiają się na każdej części garderoby – na sukienkach, koszulach czy seansowych kurtkach. Prowadząc zakład krawiecki warto wyposażyć się w specjalne urządzenie wykonujące hafty. W naszym sklepie znajdą Państwo maszynę Brother VR w komplecie z programem PED PLUS 2. Cena: 17 460 złotych! https://www.sintex.pl/promocje/925-brother-vr-program-ped-plus-2.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szycie to nie tylko pomysł na biznes, ale również pasja. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również proste maszyny domowe. Jednym z jej przykładów jest BROTHER BQ17. Jest ona wyjątkowo prosta w obsłudze, wyposażona w nowoczesny chwytacz. Będą mogli Państwo korzystać z aż siedemnastu ściegów podstawowych. Cena: 590 złotych. Zapraszamy! https://www.sintex.pl/maszyny-domowe/208-brother-bq17.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mają Państwo do nas pytania? A może chcą się Państwo zapoznać ze szczegółową ofertą naszej firmy lub cennikiem? Zapraszamy do osobistego kontaktu z pracownikami firmy Sintex. Siedziba naszej firmy znajduje się w Poznaniu przy ulicy Albańskiej 10. Znajdą nas tam Państwo od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. https://www.sintex.pl/kontakt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy maszyny do szycia dla tych bardziej zaawansowanych, jak i dla początkujących. Tym ostatnim polecamy np. prostą maszynę Brother BQ17. Wyposażona jest w nowoczesny chwytacz rotacyjny i oferuje 17 ściegów podstawowych, w tym również szwy ozdobne. Więcej informacji zmieściliśmy tutaj - https://www.sintex.pl/maszyny-domowe/208-brother-bq17.html.
BROTHER BQ17
BROTHER BQ17
sintex.pl
Add a comment...

Post has attachment
Współczesne maszyny do szycia znacząco różnią się od tych XIX-wiecznych. Dzięki zastosowaniu komputerów i silników krokowych nowoczesne maszyny do szycia są w stanie wykonać bardzo skomplikowane wzory na powierzchni tkaniny. Szeroki wybór najlepszych maszyn do szycia oferuje firma Sintex z Poznania - https://www.sintex.pl/12-maszyny-przemyslowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje również urządzenia prasowalnicze. Posiadamy wysokiej klasy produkty od zaufanych producentów takich jak Comel i Battistella. Oferujemy wytwornice parowe i stoły prasowalnicze, a także urządzenia łączące zalety obu tych artykułów w postaci stołów z wytwornicami pary. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - https://www.sintex.pl/14-urzadzenia-prasowalnicze.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo w naszej ofercie wszystko, co niezbędne do urządzenia pracowni krawieckiej lub szwalni. Oprócz maszyn do szycia renomowanych producentów posiadamy urządzenia, które okażą się niezbędne w każdej profesjonalnej firmie krawieckiej. Proponujemy m.in. dziurkarki, guzikarki, owerloki, renderki oraz ryglówki. Zapraszamy - https://www.sintex.pl/12-maszyny-przemyslowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Coverlok Juki MO-735 5-nitkowy posiada możliwość szycia ściegami drabinkowymi. Mamy do wyboru aż 10 ściegów do wyboru, co powoduje, że ten model jest naprawdę wyjątkowy. Wyposażony został również w transport różnicowy, który zapobiega marszczeniu się elastycznych tkanin oraz dzianin. Polecamy - https://www.sintex.pl/maszyny-domowe/221-juki-mo-735.html.
JUKI MO-735
JUKI MO-735
sintex.pl
Add a comment...

Post has attachment
JAPSEW J-500 to uniwersalna, przenośna podszywarka do cienkich i średnich materiałów. Znakomicie nadaje się do rękawów, nogawek, spódnic i żakietów. Maszyna jest standardowo wyposażona w podnośnik kolanowy, pedał, zintegrowany silnik na 230V i stojak na nici. Polecamy - https://www.sintex.pl/maszyny-domowe/796-japsew-j-500.html.
JAPSEW J-500
JAPSEW J-500
sintex.pl
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded