Profile cover photo
Profile photo
Rasam Web (rasamweb)
12 followers -
rasamweb
rasamweb

12 followers
About
Posts

Post has attachment
کانون تبلیغاتی در تبریز

به طور کلی یک کانون تبلیغاتی در حوزه برنامه ریزی، ساخت و مدیریت ابعاد تبلیغاتی برای مشتریان فعالیت دارد. کانون های تبلیغاتی می توانند به صورت کاملا تخصصی در شاخه ای مشخص از تبلیغات کار کنند یا به شکلی گسترده تر به ارائه خدمات مختلف بپردازند. کانون های تبلیغاتی در فعالیت های گسترده از کلیه ابزارهای تبلیغاتی مثل وب سایت، تبلیغات شبکه های اجتماعی و آنلاین و چاپ کاتالوگ، بروشور، لیبل، کارت ویزیت، هدایای تبلیغاتی، لوگو و … بهره می برند. کانون تبلیغاتی در تبریز در برگیرنده تعدادی شرکت تبلیغاتی است که در حوزه برندینگ و تبلیغات فعالیت دارند. کانون تبلیغاتی در تبریز با دارا بودن بخش های مختلفی هم چون طراحی و چاپ در تبریز ، هدایای تبلیغاتی در تبریز، آژانس و شرکت تبلیغاتی در تبریز ، تبلیغات نمایشگاهی در تبریز ، تبلیغات محیطی در تبریز ، طراحی گرافیکی در تبریز و هم چنین طراحی سایت در تبریز فعالیت های گسترده ای را شامل می شود.

نحوه کارکرد شرکت تبلیغاتی در تبریز

برای شرح بهتر وظایف و نحوه عملکرد کانون تبلیغاتی در تبریز به بررسی عملکرد شرکت تبلیغاتی می پردازیم. شرکت تبلیغاتی نیازمند تقسیم به بخش های مختلف است که عبارتند از:
۱_وجود مشتری
اولین مراحل کار مربوط به جلسات معارفه و آشنایی با ارباب رجوع و مشتریان است. در این دیدار ها مشتری نیاز های خود را بیان می کند و شرکت های تبلیغاتی با بیان ایده های مختلف او را راهنمایی می کنند.
۲_عقد قرارداد
پس از جلسه معارفه با مشتری و ارائه راهکارهای مختلف نوبت به عقد قرارداد و شروع به کار کردن می شود. با توجه به نوع شرکت تبلیغاتی و مشتری حوزه فعالیت متفاوت خواهد بود. به طور کلی شرکت برای انجام پروژه ای معین با مشتری توافق می کند؛ مثلا ممکن است قرارداد به شکل ساعتی با خرده فروش ها منعقد گردد که هم شرکت مسئول انجام وظایف و هم مشتری مسئول پرداخت هزینه است.
۳_تعریف مسئله و ارائه راه حل
وظیفه اصلی شرکت تبلیغاتی حل مسائل مشتریان است. نوع مسائل و مشکلات و راه حل ها به حیطه کار مشتری و گستره فعالیت شرکت تبلیغاتی مربوط است. انجام پروژه ها در شرکت های تبلیغاتی متفاوت ولی روند کار کمابیش یکسان است.

بخش های اصلی شرکت تبلیغاتی

شرکت تبلیغاتی با دارا بودن شش بخش مختلف موجب خلق تبلیغات موثر می شود. شش بخش اصلی عبارتند از:
۱_خدمات اجرایی یا پروژه ای کالا
این بخش از شرکت شامل نیروهای اجرایی پروژه، مدیران پروژه و کارگردان اجرایی پروژه می شود. وظیفه این بخش برقراری ارتباط با مشتریان مختلف و متعدد است. این قسمت پل ارتباطی بین بخش های مختلف شرکت با مشتریان است. هماهنگی بین تیم اجرایی و خلاقیت بسیاری ضروری است. وظیفه اصلی تیم اجرایی تولید طرح و گزارش های اولیه است.
۲_برنامه ریزی پروژه
در این بخش تحقیقات با تفکر استراتژیک تلفیق می گردند. به طور کلی در این بخش مشتریان وارد فرایند توسعه تبلیغات می شوند. تبلیغات مناسب و شاخص باید دارای اثر بخشی واقعی باشند. برنامه ریزی کاربردی می تواند به هر دو طرف در این مسیر کمک برساند.
۳_تیم خلاقیت
تیم خلاقیت اصلی ترین بخش شرکت تبلیغاتی به شمار می رود که وظیفه تولید و به راه انداختن موتور فعالیت در شرکت را بر عهده دارد. وظایف تیم و بخش خلاقیت بسیار متنوع و گسترده است. نویسندگان و محتوا نویسان متن های تبلیغاتی با هماهنگی و مشورت با اعضای بخش هنری اقدام به ایده پردازی می کنند و در تیم خلاقیت مشغول به فعالیت و ایده پردازی هستند. هم چنین مدیریت هنری وظیفه هدایت تولید خلاقانه و نوین با تطابق سازی با برند و طرح اولیه درخواستی را بر عهده دارد.
۴_بهره گیری از رسانه و تبلیغات محیطی
برای اینکه بتوان از کار خود نتیجه مناسبی اخذ کرد نیاز به خرید رسانه است. منظور و هدف از این خرید شامل رسانه هایی مثل رادیو، تلویزیون، بیلیبوردها، پوستر ها و تبلیغات پارتیزانی در محیط، مجلات و روزنامه ها، بنرهای اینترنتی، بهینه سازی سایت و… است که با دریافت هزینه اقدام به نمایش تبلیغات می کنند. بین بخش خرید رسانه و خلاقیت همکاری و هماهنگی تنگاتنگی وجود دارد. تیم خلاقیت ایده خود برای به نمایش در آوردن تبلیغ را به این بخش ارائه کرده و تیم خرید رسانه آن را عملی می کنند.
۵_تولید
مرحله نهایی کار بر عهده تیم تولید است. ایده های تبلیغاتی تا زمانی که چاپ و اجرا نشوند طرح های ذهنی بیش نیستند. در شرکت های تبلیغاتی در تبریز نیز تیم تولید با همکاری تیم خلاقیت و خرید رسانه اقدام به تولید پروژه و طرح می کند و کار را به مشتری تحویل می دهند.

زیر مجموعه های بخش های مختلف شرکت تبلیغاتی در تبریز

۱_بخش نیروی انسانی و امکانات
این قسمت از شرکت بر ایمنی تجهیزات و مدیریت آن ها نظارت دارد. وظیفه تامین تجهیزات و امکانات ضروری برای کارکنان شرکت بر عهده این بخش است.
۲_تحقیق
از وظایف این بخش می توان به امور گروه های کانونی، آزمایش و سنجش، تجزیه و تحلیل داده ها و کمک رساندن به تیم خلاق و اجرایی برای افزایش تمرکز روی روند کارها و نیازهای بازار اشاره کرد.
۳_توسعه آنلاین
این حوزه از شرکت مربوط به طراحی اپلیکیشن موبایل، وب سایت، تیزر تبلیغاتی است. حضور موثر در فضای اینترنت و توسعه آنلاین کمک شایانی به رشد و توسعه کار ها می کند.
۴_دپارتمان فناوری اطلاعات
تیمی که با ایده های تازه خود در کنار تیم خلاقیت و اجرا فعالیت دارند.
۵_ واحد ترافیک
این قسمت به عنوان مرکز و قلب شرکت تبلیغاتی هماهنگ کننده بین قسمت ها و کارهای مختلف شرکت با هم است. تیم ترافیک تمامی پروژه ها را از نظر مدت زمان و متناسب بودن بخش های مختلف با هم هماهنگ می کند.
به طور کلی می توان خدمات شرکت تبلیغاتی را در موارد زیر خلاصه کرد:
– تکمیل تحلیل و تجزیه بازاریابی
– توسعه دادن برنامه تبلیغاتی
– آماده سازی یک استراتژی خلاقانه و جدید
– ایجاد و اجرای تبلیغات
– به کارگیری برنامه های رسانه ای
– ادغام ارتباط های بازاریابی با یکدیگر
کانون تبلیغاتی در تبریز با ارائه فعالیت ها و امکانات گسترده تنها به شرکت و آژانس های تبلیغاتی محدود نمی شود. برخی دیگر از تخصص های کانون تبلیغاتی در تبریز به طور خلاصه در زیر شرح داده می شود.

طراحی و چاپ تبلیغاتی در تبریز

چاپ و طراحی تبلیغاتی از بخش های مهم کانون تبلیغاتی در تبریز به شمار می رود. با وجود رابطه تنگاتنگ بین صنعت چاپ و تبلیغات، تنوع در محصولات تبلیغاتی نیز روز به روز در حال افزایش است. برخی از این ابزارهای تبلیغاتی می توان به طراحی فولدر، کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، لیبل، چاپ سر رسید اختصاصی در تبریز اشاره نمود. چاپ از ویژگی های اصلی یک کار تبلیغاتی محسوب می شود که باید مورد توجه فراوان قرار گیرد.

هدایای تبلیغاتی در تبریز

در کانون تبلیغاتی در تبریز هدایای تبلیغاتی بسیار محبوب و پر فروش هستند. این ابزار تبلیغی علاوه بر برندینگ نام تجاری شما موجب ارائه امکانات جدیدی به مشتریان شده و رضایت آن ها را جلب می کند. هدایای تبلیغاتی مناسب با ماندگاری بالا سود قابل توجهی را برای شرکت ها و سازمان های هدیه دهنده به ارمغان می آورد. امروزه تنوع بسیار بالایی در طراحی هدایای تبلیغاتی در تبریز وجود دارد و به راحتی می توان با توجه به هدف خود کالای مناسبی را جهت هدیه به مشتریان انتخاب نمود.

طراحی سایت در تبریز

امروزه اینترنت و دنیای مجازی نقش بسیار مهمی را در توسعه کسب و کارها ایفا می کند. در این بین طراحی وب سایت کمک خوبی برای معرفی حرفه و محصولات شرکت و سازمان شما است. بهینه سازی سایت نیز موجب تبلیغات گسترده در در دنیای مجازی برای کسب و کارتان می شود. با بهینه سازی (سئو) سایت خود فروش و مشتریان خود را افزایش می دهید.

طراحی گرافیکی در تبریز

در کانون تبلیغاتی در تبریز می توان اقدام به طراحی لوگو و موشن گرافیک و تیزر تبلیغاتی کرد. تیزر و موشن گرافیکی با محتوای خوب راهکاری نوین و مفید برای توسعه و تبلیغات شما است. موشن گرافیک با نمایش ویدیویی محصولات و خدمات شما تاثیر مثبتی بر ذهنیت بیننده به جا می گذارد و موجب شناخته شدن برند شما در میان مردم می شود.

پویش های تبلیغاتی در تبریز

کمپین های تبلیغاتی و هم چنین کاتالوگ ها، بروشورها، پیام رسانی بدون واسطه با پست مستقیم، آگهی های تلویزیونی، رسانه های چاپی، دعوت نامه های فروش و… نمونه ای از ابزارهای تبلیغاتی برای فعالیت در کانون تبلیغاتی در تبریز هستند. گستره فعالیت کانون تبلیغاتی در تبریز بر اساس پروژه های انجام شده با مشتریان و هم چنین همکاری کارمندان که به صورت ساعتی، روزانه و یا پروژه ای فعالیت دارند تعیین می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر با تیم رسام وب تماس حاصل فرمایید.
http://www.rasamweb.com/%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2/
Add a comment...

Post has attachment
طریقه به وجود آمدن کلمه برند:

نام برند از کلمه هندی-اروپایی به مفهوم داغ برگرفته شده است در آن زمان برای پیشگیری از دزدی گاو و گوسفند و گله روی بدن آنها علامت های خاصی را با داغ کردن می گذاشتند تا زمان دزدی به راحتی قابل شناسایی باشد که بعدها این علامت زادگاه گله ها را نشان داد که نوعی مرغوبیت و نامرغوب بودن از طریق شناسایی صاحب گله مشخص میشود.

تاریخچه ی برندینگ:

حدود سال هزارمیلادی رواج اشکال خاص بازرگانی به شکلهای ساده پدیدار شد این علامت ها به منظور مدرکی برای صاحب کالا در مواردی مانند دزدی زلزله و… قابل شناسایی بود. همچنین برای کسانی که خواندن و نوشتن بلد نبودند در زمان خود بسیارسودمند بود. اولین نام تجاری که به صورت رسمی ثبت گردید در سال ۱۵۱۹ توسترهرنان کرتربود. بعدها به مرور زمان پدیده ی برندینگ با سرعت بیشتری رواج پیدا کرد.

مبانی و نحوه برندینگ یا برند سازی:

تعریف برندینگ به صورت کلی و عمومی مجموعه ای از تدابیر و تکنیک هایی است که در جهت فراگیر شدن و محدود شدن یک محصول و کالای خاص انجام میشود .برندینگ یا برند سازی به این دلیل اهمیت زیادی دارد که مشتریان بالقوه تبدیل به مشتریان بالفعل یا تبدیل به مشتریان وفادار می شوند و از این طریق به طور قابل لمس سود شرکت افزایش پیدا می کند و همچنین برند مورد نظر از سرمایه های بزرگ شرکت می شود. اما در واقعه برای محبوبیت یک نام تجاری عوامل زیادی تاثیر گذار است در زیر به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

1 – کیفیت جنس یا کالای مورد ارائه:

برای کسب محبوبیت علاوه بر تبلیغات و تیم فروش قوی جنسی و کالای مورد ارائه نیز اهمیت به سزایی دارد. چه بسا مجموعه های بزرگی که با وجودی برند بودن به علت کیفیت پایین قابل ارائه به مشتریان در مقایسه با رقیبان به مرور زمان از دنیای تجارت کنار گذاشته شده اند.

2 – برگزیدن نام تجاری و علامت تجاری مناسب ( لوگو ):

علامت تجاری باید به گونه ای باشد که علاوه بر ارتباط مستقیم با مشتری در حافظه ماندگار شود، این امر علاوه بر اینکه مشتریان را وفادار تر می کنند باعث می شود پیام تبلیغاتی نیز با دیدن علامت تجاری در ذهن مخاطب مرور شود.

3 – پیام تبلیغاتی منسجم هماهنگ و در جهت اهداف مجموعه:

پیام تبلیغاتی اهمیت به سزایی در اهداف آینده و حال شرکت دارد یک پیام تبلیغاتی قوی و ر سا باعث می شود که این پیام درذهن شنونده و بیننده حک شود امروزه با گسترش علم بازاریابی پیام های تبلیغاتی شرکت ها کاملاً روانشناسی ،علمی ،هنری انتخاب می شود.

4 – خدمات متمایز برای مشتری:

ارائه خدمات نوعی رابطه بین مشتری و شرکت است که متاسفانه در بیشتر کارخانه ها ، شرکت ها و مجموعه ها به ارائه خدمات اهمیتی داده نمی شود. این خدمات می توانند شامل گارانتی ، پشتیبانی ، ….باشد .فرض کنید شرکتی در خدمات گارانتی خود تعویض قطعه معیوب در محل را دارد، مطمئنا این شرکت با شرکتی که گارانتی آن بعد از مراجعه حضوری نیز رسیدگی نمی شود متمایز است.

5 – منسجم بودن:

یک برند مثل یک تیم است این تیم مربی لازم دارد تا یک تاکتیک مشخص داشته باشد ،این امر باعث خواهد شد که تکروی و خارج از چهارچوب فعالیّت نشود ،چون تک روی ها ی نیروها در سمت ها و مقام های مختلف که به روش خود تبلیغات و فروش میکنند، درمشتری سردرگمی ایجاد کرده و بیماری چند شخصیتی برند ایجاد خواهد شد.6 – سیاست متناسب با جامعه:

بعضی از شعارها و پیام های تبلیغاتی آیا واقعاً با سیاست و هدف شرکت ها یکی است؟ ما بهترین هستیم این شماره یک شرکت کوچک که هنوز به اهداف خود نرسیده می باشد آیا این شعارمتناسب است ؟ آیا در کشور اسلامی که فرهنگ مردمان با اسلام خوگرفته است می توان سیاستهای دیگررا عملی کرد ؟ یک جمله مشهور در بازاریابی و فروش می گوید : در قطب شمال یخ نفروشید.این یعنی سیاست فروش خود را متناسب با جامعه و محیط هماهنگ کنید.مطمعابرندینگ از فروش و بازاریابی حساستر است.پس سیاست های متاناسب با جامعه در برندینگ اهمیت زیادی دارد.

برندینگ در طبقه بندی های مختلف وجود دارد که ما به دلیل جدید بودن برندسازی اینترنتی به آن اشاره می کنیم

برندسازی اینترنتی:این برند سازی از طریق شبکه های اجتماعی که بیشتر مردم در آنها حضور دارند و یا از طریق طراحی سایت انجام میگیرد.در برندسازی اینترنتی طراحی سایت باید به گونه ای باشد که برای موتورهای جستجو نیز بهینه شده باشد. در این نوع برند سازی تبلیغات در سایت های دیگر که پر مخاطب و پربازدید هستند نیز انجام میگیرد.در برندینگ به نوع کسب و کارو همچنین به مخاطب توجه زیادی باید کرد. به عنوان مثال اگر مخاطب شما خانومهای بین ۲۰ تا ۳۰ سال هستند، تبلیغات شما در سایتهای که مخاطب خانوم دارند باید انجام گیرد و همچنین طراحی سایت از لحاظ گرافیکی به گونه ای باید باشد تا مخاطب خانوم را جلب کند.


http://www.rasamweb.com/branding/
Add a comment...

Post has attachment
بعد از طراحی سایت گزینه مهمتری که برای صاحبان سایت ها پیش رو است طراحی اپلیکیشن می باشد.

طراحی اپلیکیشن را از لحاظ استفاده سیستم های گوشی در حال حاضر در سه دسته ios و android و windows phone(اندروید،ای اٌ اس،ویندوز فون)می توان دسته بندی کرد.

و از لحاظ کاربری می توان به سه دسته کلی فروشگاهی،نیازمندی،خبری جدا سازی کرد که در زیر به آنها اشاره می شود

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و نیازمندی

با افزایش استفاده ی گوشی های هوشمند اعم از اندروید و آیفون و طراحی فروشگاه اینترنتی در جامعه امروزی ، طراحی و ساخت اپلیکیشن فروشگاهی نیز رو به افزایش است و مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفته است و با توجه به این قضیه و پیشرفت روز به روز تکنولوژی طبق آمارهای به دست آمده تا سال 2020 بیشتر از 90% درصد مردم برای استفاده از اینترنت از گوشی موبایل ، تبلت و دستگاه های هوشمند (smart devices) استفاده خواهند کرد.چنان چه می خواهید تجارت الکترونیک خود را افزایش دهید و با افزایش فروش مواجه شوید بهترین کار برای شما علاوه بر طراحی وب سایت فروشگاهی باید به فکر طراحی اپلیکشین فروشگاهی باشید چرا که با افزایش تعداد مشتری های شما رفته رفته انتظارات آنان نیز از شما بالا خواهد رفت و به آسان تر حل کردن کارهایشان فکر خواهند کرد و در این بین طراحی اپلیکیشن فروشگاهی می تواند راه گشای بسیاری از مشکلات و خواسته های مشتریانتان باشد و اپلیکیشن می تواند برای گوشی های هوشمند Android و ios طراحی گردد.

هدف از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی و چرایی اپلیکیشن؟

در این جا به بررسی چند مورد از این اهداف و چراهای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی می پردازیم،دلایلی از جمله افزایش استفاده از گوشی های هوشمند و افزایش آن تا 90% در بین مردم می باشد مورد بعدی نتیجه آماری است که طبق آن حدود 50 بیلیون فروش اینترنتی در ایران صورت گرفته است و روز به روز در حال گسترش است.حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که به هنگام خرید نزدیک ترین فروشگاه را برای انجام خرید خود انتخاب کنید پس در فروش هم کسی موفق می شود که آسوده ترین راه را برای مشتریانش تدارک دیده باشد.در تجارت الکترونیک و فروش های اینترنتی نیز منوال کار همین است مثلا فرض کنید فردی قصد خرید یک کالای ضروری دارد و می خواهد خرید خود را اینترنتی انجام دهد در این بین دو فروشگاه اینترنتی می شناسد که یکی فقط طراحی فروشگاه اینترنتی کرده و دیگری علاوه بر داشتن فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن فروشگاهی نیز دارد.به طبع با دسترس بودن موبایل یا تبلت بهترین گزینه برای انجام سریع تر خریدش استفاده از اپلیکیشن هست پس در فروش اینترنتی نیز اپلیکیشن های فروشگاهی نزدیک ترین و آسان ترین فروشگاه برای یک خریداراست. یک اپلیکیشن حرفه ای باعث می شود فروشنده نیز در زمان خودش صرفه جویی کند چرا که با داشتن پنل مدیریتی آسان به راحتی می تواند کارهای فروش و سفارشات خود را کنترل کند و از پرداختی های خود به راحتی مطلع شود.از جمله امکاناتی که می توان در طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در نظر گرفت شامل موارد زیر می باشد:
-ایجاد پنل مدیریتی آسان
-ایجاد دسته بندی های مختلف محصولات به صورت نامحدود
-ویرایش و حذف کالاها به صورت نامحدود
-کنترل حرفه ای میزان فروشتان در دنیای اینترنت
-انجام گزارش گیری های مختلف به طور کاملا آسان
-اعلام موجودی برای کالاهای موجود یا ناموجود برای فروش
-اپلیکیشن برای ios و android و windows phone طراحی می گردد.
-خرید آنلاین و پرداخت آنلاین
-خرید آفلاین در ios به این صورت که کاربران در صورت عدم پرداخت آنلاین می توانند پرداختشان را به صورت آفلاین انجام دهند به طوری که اطلاعات پرداختی آن ها در پنل مدیریت ثبت می شود و فروشنده می تواند از این طریق ادامه سفارش را پی گیری کند و برای افرادی که می خواهند فروش خود را به صورت غیرآنلاین نیز انجام دهند مناسب است.

طراحی اپلیکیشن نیازمندی

طراحی اپلیکیشن نیازمندی نیز مانند طراحی وب سایت نیازمندی از اهمیت زیادی برخورد دار است و دلایل طراحی اش نیز همانند اپلیکیشن فروشگاهی می باشد.با طراحی اپلیکیشن نیازمندی می توانید برای خود کسب و کاری جدید راه بیندازید و یا پکیج وب سایت نیازمندی خود را تکمیل نمایید و امکانات دسترسی کاربر به شما را آسان کنید.از جمله مزایا و امکاناتی که می توان برای ساخت اپلیکیشن نیازمندی در نظر گرفت شامل موارد زیر است:
-برنامه نویسی شده برای اندروید و آیفون و ویندوز فون
-قالب گرافیکی زیبا و متناسب با موضوع فعالیت شما
-امکان ثبت نام،ایجاد آگهی و عکس گرفتن و وارد کردن کلیه جزئیات توسط کاربران شما
-امکان دسته بندی آگهی ها در گروه های مختلف
-امکان جست و جو
-امکان پرداخت های آنلاین برای برخی از آگهی های ویژه
-پنل مدیریتی آسان

برای شناخته تر شدن اپلیکیشن فروشگاهی و نیازمندی چه می توان کرد؟

با در دسترس داشتن وب سایت های فروشگاهی و نیازمندی و بودن آن ها برحسب جست و جوهای اینترنتی در صفحه اول گوگل می توان در داخل وب سایت به معرفی اپلیکیشن فروشگاهی و نیازمندی پرداخت و از طریق شبکه های اجتماعی اپلیکیشن خود را به مشتریان و افراد زیادی معرفی نمود یا از طریق تبلیغ در سایر اپلیکیشن های شناخته شده کار خود را شناخته تر کنید.

طراحی اپلیکیشن خبری

به طوری که دارندگان سایت های خبری و کسانی که مایل به طراحی سایت خبری می توانند با قابلیت نمایش اخبار سایت خود از طریق RSS تمامی اخبار و خبر ها را در اپلیکیشن خبری نیز در اختیار مخاطبان خود قرار دهند.با طراحی اپلیکیشن خبری می توانید کاربران خود را در همه مکان هایی که دسترسی به اینترنت ندارند نیز همراهی کنید زیرا بسیاری از افراد علاقه مند به خواندن خبر در مکان هایی از قبیل مترو ،اتوبوس و…هستند پس ارائه و ساخت اپلیکیشن خبری می تواند کمک خوبی برای شما باشد.اپلیکیشن خبری را می توان سریع ترین راه دست یابی به اخبار بر شمرد.دراین میان اپلیکیشن هایی محبوب خواهند بود که دارای گروه بندی های مختلف خبری باشند و حق انتخاب خبرهای مورد علاقه کاربری داشته باشد و تنها نو تیفیکیشن (notification) های انتخابی برای وی ارسال شوند. ویژگی دیگر اپلیکیشن خوب و محبوب سرعت بالای لود آن است تا بتواند مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.
از جمله امکاناتی که می توان برای طراحی اپلیکیشن خبری در نظر گرفت را می توان موارد زیر دانست:
1-متصل شدن به محتوای سایت خبری به وسیله API
2-بهره گیری از تجربه های کاربردی و طراحی خلاقانه اپلیکیشن
3- گروه بندی های مختلف خبری و نمایش آن ها (ورزشی،هنری،علمی ،مذهبی وسیاسی و..)
4- به نمایش در آوردن تگ ها
5-امکان جست و جوی خبرها
6-دسته بندی اخبار بر اساس جدیدترین ها،پربازدید ترین ها و جنجالی ترین خبرها
7-ارائه اخبار به همراه عکس های مختلف خبری
8-امکان ایجاد بخش علاقه مندی ها برای کاربران اپلیکیشن
9- امکان نظرسنجی بر روی اخبار به اشتراک گذاشته شده
10-نمایش و مشاهده نظرات اخبار
11-به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی
12-تنظیمات و شخصی سازی نحوه نمایش اخبار در اپلیکیشن و ارسال نوتیفیکیشن های انتخابی به کاربر
13-نمایش خبر ها به صورت اسلاید شو
14-گرد آوری خبر ها و اطلاعات به صورت اتوماتیک و کاملا هوشمند به وسیله جست و جو گر های هوشمند خبر ها به صورت لحظه ای
15- طراحی سیستم جلوگیری از ثبت مطالب و اخبار تکراری به صورت خودکار
16-امکان ارسال پیام گروهی به کاربران اپلیکیشن
17-طراحی وب سایت خبری و اپلیکیشن برای اندروید وi o s
18-هماهنگی بین داده های وب سایت خبری و اپلیکیشن خبری
19-امکان درج و نمایش آگهی و تبلیغات بین چند خبر
-و بسیاری امکانات دیگر که با توجه به خواسته شما می تواند به طراحی اپلیکیشن خبری افزوده شود.

هزینه طراحی اپلیکیشن خبری

هزینه طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن خبری به درخواست های شما جهت اعمال امکانات و ماژول های مختلف با احتساب زمان و ارزش کاری می باشد.چنان چه می خواهید طراحی اپلیکیشن انجام دهید می توانید با رسام وب تماس بگیرید و تمامی خواسته های خود را مطرح ساخته و ازنحوه انجام کار و قیمت ها به طور کامل مطلع شوید .

مراحل طراحی اپلیکیشن برای اندروید و ios و windows phone

–تماس با رسام وب و مطرح سازی سفارش و درخواست خود به شرکت
-بررسی و تحلیل خواسته ها و نیاز های مشتری
-مشاوره شرکت جهت هماهنگی و نهایی نمودن ایده و تکمیل قرار داد
-آغاز کد نویسی بخش های مختلف توسط برنامه نویسان شرکت
-شروع کد نویسی بخش پنل مدیریتی اپلیکیشن شامل گزارش گیری،نمایش لیست کاربران و ویرایش اطلاعات محتوایی و..
-طراحی ui ظاهر اپلیکیشن
-بهینه سازی و ریسپانسیو بودن اپلیکیشن برای صفحه های مختلف و تبلت ها
-تحویل نمونه کار اولیه (در این تحویل مشتری می تواند نظرات و تغییرات مد نظر خودش را مطرح سازد و..)
-اعمال کردن تغییرات و درخواست های مشتری پس از نمونه کار اولیه
-تحویل نهایی اپلیکیشن
برای شناخته ترشدن اپلیکیشن خبری چه می توان کرد؟
برای این که اپلیکیشن خبری خودتان را نام آشنا تر کنید می توانید با تبلیغات مختلف در وب سایت خبری خود و اپلیکیشن های پر طرفدار و شناخته شد ه استفاده کنندگان آن را افزایش دهید. به یا داشته باشید طراحی گرافیک زیبا وسرعت لود بالای اپلیکیشن در جذب مخاطب بسیار تاثیر گذار است و باید دمورد توجه قرار گیرد و استفاده از طرح ها وسیستم های اختصاصی برای طراحی نیز کارایی آن را چندین برابر می کند و درآینده نیز موفق تر خواهید بود.
http://www.rasamweb.com/application-design/
Add a comment...

Post has attachment
طراحی لوگو و آرم در ارومیه

لوگو به عنوان یک نشانه گرافیکی در حالت های مختلف طراحی می شود. لوگو معرف یک سازمان، شرکت و محصولات و خدمات آن است که باعث شناخته تر شدن نام برند در بین مردم و مشتریان می شود. از لوگو به عنوان نشان واره یا نامواره نیز یاد می شود. لوگو نشانی از برند و حرفه کاری شماست پس باید در طراحی آن توجه ویژه ای گردد. اگر لوگو دارای طرحی متناسب و زیبا باشد می تواند ماندگاری بالایی در بین مردم داشته باشد.

طراحی انواع لوگو در ارومیه

لوگو با توجه به نوشته ها، آیکن ها و نمادهای خاصی طراحی می شود. به صورت کلی لوگو به سه دسته تقسیم می شود:
لوگوی تصویری
این لوگو به صورت آیکن، سمبل و پیکتوگرام طراحی می شود.
لوگوی نوشتاری
از این لوگو به نام های مونوگرام، تایپ بیس، لوگوتایپ و ورد مارک نیز یاد می شود.
لوگوی ترکیبی
در این لوگو نیز نوشته ها و تصاویر به صورتی ترکیبی در طراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

طراحی لوگوی تصویری در ارومیه

با استفاده از نشانه های تصویری، نمادها، شکل ها و تصاویری که بیانگر شغل، حرفه، برند، محصولات یا خدمات شماست طراحی لوگوی تصویری صورت می پذیرد. برای نمونه می توان به لوگوی شرکت اپل که برگرفته از یک سیب است یا لوگوی سازمان یونیسف که شامل تصویر یک مادر و بچه در کره زمین و برگ های زیتون که نشانی از حمایت کودکان است، اشاره کرد.
پیتوگرام ها برای رفتارها و مکان های خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال می توان به هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها، علائم راهنمایی رانندگی در خیابان ها، عدم استعمال دخانیات در مکان های خاص و هم چنین بر روی بسته بندی های محصولات مختلف (نحوه بازیافت و شرایط نگهداری آن) اشاره کرد. طراحی پیکتوگرام باید به گونه ای باشد که برای همه مردم در هر سطح علمی و هنری قابل درک بوده و مفهوم را به خوبی به مخاطب انتقال بدهد.

طراحی لوگوی نوشتاری در ارومیه

با استفاده از نام شرکت، موسسه اقدام به طراحی این لوگو می شود. این نوع لوگو در واقع معرفی کننده نام شرکت و محصولات شما است. لوگو تایپ (logo type) و ورد مارک (word mark) را می توان به عنوان نام های دیگر لوگوی تایپی بر شمرد.
مونوگرام (mono gram)
یک حرف و یا برند در طراحی مونوگرام به کار برده می شود.
تایپ بیس لوگو (type_based logo)
این لوگو با لوگوی ترکیبی بسیار متفاوت است به گونه ای که با استفاده از حروفات و نوشته طراحی می شود و به کمک طراحی گرافیکی خاص به شکل های جالب هنری تبدیل می شود.
لوگوی ترکیبی combination mark))
تصاویر و نوشته ها به صورت ترکیبی به کار برده می شوند.
ویژگی های یک لوگوی مناسب و خوب
1-یک لوگو باید به قدری قوی طراحی شده باشد که مخاطبان بتوانند با اولین نگاه اطلاعات کافی از شرکت و محصولات شما را به دست بیاورند.
2-لوگوی خوب در عین گیرایی و جذابیت باید ساده طراحی شده باشد و مخاطب را گمراه نکند.
3-تناسب بین رنگ و لوگو باید در اولویت قرار گیرد و رنگ مناسب با برند انتخاب گردد.
4-بهره گیری از اشکال و فرم ها به صورت خلاقانه
5-رعایت کردن تناسبات طراحی لوگو
در انتخاب لوگوی خود دقت لازم را داشته باشید چرا که لوگو بیانگر محصولات، خدمات و برند شما است.

طراحی سربرگ اداری در ارومیه

علاوه بر لوگو تهیه سربرگ اداری نیز از ملزومات یک شرکت یا موسسه به شمار می رود. سربرگ های اداری به مجموعه ای از اوراق و کاغذها ی اداره ها و شرکت ها و سازمان که برای امور اداری و پرسنلی به کار برده می شود تعلق می گیرد.
طراحی سربرگ های اداری برای هماهنگی بیشتر دارای اهمیت است و باید معرف خوبی برای برند شرکت باشد.
ست اوراق اداری شامل موارد زیر می باشد:

سربرگ اداری برای مکاتبات رسمی و اداری
کارت ویزیت برای معرفی شغل، حرفه و راه های ارتباطی با شما
پاکت نامه برای ارسال مدارک و مکاتبات
یادداشت نامه برای یادداشت های غیر رسمی
و بسیاری از امکانات دیگر که می تواند با توجه به نیاز و خواسته شما به این ست اوراق اداری افزوده شود.
از سربرگ های اداری برای مکاتبات رسمی استفاده می شود پس بنابراین ارزش زیادی در شناساندن شرکت به مشتریان دارند.

شما همشهریان عزیز جهت طراحی سایت در ارومیه و همچنین طراحی کاتالوگ در ارومیه می توانید با دفتر فروش رسام وب در ارومیه تماس حاصل فرمایید.
http://www.rasamweb.com/logo-design-urmia/
Add a comment...

Post has attachment
نام از شرکت یا ارگان که می شود همه تفکرات مبنی بر رسمی بودن سازمان و حرفه کاری آن شرکت سوق داده می شود و همه انتظارات بررسمی انجام گرفتن کارها می باشد و ارائه حرفه ای تر کارها و معرفی رسمی تر شرکت تاثیری مثبت بر نظر مخاطب و مشتری شما خواهد داشت.دراین راستا افراد بسیاری هستند که همیشه به دنبال کسب اطلاعات خاص در مورد یک شرکت می باشند و دراین بین وجود یک وب سایت اختصاصی شرکتی باعث جذب مشتری برای شما می شود.چرا که اطلاعات شرکتی شما به طور کامل و جامع در قالبی زیبا به مشتریانتان عرضه می شود .

هدف از داشتن وب سایت شرکتی

مزایای بسیاری را می توان برای طراحی سایت شرکتی در نظر گرفت که می توان آن ها را این گونه شرح نمود.درسایت شرکتی می توان با معرفی شرکت و بخش های مختلف آن گستردگی کار و فعالیت شرکت را به مشتریان و بازدید کنندگان سایت القا نمود و باعث برقراری ارتباطی آسان بین خود ومشتریان شرکت شد.

ویژگی های سایت شرکتی

ویژگی اصلی و بارز یک سایت شرکتی رسا بودن و جامع بودن اطلاعات شرکتی در آن هست به طوری که باید تمامی راه های ارتباطی با شرکت شما به طور جامع در سایت قرار گیرد و راهنمای مشتریان شما باشد.درباره ما و تماس با ما(ایمیل،شماره تلفن،آدرس دقیق شرکت و…) از ارکان اصلی یک وب سایت شرکتی محسوب می شود و باید به خوبی در طراحی سایت شرکتی به آن توجه گردد.معرفی شرکت و کارکنانش بخش دیگری از سایت شرکتی محسوب می شود به طوری که می توانید با قرار دادن رزومه ی کارمندان و هیئت مدیره ی شرکت نظر مخاطبین خود را جلب کرده وباعث خرسندی و اعتماد آنان شوید.
قرارگیری بخش اخبار و مقالات در حوزه کاری تان باعث جذب مشتری برای شما خواهد بود چرا که یک مقاله ی مربوطه می تواند ساعت ها بازدید کننده را در سایت نگه دارد و آن را ترغیب به همکاری با شما بکند.توضیح هدف شرکت و کارکنانش به همراه پیام مدیر عامل نیز از حسن های خوب یک وب سایت شرکتی می باشد.حتی در صورت تمایل می توانید بخش هایی از جمله فروش کالا و خدمات خود را نیز داشته باشید و به صورت آنلاین سفارشات را دریافت کرده و محصولات خود را به فروش برسانید.

امکانات و ماژول های مورد نیاز در طراحی سایت شرکتی

1-صفحه وب مجزا برای اتوماسیون اداری شرکت
2-صفحه وب همکاری با شرکت ها و کارخانجات مختلف
3-صفحه وب اخبار ومقالات وارائه گزارش ماهانه شرکت وفعالیت هایش در سایت
4-صفحه وب مجزا برای ارسال نامه ها ومکاتبات اداری
5-صفحه وب مجزا برای افتخارات و خبرهای مهم شرکت
6-سیستم خرید وفروش کالا به صورت آنلاین در صورت نیاز
7-صفحه وب ثبت سفارشات
8-صفحه وب اختصاصی برای معرفی اعضای شرکت وارائه رزومه کاری آن ها
9-صفحه وب درباره ما و تماس با ما و کلیه راه های ارتباطی شرکت
10- دسته بندی محصولات و فعالیت های شرکت در گروه بندی های مختلف
11- سیستم جست وجوی ساده یا پیشرفته در سایت
و صد ها امکان دیگر که می تواند بر حسب نیاز و خواسته شما به طراحی سایت شرکتی افزوده شود.

دلایل موفقیت سایت شرکتی

موفقیت یک شرکت و وب سایت بستگی به میزان شناخته تر بودن آن در میان مردم دارد،این که مردم بدانند فعالیت شرکت شما چیست و در حال انجام چه کارهایی هست همگی نیازمند دیده شدن و مطرح شدن هستند و هدف اصلی از طراحی سایت شرکتی نیز همین موضوع است برای این که بتوان کارایی سایت را بالا برد نیازمند بهینه سازی سایت می باشیم که با رعایت اصول طراحی سایت حرفه ای این امر امکان پذیر است و با ارائه محتواهای مناسب و قرار گیری مقالات و محتواهای اختصاصی در زمینه کاری تان می توان نام سایت شما را در صفحه اول گو گل قرار داد و از این طریق میزان بازدید کننده سایت شما را افزایش داد.فراموش نکنید یک بازدید کننده زمانی به مشتری شما تبدیل خواهد شد که از سایت شما راضی باشد و یکی از اصلی ترین کارها طرح گرافیکی زیبا و قالبی متناسب با عرصه فعالیت شما می باشد و استفاده از طرح و سیستم های اختصاصی نیز باعث افزایش موفقیت شما وسایتتان خواهد شد.

هزینه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی وب سایت شرکتی با توجه به خواسته شما و احتساب زمان و ارزش کاری آن محاسبه می گردد.چنان که می خواهید نام شرکت خود را دربین مردم شناخته تر کنید و خدمات خود را به آن ها به نحوی مدرن وجامع ترمعرفی کنید طراحی وب سایت شرکتی بهترین گزینه وایده می باشد پس برای مشاوره در طراحی وب سایت شرکتی با رسام وب تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را مطرح نموده و ازنحوه انجام کار و قیمت ها مطلع شوید.
با رسام وب در ارتباط باشید و ازمشاوره تیم ما برای طراحی سایت بهره مند شوید.
http://www.rasamweb.com/web-site-design-corporative/
Add a comment...

Post has attachment
طراحی اپلیکیشن در تبریز:

به طور قطع شما هم در چند سالی که گذشته متوجه شده اید که گوشی های هوشمند با سرعت سرسام آوری در دنیای دیجیتال و اینترنت وارد شده اند.و بیشتر مردم آنگونه که با کامپیوتر نیاز های خود را برطرف می کردند دیگر رغبت ندارند و با گوشی های هوشمند راحت تر هستند زیرا همیشه در دست رس هستند.طبق گزارشات موتور های جستجو نیز نمودار استفاده از گوشی های هوشمند نیز در حال حاضر رو به افزایش است.در نتیجه با گسترش این گوشی های هوشمند در آمد از طریق اپلیکیشن و بازار اپلیکیشن بسیار داغ شده است.به همین سبب شرکت های تولید اپلیکیشن و در آمد های مرتبط با اپلیکیشن بسیار رونق پیدا کرده است. بسیاری از اپلکیشن ها و گیمهای گوشی های هوشمند نیز در آمد هنگفتی از این راه کسب کرده اند.که با جستجو در گوگل خواهید دید که این شرکت ها هم داخلی و هم خارجی بسیار موفق عمل کرده اند.
مطمئنا شما هم بعد از خواندن مطالب بالا به فکر طراحی اپلکیشین برای کسب و کار خود افتاده اید.زیرا آینده بیشتر کسب و کار ها را در دنیای تجارت الکترونیک خواهید دید.در حال حاضر بیشتر شرکت های طراحی سایت خدمات طراحی اپلکیشن را نیز ارائه می دهند.زیرا با توجه به نیاز جامعه این مورد از دهکده جهانی اینترنت جدایی ناپزیر است.

از جمله مزایایی که می توان برای طراحی اپلیکیشن در تبریز بر شمرد عبارتند از:
۱_دسترسی سریع و آسان کاربران به خدمات و مطالب حرفه کاری شما
۲_جذب افراد زیاد به سوی کسب و کار شما با دسترس و همراه بودن اپلیکشن موبایل
۳_برندسازی با اپلیکیشن و آشنایی بیشتر مردم با برند تجاری شما
۴_ارسال نوتیفیکشن ها در بازه زمانی مشخص و بر قراری ارتباط با مشتری
۵_دستیابی سریع به اهدافتان
۶_ امکان معرفی محصولات و خدمات شرکتتان در سراسر کشور و جهان
۷_قابلیت به روز رسانی اطلاعات
۸_قابلیت خرید و فروش آنلاین در اپلیکیشن های فروشگاهی
۹_امکان معرفی کلی و جزئی خدمات و محصولاتتان با اپلیکیشن
۱۰_طراحی اپلیکیشن چند زبانه
۱۱_امکان ایجاد گیمیفیکیشن و بازی سازی تجاری برای برندینگ شرکت
۱۲_قابلیت سرعت لود بالا
ده ها امکان و قابلیت دیگر که بنا به درخواست و نیاز مشتری می تواند در طراحی مورد نظر واقع شود.
چگونه می توان اپلیکیشن موبایلی را که طراحی کرده ایم در بین مردم محبوب و محفوظ نگه داریم؟
_امکان آپدیت و ارائه ماژول های جدید به کاربران
با آپدیت های به موقع می توان نظر کاربران جلب کرده و امکانات جدیدی را ارائه کرد. هم چنین به یاد داشته باشید آپدیت زیاد و بدون ارائه بخشی جدید موجب نارضایتی کاربران خواهد شد.
_رابط کاربری مناسب و هماهنگی آن با طرح لوگو و برند تجاری شما
طراحی اصولی و مناسب باعث ترغیب کاربر جهت استفاده از اپلیکیشن موبایل شما خواهد شد.
_هدفمند بودن اپلیکیشن جهت دستیابی به اهدافی خاص و مشخص
_داشتن حجمی مناسب موجب ماندگاری بالای اپلیکیشن در گوشی کاربران می شود.
_استفاده از نام و لوگویی مناسب و ایجاد هماهنگی بین آن و زمینه فعالیت شرکت
_افزونگی کم از مصرف بیش از حد باتری و انرژی گوشی جلوگیری می کند. افزونگی بالا حجم زیادی در گوشی موبایل اشغال می کند و همین امر موجب حذف آن از گوشی کاربران خواهد شد.

قبل از طراحی اپلکیشن مطمئنا باید مشاوره های لازم جهت طراحی آن توسط طراح انجام گردد زیرا بعد از بررسی و نیاز های مشتری اپلکیشن مورد نظر جوابگوی نیاز های مشتری خواهد بود و چه بسا طراح بسیاری از پیشنهاد های لازم را ارائه دهد که برای کسب و کار ها بسیار مفید قرار می گیرد.

خدمات مهم رسام وب در طراحی اپلیکیشن:

1 دست رسی آسان برای مشتری
2 رابط کاربری مناسب
3 نشان دادن موقعیت مکانی
4 جستجوی سریع
5 دسته بندی آسان
وتمامی موارد که درخواست شود.

نیاز های لازم در طراحی اپلیکیشن:

طراحی اپلیکیشن املاک در تبریز
طراحی اپلیکیشن هتل در تبریز
طراحی اپلیکیشن خودرو در تبریز
طراحی اپلیکیشن کلینیک در تبریز
طراحی اپلیکیشن خبری در تبریز
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در تبریز
طراحی اپلیکیشن غذا در تبریز

…….

و هزاران مورد دیگر که می توان با طراحی اپلیکیشن موبایل در تبریز امکانات تازه تری را به مشتریان و مخاطبان خود ارائه کرد.
همشهریان عزیز شما می توانید جهت مشاوره سئو در تبریز ، طراحی سایت در تبریز و همچنین طراحی اپلکیشن اندروید و ای او اس ((ios در تبریز می توانید با تیم فنی رسام وب تماس حاصل فرمایید.


http://www.rasamweb.com/design-applications-in-tabriz/
Add a comment...

Post has attachment
بهینه سازی سایت

بهینه سازی موتور جستجو برای نتایج آنلاین هر کسب و کاری مولفه ی کاملی می باشند . چقدر خوب میشود اگر شما دارای یک وب سایت عالی باشید و کسی نتواند آن را پیدا کند ؟ بهینه سازی موتور جستجو دریافتن موارد جستجوی آنلاین به افراد کمک می کند . این موتورها مصرف کننده و تجارت را کنار یکدیگر می آورند.ازطریق بهینه سازی چگونگی یافتن و کشف وب سایتتان توسط کاربران و موتورهای جستجو می توانید کمیت و کیفیت عبور و مرورهای ورودی و تغییرات پی در پی را افزایش دهید .
http://www.rasamweb.com/seo/
Add a comment...

Post has attachment
منظور از فروشگاه اینترنتی یا سایت فروشگاهی چه چیزی است؟

سایت فروشگاهی وبسایتی است که در آن محصولات به صورت دسته بندی و به تعداد زیاد قرار می گیرند ،همچنین در مورد هر محصول توضیحات آن ارائه می شود که به خریدار در مورد تصمیم گیری کمک می کند در فروشگاه اینترنتی امکان پرداخت آنلاین وجود دارد که پس از انتخاب یک یا چند محصول و اضافه کردن به سبد خرید مشتری می تواند خرید نمایند یا ثبت سفارش کند و در روزهای آتی اقدام به خرید کند در صفحه اول فروشگاه اینترنتی معمولاً محصولات تخفیف دار یا محصولات خاص موردتبلیغ قرار می گیرند.

مزایای سایت فروشگاهی:

قبل از طراحی سایت فروشگاهی باید مزایای طراحی آن را بدانیم تا اقدام به طراحی آن کنیم .فواید سایت فروشگاهی شاید خیلی زیاد باشد به چند مورد که مهم است در زیر اشاره می کنیم.

1 – قابل دسترس بودن به اطلاع از قیمت های روز:

مهمترین وجه تمایز یک سایت فروشگاهی با یک فروشگاه فیزیکی این است که سایت فروشگاهی در تمامی زمان ها در دسترس است و نیزدر تمامی مکان هایی که اینترنت در دسترس است می توان به سایت دسترسی پیدا کرد. و این امکان سایت فروشگاهی باعث شده است که بیشتر مردم هنگام خرید حضوری نیز قیمت فروشگاه اینترنتی را چک کنند.

2 – تخفیف ها و تغییرات در محصولات خیلی سریع در مدرسه دید مشتری قرار می گیرد:

سایت های فروشگاهی به دلیل مراجعه آسان بازدید زیادی دارند که این امر باعث می شود تخفیفات و تغییرات در محصول یا تغییر در سیاست فروش محصول خیلی سریع به اطلاع مشتری برسد.

3 – فروش از طریق یک فروشگاه اینترنتی هزینه ها را به شدت کاهش میدهد:

اگر شما بخواهید یک فروشگاه بزرگ را، راه اندازی کنید اولین هزینه های آن مکان مناسب، دیزاین، نیروهای فروش مستقر در آنجا و… که هزینه های زیادی را به دنبال دارد باید متقبل شوید.در صورتی که یک سایت فروشگاهی نیاز به مکانی ماننده انبار دارد و نیرو هایی برای بسته بندی و ارسال که معمولاً هزینه ارسال برعهده مشتری است.

4 – ارتباط آسان با مشتری در هر زمان:

فروشگاه اینترنتی شما دفتر کار دوم شماست که در زمان فراغت می توانید به انتقادات و نظرات مشتریان پاسخ دهید .این یکی از بهترین مزایای سایت در جهت پیشرفت یک مجموعه می تواند باشد.

طراحی سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی:

در 10 یا 20 ساله اخیر شبکه جهانی اینترنت با سرعت بسیار چشم گیری رشد کرده است ،و به کل تمامی زندگی انسان را هم به صورت مستقیم و هم به صورت غیرمستقیم تغییر داده است. چه در محیط های کار و چه در محیط های شخصی این تغییرات قابل لمس است .این تغییرات در دنیای تجارت بیشترین اثر را گذاشته است به این صورت که سایت فروشگاهی روزبه روز در تمامی کشور ها رو به ازدیاد است. با ازدیاد فروشگاه اینترنتی نوعی رقابت بین بنگاه های تجاریه سنتی و فروشگاه های اینترنتی به وجود آمده است.

در حال حاضر از جمله مهمترین روشهای فروش و ارائه محصولات از طریق فروشگاه اینترنتی می باشد.چند مورد از خصوصیات یک سایت فروشگاهی به شرح زیر است.

1 – امکان وارد کردن بی نهایت محصول

2 – تقسیم کردن محصولات مرتبط

3 – جستجوی سریع محصولات و نشان دادن محصولات مرتبط

4 – متصل به پنل اس ام اس برای ارسال به مشتریان به منظوره تایید خرید یا تبریک و مناسبت ها

5 – امکان ایجاد صفحه ای برای انتقاد پیشنهاد و نظر سنجی مشتریان در مورد کالاها

6 – امکان مقایسه چند کالای مرتبط

7 – امکان اتصال به سیستم انبارداری که در صورت کم شدن محصول نشان دهد

و ….

مواردی که باعث می شود فروشگاه اینترنتی شما در نتایج محبوبه موتورهای جستجو قرار گیرد

1 – سایت فروشگاهی موبایل فرندلی یا رسپانسیو

شاید برای شما نیز این است اتفاق افتاده است که وقتی با موبایل یا تبلت به سایتی مراجعه می کنید سایت به صورت مناسب لود نشده و شما نمی توانید نوشته های سایت را بخوانید. در حال حاضر بیشتر تجستجو ها از طریق موبایل یا تبلت انجام میگیرد، طراحی فروشگاه اینترنتی شما باید به گونه ای باشد که به راحتی با گوشی هوشمند تطبیق شود سایت موبایل فرندلی یا ریسپانسیو خود را به صورت اتوماتیک با اندازه صفحه موبایل تطبیق می دهد و این امکان را به مراجعه کننده می دهد تا هر جائی و هر زمانی سفارش خود را ثبت و اقدام به خرید نمایید.

2 – رعایت استانداردهای طراحی سایت فروشگاهی

برای رعایت استانداردهای طراحی سایت، اول از همه انتخاب هاست و دامین مناسب می تواند برای فروشگاه اینترنتی در اولویت اول قرار گیرد. بسیاری از طراحان وب سایت برای یک سایت چندین دامین انتخاب می کنند و آنها را روی هم پا رک می کنند. این امر باعث خواهد شد که به مرورزمان از موتورهای جستجو ناپدید شوند.رعایت فونت و محتوای مناسب و همچنین گرافیک وکد نویسی به روز نیز،از استانداردهای طراحی سایت به شمارمی رود.

ایجاد امنیت خرید برای مشتری

از بزرگترین مشکلات فروشگاه های اینترنتی ایجاد امنیت خرید برای مشتریان در فضای مجازی است .به دلیل سوء استفاده هایی که در اینترنت می شود ایجاد امنیت خرید برای مشتری از بزرگترین مشکلات سایت فروشگاهی است .در حال حاضر در کشور ما نهادهای امنیتی در مقابله با این گونه سوء استفاده ها قوی عمل می کنند و همچنین گرفتن مجوز نماد اعتماد الکترونیک باعث امنیت خرید برای مشتری می شود نماد اعتماد از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیک که زیر نظر وزارت صنعت و معدن است اعطا می گردد
http://www.rasamweb.com/web-design-shop/
Add a comment...

Post has attachment
طراحی وب سایت در ارومیه :

با توجه به افزایش پیشرفت روز افزون اینترنت و نیاز جامعه به دهکده جهانی اینترنت که با سرعت بسیار سریعی در حال حرکت است.همچنین در حال حاضر نیز شرکت ها و مجموعه های زیادی هستند که به دلیل فرا گیر شدن اینترنت در این زمینه فعالیت میکنند.مانند شرکت های طراحی سایت ، شرکت های تبلیغات کلیکی و،….

شهر ارومیه با قدمت 3000 سال می توان گفت جزو قدیمی ترین شهر های شمال کشور است.همچنین وضع تجارتی در ارومیه به دلیل موقعیت خوب آن (قرار گیری بر سر چهار راه )از قدیم قابل اهمیت بوده است.با نگاهی دقیق به آثار تاریخی شهر ارومیه به درستی در خواهید یافت که در زمینه تبلیغات در تجارت اجداد ما به روز بوده اند در آن زمان ،با استفاده از معماری چیدمان اجناس و….. .اما در حال حاضر نحوه تبلیغات در تجارت فرق کرده است پس شرکت های قوی مانند اجداد خود این مطلب را باید به خوبی درک کرده باشند.و اقدام به طراحی وب سایت در ارومیه کرده باشند.

بهینه سازی وب سایت در ارومیه:

گروه طراحی سایت در ارومیه ، طرح سایت شما را با استفاده از آخرین گزینه های به روز طراحی سایت در سطح جهان می تواند طراحی کند.مهم ترین گزینه در طراحی سایت ، بهینه سازی سایت یا به اصطلاح سئو سایت می باشد.سئو سایت در ارومیه باعث خواهد شد تا سایت شما در نتایج برتر موتور های جستجو قرار گیرد.و طبیعتا باعث خوهد شد تا کسب . کار شما رونق پیدا کند.
بهینه سازی سایت در ارومیه این امکان را به شما خواهد داد تا علاوه بر ارومیه با ایران و کشورهای همسایه تجارت خود را گسترش دهید.جهت اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی سایت می توانید به قسمت مقالات سایت مراجعه فرمایید.
آیا می دانید نتایج برتر موتور های جستجو چقدر به کسب و کار شما تاثیر خواهد گذاشت؟
آیا از دلایل موفقیت سایت های بزرگ ایران با خبر هستید؟
آیا میدانید بهینه سازی سایت چقدر در کسب و کار شما اثر میگذارد؟
اگر نمیخواهید تجارت خود را گسترش دهید به فکر بهینه سازی سایت در ارومیه نباشید.
بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می تواند،تجارت شهر ارومیه را که نوعی دروازه تجارت با کشورهای اروپایی است به طور قطع افزایش دهد.
طراحی وب سایت در ارومیه توسط گروه طراحان وب سایت رسام وب با استفاده از پانل مدیریت کاملا فارسی و با کار بری آسان.تیم رسام وب پس از طراحی سایت پشتیبانی قوی برای سایت های شما ایجاد میکند و شما را اها نخواهد کرد.
جهت مشاوره و طراحی سایت در ارومیه میتوانید با تیم رسام وب که و دفتر فروش آن در ارومیه تماس حاصل فرمایید.
http://www.rasamweb.com/website-design-in-urmia/
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded