Profile

Cover photo
Verified local business
Topicar s.c. Przedsiębiorstwo handlowo - usługowe. Sysło T., Siedlik P.
Auto Parts Store
Today 9:00 am – 1:00 pm
230,141 views
AboutPostsPhotosVideos
Contact Information
Map of the business location
Cmentarna 20 33-100 Tarnów Poland
Cmentarna 20PLTarnów33-100
+48 14 621 56 42topicar.pl
Auto Parts Store, Auto WreckerToday 9:00 am – 1:00 pm
Monday 9:00 am – 5:00 pmTuesday 9:00 am – 5:00 pmWednesday 9:00 am – 5:00 pmThursday 9:00 am – 5:00 pmFriday 9:00 am – 5:00 pmSaturday 9:00 am – 1:00 pmSunday Closed
Google+ URL
Your Activity
Write a review
Review Summary
4 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Upload public photo
All reviews
Auto Handel
a month ago
To prawda co tutaj piszą, nie ma sie z kim dogadać nie wybierają nic ładnego tylko sam złom, a do tego trzeba stare na wzór bo inaczej nie da sie im wytłumaczyć co potrzeba do tego mnóstwo wulgaryzmów. Był tam jeden normalny pracownik potrafił doradzić pokazał jaki ma wybór, pomagał w załadunku większych gabarytów , maske nawet owijał folia zeby sie nie porysowała. I gdyby coś nie pasowało dał mi wizytówkę pełen PROFESJONALIZM Pan Szczepan. NIESTETY DOWIEDZIAŁEM SIE ZE JUZ NIE PRACUJE - STRACILI klienta i chyba nie jednego wole jechać dalej niz tam !
• • •
Wsd wds
3 months ago
To prawda co piszą niżej. Tam jest jak w zoo- wyzywają się wzajemnie wulgaryzmami rywalizując o klienta.Jak już doszli do "porozumienia" to bezczelny cwaniaczek w okularach, który nie potrafi nawet zdania zbudować poprawnie po polsku, chciał tyle samo za rurę używana co w ASO Volkswagena za nowa.
Papappaa Kkkk
4 months ago
Trzy tygodnie temu po uzgodnieniu telefonicznym przyjechałem odebrać przód do samochodu. Na miejscu jeden z pracowników stwierdził że nie ma na stanie części, którą miałem odebrać. Po krótkiej dyskusji wykonał telefon i przyszedł jakiś chłopak w okularach z góry. W moim odczuciu jedyny kompetentny bo mimo mojego zdenerwowania poszedł ze mną, zdemontował, pomógł zanieść do samochodu i dał wizytówkę jakby coś nie pasowało. Samochód ma prawie 20 lat więc podejrzewam, że chłopakom się nie chciało takich części szukać.Za mały zysk? taka mała rada dla pracowników sklepu.Zamiast dyskutować z klientem, używać wulgaryzmów i wykłócać się miedzy sobą kto ma obsługiwać klienta radze WZIAŚĆ SIĘ DO ROBOTY !!! Odradzam i nie polecam.Firma widmo.
• • •
anka gg
2 years ago
Beznadziejna firma....pieniądze za zwrot zwracaja po miesiącu i oczywiście nie całość a potem zero kątaktu kto szuka uczciwego sprzedawcy to tej firmy nie polecam ...
Response from the owner - 2 years ago
Przykro nam że pani się tak odnosi do naszej firmy nie podając szczegółów każdy może napisać opinie dobra i złą.

Stream

Topicar s.c. Przedsiębiorstwo handlowo - usługowe. Sysło T., Siedlik P. hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.