Profile

Cover photo
Rasam Web (rasamweb)
Worked at Landscape Interactive Web Design
Attended aboreyhan
Lives in iran,tabriz
12 followers|1,786 views
AboutPostsCollectionsPhotosVideos

Stream

Rasam Web (rasamweb)

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Rasam Web (rasamweb)

Shared publicly  - 
 
پنج روش برای حفظ رتبه ی سئو

برای بالا بردن رتبه در گوگل بسیار سخت کار می کنید….اکنون باید از موقعیت خود دفاع کنید. نظریات دانیال فیجل مقاله نویس برای ثابت ماندن در رتبه ی بالا چنین آورده است. پایه و اساس هرکسب و کار آنلاین تولید یک منبع ثابت از ترافیک وب سایت می باشد.اگر بازدید کننده ای از وب سایت خود ندارید، تبدیل آنها به مشتری وفادار و طولانی مدت غیر ممکن خواهد بود. زمانی که شما خودتان را به عنوان تصدی گوگل مقرر کنید،دید شما را در جستجوی پرسش های محرک افزایش می دهد.

اما چه اتفاقی بعد از اینکه خودتان رادر یک نقطه بالا از صفحات نتایج جستجوی گوگل دیدید می افتد؟

برخلاف باور عموم، رتبه بندی سئو برای کلمات کلیدی خاص تنها نیمی از نبرد می باشد. اصول اصلی دائما در حال تحول است، و بازاریابان نیاز دارند با آخرین گرایش به روز بشوند.

امروز،می خواهیم در مورد چگونگی حفظ رتبه بالا برای کلمات کلیدی که سخت روی آنها کار کرده اید صحبت کنیم. این استراتژی همچنین کمک می کند تا شما را از هر الگوریتم پتانسیل به روز حفاظت کند.

به روز رسانی سایت

گوگل به روز رسانی سایت را برای حساب اش با عنوان کیفیت محتوا و تازگی محتوا بخشی از رتبه بندی الگوریتم قرار می دهد،بنابراین وب سایت خود را به روز نگه دارید تا موقعیت شما در بالاترین سطح باشد.

استراتژی های کهنه از قبیل مقالات (فقط متن) می تواند به طوربالقوه مانع جستجوی رتبه بندی محرک شود.اگر بخواهید کلمات کلیدی خود را حفظ کنید،باید محتوای خود را از طریق اضافه کردن مجموعه ای از فیلم و تصاویر در مقالات به روز برسانید.

این تجربه خوانندگان را افزایش می دهد و افراد بیشتری را به لینک سایت شما جذب می کند.برای بهبود درخواست سایت شما رتبه جستجو را کاهش می دهد و احتمالا بازدید کنندگان را در درگیر شدن با مطالب افزایش می دهد.

سرعت سایت شما

سرعت سایت (جهت مطالعه عوامل تاثیر گذار بر سئو اینجا کلیک کنید) یک عامل رتبه بندی در محرک جستجوی گوگل بوده است،اما بسیاری از وب سایت ها هنوز با سرعت لود نمی شوند مخصوصا در موبایل که در آن اکثریت در حال جستجو هستند.به خاطر داشته باشید که بیش از دو ملیون وبلاگ نوشته شده وجود دارد،بنابراین اگر وب سایت شما در حال بار گذاری است و به اندازه کافی سرعت ندارد،به احتمال زیاد رفت و آمد بازدید کنندگان به یک راه حل جایگزین می شود.

خواستار گوگل از مدیران سایت این است که صفحه ی زمان لود خود را برای دستگاههای تلفن همراه به کمتر از یک ثانیه ببرند،که این نیز خیلی با سرعت است.در هر حال،حتی اگر نتوانید به این اندازه بیاورید در نطر بگیرید هر ثانیه که شما زمان لود صفحه ی خود را اصلاح می کنید از ترک کردن صفحه کاهش می یابد.

خوشبختانه،ایجاد بار گذاری صفحات نباید نیاز به استخدام کارشناس فنی در شبکه داشته باشد.در زیر سه مرحله برای پیاده سازی مراحل وجود دارد که سرعت وب سایت را افزایش می دهد.

تبدیل به یک سرویس وب میزبان با سرعت ومطمئن
فعال کردن فشرده سازی تصاویر در وب سایت

استفاده از یک شبکه دریافت محتوا (CDN) برای افزایش سرعت دانلود
اگر شما هنوز هم با سرعت بارگذاری خود مشکل دارید، می توانید از ابزاری به نام صفحه گوگل استفاده کنید، که در شناسایی مسائل خاص کمک می کند . کم کردن سرعت زمان لود وب سایت راه حلی برای رفع مشکل است . می توانید پیشنهادات و مقالات بیشتری در مورد سرعت صفحه گوگل در اینجا بخوانید.

گسترش ساختار لینک

یکی از رایج ترین اشتباهات که بازاریابان مرتکب می شوند تمرکز بروی کمیت در اولویت است نسبت به کیفیت.اگر شما برای کلمات کلیدی خاصی رتبه بندی می کنید ،نیازی نیست برای آن صفحه بک لاین گسترده ای ایجاد کنید.گوگل می تواند اگر سایتی لینک هایی را در صورت نامناسب به وجود بیاورد شناسایی کند.ایجاد کردن لینک های با سرعت می تواند به عنوان علامت قرمز ملاحظه شود که به طور بالقوه وب سایت شما را مسدود می کند.(جهت مطالعه مقالات بک لینک اینجا کلیک کنید)

هم چنین رتبه ی شما پایین می آید اگر اکثریت لینکهای ایجاد شده برای یک مقاله خاص باشد.گوگل از کاربران خود می خواهد تا محتوای مناسب و مفید برای وب سایت ارایه دهد.اگر شما بخواهید رتبه کلمات کلیدی خود را بالا ببرید،باید لینک های داخلی را به همه ی صفحات سایت خود گسترش بدهید.این استراتژی پروفایل بک لاین را متنوع می سازد و اعتبار وب سایت را از نظر گوگل افزایش می دهد.

لینک های خارجی

لینک با سایت زمانی می تواند مهم باشد که برای سایت بک لاین باشد.فرستادن لینک های خارجی به برندهای پرقدرت شبکه کمک می کند گوگل وب سایت مناسبی را تشخیص دهد.همیشه مطمئن باشید که صفحات گسترده لینک محتوای با ارزش و مناسبی را به خوانندگان فراهم آورد.برای مثال اگر شما در شبکه مهارت پایدار بودن را برای لینک های داخلی داشته باشید ،احتمالا نتوانید به لینک های صفحه های داخلی دانشگاه هارواد متصل شوید.همچنان لینک های edu معمولا توسط SEO ملاحظه می شود تا با ارزش جلوه دهد،اتصال به یک برند مرکزی نمی تواند متناجس باشد.

زمانی که شما به مقالات مرتبط در وب سایت خود متصل هستید ارتباط داخلی یکی دیگر از استراتژی موثر به رتبه بندی کلمات کلیدی است که می تواند کمک کند.هنگامی که به درستی انجام شد،ارتباط داخلی به محرک های جستجو کمک می کند تا اهمیت و تمرکز مخصوص بر هر صفحه بهتر درک شود.به عنوان حق المتیاز اتصالات داخلی هوشمند همچنین می تواند دسترسی کاربران را به محتوای سایت و دیگر سایت ها تسهیل کند.مشابه لینک های خارجی،شما اگر بخواهید از ارتباطات داخلی در حد اعتدال استفاده کنید آن را با اضافه کردن یک مجموعه از لینک ها به محتوای مقاله های موجود به حد افراط نرسانید.

حفظ رتبه سئو

ساختار رسانه های اجتماعی

برخی ابهامات وجود دارد که آیا تعامل رسانه های اجتماعی یک عامل رتبه بندی در جستجو مستقیم است یا غیر مستقیم؟با این حال کاملا روشن است که محرک های جستجو هر پلت فرم رسانه اجتماعی اکثریت را به عنوان اعتبار برند مشاهده می کند.وب سایت ها از قبیل فیس بوک توییتر و لینکدین رتبه ی بالایی در گوگل دارند.گرفتن لینک از این شبکه ها به گوگل کمک می کند تا وب سایت مناسبی را تعیین کند که اکثر افراد دوست داشته باشند و محتوا را به اشتراک بگذارند تا ویزیتورهای زیادی از این کانال ها دریافت شوند.همانطور که برای جلب لینک های با کیفیت ادامه می دهید،ممکن است رتبه ی شما را در دراز مدت پایدار و تقویت کند.

در اینجا چند نکته آورده شده است که شما برای افزایش مشاهدات وبلاگ خود می توانید از آنها در رسانه های اجتماعی استفاده کنید:

کلید اشتراک گذاری رسانه اجتماعی را به مقاله های مرتبط اضافه کنید.

از تماس های صریح در عمل به محتوای خود استفاده کنید(یعنی اگر شما محتوا را دوست دارید اطمینان داشته باشید که با کلیک کردن روی دکمه اینجا به اشتراک خواهید گذاشت)

ارایه یک قطعه از محتوا به کاربران در ازای اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی

بسته شدن افکار

بهینه سازی سایت محرک جستجو یک فرآیند طولانی مدت است که در طول شب نتیجه نمی دهد.به طور معمول،شما نیاز دارید که چند ماه قبل از شروع ثمرات SEO را متوجه شوید.اجرای پنج استراتژی بالا کمک می کند تا اعتبارتان برای مدت طولانی بعداز رتبه بندی کلمات خاص کلیدی حفظ بشود.
 ·  Translate
پنج روش برای حفظ رتبه ی سئو برای بالا بردن رتبه در گوگل بسیار سخت کار می کنید....اکنون باید از موقعیت خود دفاع کنید. نظریات دانیال فیجل مقاله نویس برای ثابت ماندن در رتبه ی بالا چنین آورده است. پایه و اساس هرکسب و کار آنلاین تولید یک منبع ثابت از ترافیک وب سایت می باشد.اگر بازدید کننده ای از وب سایت خود ندارید، تبدیل آنها به مشتری وفادار و طولانی مدت غیر ممکن خواهد بود. زمانی که شما خودتان را به عنوان تصدی گوگل مقرر کنید،دید شما را در جستجوی ...
4
1
Add a comment...

Rasam Web (rasamweb)

Shared publicly  - 
 
طراحی وب سایت در ارومیه :

با توجه به افزایش پیشرفت روز افزون اینترنت و نیاز جامعه به دهکده جهانی اینترنت که با سرعت بسیار سریعی در حال حرکت است.همچنین در حال حاضر نیز شرکت ها و مجموعه های زیادی هستند که به دلیل فرا گیر شدن اینترنت در این زمینه فعالیت میکنند.مانند شرکت های طراحی سایت ، شرکت های تبلیغات کلیکی و،….

شهر ارومیه با قدمت ۳۰۰۰ سال می توان گفت جزو قدیمی ترین شهر های شمال کشور است.همچنین وضع تجارتی در ارومیه به دلیل موقعیت خوب آن (قرار گیری بر سر چهار راه )از قدیم قابل اهمیت بوده است.با نگاهی دقیق به آثار تاریخی شهر ارومیه به درستی در خواهید یافت که در زمینه تبلیغات در تجارت اجداد ما به روز بوده اند در آن زمان ،با استفاده از معماری چیدمان اجناس و….. .اما در حال حاضر نحوه تبلیغات در تجارت فرق کرده است پس شرکت های قوی مانند اجداد خود این مطلب را باید به خوبی درک کرده باشند.و اقدام به طراحی وب سایت در ارومیه کرده باشند.

بهینه سازی وب سایت در ارومیه:

گروه طراحی سایت در ارومیه ، طرح سایت شما را با استفاده از آخرین گزینه های به روز طراحی سایت در سطح جهان می تواند طراحی کند.مهم ترین گزینه در طراحی سایت ، بهینه سازی سایت یا به اصطلاح سئو سایت می باشد.سئو سایت در ارومیه باعث خواهد شد تا سایت شما در نتایج برتر موتور های جستجو قرار گیرد.و طبیعتا باعث خوهد شد تا کسب . کار شما رونق پیدا کند.
بهینه سازی سایت در ارومیه این امکان را به شما خواهد داد تا علاوه بر ارومیه با ایران و کشورهای همسایه تجارت خود را گسترش دهید.جهت اطلاعات بیشتر در مورد بهینه سازی سایت می توانید به قسمت مقالات سایت مراجعه فرمایید.
آیا می دانید نتایج برتر موتور های جستجو چقدر به کسب و کار شما تاثیر خواهد گذاشت؟
آیا از دلایل موفقیت سایت های بزرگ ایران با خبر هستید؟
آیا میدانید بهینه سازی سایت چقدر در کسب و کار شما اثر میگذارد؟
اگر نمیخواهید تجارت خود را گسترش دهید به فکر بهینه سازی سایت در ارومیه نباشید.
بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می تواند،تجارت شهر ارومیه را که نوعی دروازه تجارت با کشورهای اروپایی است به طور قطع افزایش دهد.
طراحی وب سایت در ارومیه توسط گروه طراحان وب سایت رسام وب با استفاده از پانل مدیریت کاملا فارسی و با کار بری آسان.تیم رسام وب پس از طراحی سایت پشتیبانی قوی برای سایت های شما ایجاد میکند و شما را اها نخواهد کرد.
جهت مشاوره و طراحی سایت در ارومیه میتوانید با تیم رسام وب که دفتر مرکزی آن در تبریز می باشد تماس حاصل فرمایید.
 ·  Translate
شرکت طراحی سایت در ارومیه و بهینه سازی در ارومیه ،طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه ,ارومیه سایت ،سئو در ارومیه،طراحی وب سایت در ارومیه
4
2
Add a comment...

Rasam Web (rasamweb)

Shared publicly  - 
 
عکاسی صنعتی در تبریز

هنر عکاسی یکی از پرطرفدارترین وزیباترین هنرها محسوب می شود و همیشه جایگاه خوبی در میان مردم داشته و دارد.عکاسی نیز هم مانند سایر رشته ها به شاخه های مختلفی تقسیم می شود و هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند، یکی از این دسته ها عکاسی صنعتی می باشد که خصوصیات متفاوتی را نسبت به خود رشته ی عکاسی دارا می باشد.عکاسی صنعتی باید تمام ویژگی های یک عکس حرفه ای را داشته باشد چرا که یک عکس صنعتی بنا به سفارش یک سازمان یا شرکت صورت می پذیرد و محصولات، کارکنان ، فرایند های تولید و تجهیزات سازمانی در یک عکس صنعتی به نمایش درمی آیند.حال ممکن است گستره فعالیت سازمان وسیع تر باشد و داشتن عکس های خوب صنعتی اهمیت به سزایی در این زمینه دارد که بازخورد جهانی عکس را مطرح می سازد.

درعکاسی صنعتی تمام جزئیات محصول و کالا ی سازمان به نمایش درمیاید و کیفیت عکس بالایی را می طلبد و در این زمینه تجهیزات خاص و مهم عکاسی و نورپردازی مورد نیاز است که باید تهیه شوند.عکاسی صنعتی باید تمامی مولفه ها و ویژگی های یک عکس حرفه ای را داشته باشد.

تنها استفاده ی عکاسی صنعتی معرفی کالا و خصوصیات آن نیست بلکه هدف اصلی ترغیب و جذب نظر مشتری نیزمی باشد و باید طوری باشد که باعث افزایش فروش کالای مورد نظر نیز شود. یک عکس صنعتی نقش یک تیزر را دارد که باید تاثیر مثبت درکالا داشته باشد ( نمایش واضح و زیبا از کالا در زوایای مختلف ).عکاسی صنعتی می تواند ازمواد غذایی،محیط ،پوشاک،تبلیغاتی ، هوایی، زیور آلات،پانوراما و تور مجازی باشد.

برخی ازعکاسان صنعتی با فراهم کردن دکور و زمینه ای ساده عکس را از چهره بی روح وآزار دهنده خارج می سازند و باعث زیباتر شدن عکس می شوند اما برخی دیگر در این مورد زیاده روی کرده و با پیچیده کردن فضای دکور باعث می شوند از از اهمیت عکس کاسته شود و بیشتر توجه ها به سراغ دکور و فضای پشت صحنه عکس رود و این هیچ گونه کاربردی برای کالا و محصولی که از آن عکس گرفته شده نخواهد داشت.

عکاسی که صنعتی باشد تفکر و اندیشه انسان هیچ گونه تصرفی در آن ندارد یا اگر دارد این تفکر صرفا برای سامان دادن به عکس طبق روش های آزموده شده است و به این منظور که عکس از جهت تکنیک مشکلی نداشته باشد.نوردهی یا نور پردازی دقیق و اصولی باشد کاردبندی برا اساس معیارهای اصلی درست باشدو….

در این عکاسی عکاس همانند صنعتگری است که باعث خلق یک عکس زیبا و دقیق می شود و علاقه های زیادی این گونه عکس ها را می پسندند و باعث جلب رضایت آن ها می شود. تعاریف از یک عکس خوب با توجه به نظریات متخصصان هر رشته متفاوت است ولی به طور کلی نمی توان تعریف دقیق و جامعی از یک عکس خوب داد.

یکی از عناصر مهم طراحی گرافیک عکاسی محسوب می شود .عکاسی تبلیغاتی که در بین مردم همان عکاسی صنعتی نام برده می شودبسیار متفاوت است در واقع می توان عکاسی صنعتی را در بخش عکاسی از فعالیت های شرکتی تولیدی وخدماتی جا داد.گستره فعالیت عکاسی صنعتی بسیار وسیع است چراکه تنوع خدمات و محصولات که در کشور سازنده و یا کشوری که به عنوان مصرف کننده است نیز مطرح خواهد شد.

کاربرد اصلی عکس صنعتی اینگونه است که موضوع موردنظر را از جلوه های بهتری برخوردار سازد و قطب اصلی این عکاسی صنعت است هدف برقرای ارتباط با خریدار محصول را دنبال می کند(به اصطلاح با بیننده ی عکس حرف می زند).عکس گرفتن از یک محصول عکاسی از فرآورده ها و محصولات یک کارخانه و شرکت یکی از از کاربردهای مهم عکاسی صنعتی محسوب می شود.تمرکز و توجه بر بخش های دیگر از محصول نیزا مهم و حائز اهمیت است مثل دیزاین محصولات و عمق رشته های یک فرش و حتی موارد مصرف یک فراورده .در عکاسی صنعتی تبلیغاتی حسی که می توان از یک محصول به دست آورد نیز به نمایش در میاید و باید بسیار دقیق و جزئی عکاسی شود که نیازمند لنزهای مایکرو می باشد و از نزدیک عکس گرفته می شود.

تیم فنی رسام وب با دارا بودن افراد متخصص در زمینه اجرای تور مجازی در تبریز ، طراحی وب سایت در تبریز ، طراحی لوگو در تبریز را آغاز نموده است و چه بسا صنعتگران و تولیدی های محترم تبریزی بتوانند محصولات خود را به خوبی به نمایش عموم مردم در بیاورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مطرح کردن سوالات خود می توانید با ما تماس حاصل فرمایید.
 ·  Translate
عکاسی صنعتی در تبریز هنر عکاسی یکی از پرطرفدارترین وزیباترین هنرها محسوب می شود و همیشه جایگاه خوبی در میان مردم داشته و دارد.عکاسی نیز هم مانند سایر رشته ها به شاخه های مختلفی تقسیم می شود و هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند، یکی از این دسته ها عکاسی صنعتی می باشد که خصوصیات متفاوتی را نسبت به خود رشته ی عکاسی دارا می باشد.عکاسی صنعتی باید تمام ویژگی های یک عکس حرفه ای را داشته باشد چرا که یک عکس صنعتی بنا به سفارش یک سازمان یا شرکت صورت می ...
4
2
Add a comment...

Rasam Web (rasamweb)

Shared publicly  - 
 
طریقه به وجود آمدن کلمه برند:

نام برند از کلمه هندی-اروپایی به مفهوم داغ برگرفته شده است در آن زمان برای پیشگیری از دزدی گاو و گوسفند و گله روی بدن آنها علامت های خاصی را با داغ کردن می گذاشتند تا زمان دزدی به راحتی قابل شناسایی باشد که بعدها این علامت زادگاه گله ها را نشان داد که نوعی مرغوبیت و نامرغوب بودن از طریق شناسایی صاحب گله مشخص میشود.

تاریخچه ی برندینگ:

حدود سال هزارمیلادی رواج اشکال خاص بازرگانی به شکلهای ساده پدیدار شد این علامت ها به منظور مدرکی برای صاحب کالا در مواردی مانند دزدی زلزله و… قابل شناسایی بود. همچنین برای کسانی که خواندن و نوشتن بلد نبودند در زمان خود بسیارسودمند بود. اولین نام تجاری که به صورت رسمی ثبت گردید در سال ۱۵۱۹ توسترهرنان کرتربود. بعدها به مرور زمان پدیده ی برندینگ با سرعت بیشتری رواج پیدا کرد.

مبانی و نحوه برندینگ یا برند سازی:

تعریف برندینگ به صورت کلی و عمومی مجموعه ای از تدابیر و تکنیک هایی است که در جهت فراگیر شدن و محدود شدن یک محصول و کالای خاص انجام میشود .برندینگ یا برند سازی به این دلیل اهمیت زیادی دارد که مشتریان بالقوه تبدیل به مشتریان بالفعل یا تبدیل به مشتریان وفادار می شوند و از این طریق به طور قابل لمس سود شرکت افزایش پیدا می کند و همچنین برند مورد نظر از سرمایه های بزرگ شرکت می شود. اما در واقعه برای محبوبیت یک نام تجاری عوامل زیادی تاثیر گذار است در زیر به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

۱ – کیفیت جنس یا کالای مورد ارائه:

برای کسب محبوبیت علاوه بر تبلیغات و تیم فروش قوی جنسی و کالای مورد ارائه نیز اهمیت به سزایی دارد. چه بسا مجموعه های بزرگی که با وجودی برند بودن به علت کیفیت پایین قابل ارائه به مشتریان در مقایسه با رقیبان به مرور زمان از دنیای تجارت کنار گذاشته شده اند.

۲ – برگزیدن نام تجاری و علامت تجاری مناسب ( لوگو ):

علامت تجاری باید به گونه ای باشد که علاوه بر ارتباط مستقیم با مشتری در حافظه ماندگار شود، این امر علاوه بر اینکه مشتریان را وفادار تر می کنند باعث می شود پیام تبلیغاتی نیز با دیدن علامت تجاری در ذهن مخاطب مرور شود.

۳ – پیام تبلیغاتی منسجم هماهنگ و در جهت اهداف مجموعه:

پیام تبلیغاتی اهمیت به سزایی در اهداف آینده و حال شرکت دارد یک پیام تبلیغاتی قوی و ر سا باعث می شود که این پیام درذهن شنونده و بیننده حک شود امروزه با گسترش علم بازاریابی پیام های تبلیغاتی شرکت ها کاملاً روانشناسی ،علمی ،هنری انتخاب می شود.

۴ – خدمات متمایز برای مشتری:

ارائه خدمات نوعی رابطه بین مشتری و شرکت است که متاسفانه در بیشتر کارخانه ها ، شرکت ها و مجموعه ها به ارائه خدمات اهمیتی داده نمی شود. این خدمات می توانند شامل گارانتی ، پشتیبانی ، ….باشد .فرض کنید شرکتی در خدمات گارانتی خود تعویض قطعه معیوب در محل را دارد، مطمئنا این شرکت با شرکتی که گارانتی آن بعد از مراجعه حضوری نیز رسیدگی نمی شود متمایز است.

۵ – منسجم بودن:

یک برند مثل یک تیم است این تیم مربی لازم دارد تا یک تاکتیک مشخص داشته باشد ،این امر باعث خواهد شد که تکروی و خارج از چهارچوب فعالیّت نشود ،چون تک روی ها ی نیروها در سمت ها و مقام های مختلف که به روش خود تبلیغات و فروش میکنند، درمشتری سردرگمی ایجاد کرده و بیماری چند شخصیتی برند ایجاد خواهد شد.۶ – سیاست متناسب با جامعه:

بعضی از شعارها و پیام های تبلیغاتی آیا واقعاً با سیاست و هدف شرکت ها یکی است؟ ما بهترین هستیم این شماره یک شرکت کوچک که هنوز به اهداف خود نرسیده می باشد آیا این شعارمتناسب است ؟ آیا در کشور اسلامی که فرهنگ مردمان با اسلام خوگرفته است می توان سیاستهای دیگررا عملی کرد ؟ یک جمله مشهور در بازاریابی و فروش می گوید : در قطب شمال یخ نفروشید.این یعنی سیاست فروش خود را متناسب با جامعه و محیط هماهنگ کنید.مطمعابرندینگ از فروش و بازاریابی حساستر است.پس سیاست های متاناسب با جامعه در برندینگ اهمیت زیادی دارد.

برندینگ در طبقه بندی های مختلف وجود دارد که ما به دلیل جدید بودن برندسازی اینترنتی به آن اشاره می کنیم

برندسازی اینترنتی:این برند سازی از طریق شبکه های اجتماعی که بیشتر مردم در آنها حضور دارند و یا از طریق طراحی سایت انجام میگیرد.در برندسازی اینترنتی طراحی سایت باید به گونه ای باشد که برای موتورهای جستجو نیز بهینه شده باشد. در این نوع برند سازی تبلیغات در سایت های دیگر که پر مخاطب و پربازدید هستند نیز انجام میگیرد.در برندینگ به نوع کسب و کارو همچنین به مخاطب توجه زیادی باید کرد. به عنوان مثال اگر مخاطب شما خانومهای بین ۲۰ تا ۳۰ سال هستند، تبلیغات شما در سایتهای که مخاطب خانوم دارند باید انجام گیرد و همچنین طراحی سایت از لحاظ گرافیکی به گونه ای باید باشد تا مخاطب خانوم را جلب کند.
 ·  Translate
برندینگ ( branding ) طریقه به وجود آمدن کلمه برند: نام برند از کلمه هندی-اروپایی به مفهوم داغ برگرفته شده است در آن زمان برای پیشگیری از دزدی گاو و گوسفند و گله روی بدن آنها علامت های خاصی را با داغ کردن می گذاشتند تا زمان دزدی به راحتی قابل شناسایی باشد که بعدها این علامت زادگاه گله ها را نشان داد که نوعی مرغوبیت و نامرغوب بودن از طریق شناسایی صاحب گله مشخص میشود. تاریخچه ی برندینگ: حدود سال هزارمیلادی رواج اشکال خاص بازرگانی به شکلهای ساده پدی...
5
2
Add a comment...

Rasam Web (rasamweb)

Shared publicly  - 
 
نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی

چه چیز شما را در نگاه اول به سمت یک سایت فروشگاهی برای خرید جذب می کند؟ چه طرح یا شکلی شما را ترغیب می کند که به سمت خرید اجناس یک سایت اینترنتی بروید؟ به چه سایت هایی برای خرید اینترنتی اعتماد می کنید؟ دوست دارید چه چیزی در مورد اجناس یک فروشگاه اینترنتی بدانید؟

اینها سوالاتی است که مهندسین و طراحان سایت از خود پیش از طراحی سایت می پرسند و با جواب دهی و سوال و جواب در صدد ساخت یک سایت پویا بر می آیند،اگر پای صحبت های یک طراح سایت نشسته باشید اذعان می کند که سخت ترین نوع طراحی برای یک سایت، سایت فروشگاهی است چون در این سایت ها بازخورد کاربران به صورت مستقیم به کسب درآمد و خرید می انجامد و هر نقطه ضعف که برطرف نشود و یا هر عنصر کارآمدی که تقویت نشود منجر به ضرر و زیان به صاحبان فروشگاه می شود. به همین علت است که یک سایت فروشگاهی بارها در معرض تجربه و خطا و آزمون قرار می گیرد تا بهترین امکانات را در اختیار کاربران قرار دهد.

حال که به حساسیت این موضوع پی بردید باید بدانیم که چه عناصر و آیتم هایی در جهت بالا بردن کیفیت یک سایت و افزایش بازخورد یک سایت مهم است و چطور آنها را در سایت گردهم بیاوریم؟

طراحی فروشگاه ها آنلاین یکی دیگر از تغییرات در فرآیند خرید هستند که محصول مشترک تکنولوژی و اینترنت هستند و امروزه به قدری جای خود را در بازار و معاملات روزانه باز کرده اند که بخشی از مشتری های فروشگاه های سنتی نیز پیش از خرید سری به این وب سایت ها می زنند تا یک برآورد قیمت داشته باشند و با اطمینان بیشتری به خرید بروند. فروشگاه های آنلاین شباهت زیادی به فروشگاه های حقیقی دارند. این به دلیل رفتار تغییرناپذیر مردم در هنگام خرید است. در نتیجه وب سایت های فروشگاهی به شکلی طراحی می شوند که بیشترین تطبیق را با سبک زندگی و خرید انسان ها داشته باشند. در این مقاله به ویژگی ها ، رابط کاربری ، دیرایت سایت ، افرایش فروش سایت که موجب موفقیت یک وب سایت فروشگاهی می شود اشاره می کنیم

طراحی ساده وب سایت:(رابط کاربری) برای جذب مشتریان بیشتر، یک وب سایت فروشگاهی را باید به گونه ای طراحی نمود که فرآیند خرید با کمترین کلیک ممکن انجام شود. برخلاف فروشگاه های حقیقی، وب سایت های فروشگاهی متصدی فروش ندارند. بنابراین اگر بازدیدکننده در طی خرید خود دچار سردرگمی شود به ناچار از وب سایت خارج می شود و با توجه به رقابت شدید فروشگاه های آنلاین این بازدیدکنندگانِ از دست رفته احتمالا جذب فروشگاه های رقیب خواهند شد. به یاد داشته باشید که فروشگاه های آنلاینی مثل Amazon و Ebay به لحاظ گرافیکی وب سایت های زیبایی نیستند اما فرآیند خرید را برای کاربران خود بسیار ساده کرده اند.
دسته بندی محصولات: یک فروشگاه حقیقی به منظور کاهش اتلاف وقت و ساده سازی خرید، محصولات خود را دسته بندی کرده و کالاهای مشابه را در قفسه های جداگانه قرار می دهد. از آنجایی که کاربران یک وب سایت فروشگاهی همان مشتری های فروشگاه های سنتی هستند پس دسته بندی کردن محصولات یک فروشگاه آنلاین می تواند در تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت به مشتری تاثیر فراوانی داشته باشد و سرعت خرید را نیز بالا ببرد. این دسته بندی ها می تواند شامل موبایل، لباس مردانه و زنانه و کودکان، لوازم آرایش، لوازم آشپزخانه، محصولات فرهنگی و … باشد. همچنین در صفحه اصلی وب سایت برای هر کدام از دسته های پرفروش یک قسمت اختصاص داده و محصولات برتر آن را به صورت اسلاید شو نمایش دهید.
طراحی یک سیستم جستجو: طراحی یک سیستم جستجوی پیشرفته به مشتریان کمک کنید تا بدون اتلاف وقت به راحتی به جستجوی کالای مورد نظر خود بپردازد. این سیستم باید بر اساس نام محصول، برند و یا نوع کالا (موبایل، لوازم آرایش و …) به جستجو بپردازد. هرچه نتایج حاصل از این سیستم مطلوب تر باشد، امکان تبدیل بازدیدکننده به مشتری بیشتر می شود. کادر جستجو بهتر از در بالای تمام صفحات وب سایت قرار گیرد.
ایجاد سبد خرید: مشتریان فروشگاه های بزرگ سنتی در ابتدای ورود یک سبد برای قرار دادن کالاها برمیدارند. طراحی سبد خرید در فروشگاه های آنلاین باعث می شود تا مشتریان تمام محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و تنها یک بار پرداخت آنلاین را انجام دهند. در واقع شما تنها با حذف یک فرآیند تکراری باعث صرفه جویی در زمان و رضایت مشتری می شوید.
ارائه تخفیف: در صفحه اصلی و در جایی که مورد توجه بازدیدکنندگان است کالاهایی با تحفیف ویژه را به صورت اسلاید شو همراه با درصد تخفیف به کاربران نشان دهید. همچنین می توانید بعضی از کالاهای پرطرفدار خود را برای چند ساعت با تخفیف ویژه عرضه کنید. به طور کلی تخفیف مشتری ها را به خرید بیشتر تشویق می کند.
ارائه اخبار مربوط به کالاها: برخی از کالاها مانند موبایل و یا لوازم صوتی و تصویری دارای اخبار و حواشی زیادی هستند. مدیران یک وب سایت فروشگاهی می توانند در بخشی از صفحه اصلی وب سایت خود این اخبار را پوشش دهند. این کار هم زمان ماندگاری کاربران در وب سایت را بالا می برد و هم امکان خرید محصولات را افزایش می دهد.
ارائه پیشنهادهای مرتبط با هر مشتری: وب سایت را به گونه ای طراحی کنید تا باتوجه به محصولاتی که بازدیدکننده انتخاب می کند همواره کالاهایی مرتبط با آن را به او پیشنهاد دهد. این کار موجب افزایش خرید مشتری ها می شود. برای مثال اگر یک مشتری اقدام به خرید موبایل می کند پیشنهاد خرید یک پاوربانک می تواند وسوسه کننده باشد.
نمایش پربازدیدترین، پرفروش ترین و جدیدترین محصولات: بخشی از صفحه اصلی وب سایت را به نمایش پربازدیدترین، پرفروش ترین و جدیدترین محصولات فروشگاه اختصاص دهید. این قسمت ها توجه بازدیدکنندگان زیادی را به خود جلب می کند. زیرا مشتری ها کالاهای پرفروش را معمولا با کیفیت تر می دانند، برخی از مشتری ها نیز همواره به دنبال جدیدترین محصولات هستند.
طراحی یک پانل کاربری: با ایجاد یک پانل کاربری و عضوگیری می توانید از طریق اطلاعات تماس مانند ایمیل و یا تلفن همراه به اعضای وب سایت در مورد محصولات جدید و تخفیف های ویژه اعضا اطلاع رسانی کنید. حتی می­توانید در صورت موجود نبودن یک کالا این امکان را برای مشتری فراهم کنید تا با ثبت شماره تلفن همراه خود در بخش مشترکین، به سرعت از موجود بودن کالای مورد نظر مطلع شود. همچنین با توجه به تاریخچه خرید اعضا می توانید برای هر یک از آنها پیشنهادهایی مطابق با سلیقه و نیازشان ارائه دهید.
چندزبانه کردن وب سایت: با توجه به نوع فعالیت فروشگاه های آنلاین و محصولات آنها بازدیدکنندگان این وب سایت ها ممکن است از زبان ها و ملیت های مختلف باشند. ارائه خدمات به چندین زبان رایج مانند انگلیسی، چینی، عربی و فرانسوی می تواند در جذب این مشتری ها موثر باشد. به عنوان مثال اگر یک وب سایت چندزبانه بخشی را به فروش فرش و صنایع دستی اختصاص دهد احتمالا مشتری های فراوانی از سایر کشورها را به خود جذب می کند.
راهنمای درج شکایات: ممکن است تعدادی از مشتریان از کیفیت و یا نحوه خرید و ارسال کالای خود راضی نباشند. ایجاد یک قسمت برای ثبت شکایات و پیگیری دقیق آنها و جبران زیان آن نشان دهنده مسئولیت پذیری است و موجب رضایت مشتریان می شود و آنها را دوباره نسبت به خرید از وب سایت شما تشویق کند.
ساده سازی فرآیند خرید: راه های گوناگونی را برای پرداخت هزینه خرید به مشتری ارائه دهید. پرداخت آنلاین، پرداخت در محل تحویل و یا انتقال کارت به کارت پول هرکدام در جذب مشتری موثرند. نیاز نیست که بازدیدکنندگان برای خرید از وب سایت شما الزاما فرم عضویت در آن را پر کنند. در حقیقت کاربران به دلیل اطلاعات شخصی مانند شماره تماس، آدرس منزل و ایمیل باید به وب سایت شما اطمینان داشته باشند و به اختیار و با ایجاد طرح های تشویقی فرآیند عضویت را انجام دهند. یک مشتری می تواند بدون عضویت و تنها با وارد کردن شماره تماس و آدرس منزل خرید خود را انجام دهد. در عوض وب سایت شما می تواند با ارسال پیامک به مشتری او را از وضعیت کالای سفارشی خود مطلع سازد. این کار موجب افزایش اطمینان مشتری به شما می شود. همچنین می توانید با دادن یک کد رهگیری در انتهای فرآیند خرید این امکان را برای مشتری ایجاد کنید تا با وارد کردن کد پیگیری از وضعیت کالای خود مطلع شود.
محتوای بهینه و کارساز: اغلب مشتریان یک سایت فروشگاهی دوست دارند در مورد چند و چون و ویژگی های محصولاتی که می خواهند بخرند بدانند این شامل برند کالا ، تاریخ برند ،تاریخ ساخت آن به انضمام ویژگی های جنس کالا، نوشتن در مورد این مطالب باعث ترغیب خریدار به خرید می شود و همچنین باعث انگیزش خریدار به خرید نیز می شود. پس لازم است در کنار کارهای فنی و گرافیکی به تولید محتوای خوب و به روز که مطابق با اصول سئو هم باشد دقت فرمایید.
ویژگی های ذکر شده جزو مباحث اصلی برندینگ دیجیتال نیز محسوب می شود.
 ·  Translate
نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی چه چیز شما را در نگاه اول به سمت یک سایت فروشگاهی برای خرید جذب می کند؟ چه طرح یا شکلی شما را ترغیب می کند که به سمت خرید اجناس یک سایت اینترنتی بروید؟ به چه سایت هایی برای خرید اینترنتی اعتماد می کنید؟ دوست دارید چه چیزی در مورد اجناس یک فروشگاه اینترنتی بدانید؟ اینها سوالاتی است که مهندسین و طراحان سایت از خود پیش از طراحی سایت می پرسند و با جواب دهی و سوال و جواب در صدد ساخت یک سایت پویا بر می آیند،اگر پای صحبت...
4
1
Add a comment...

Rasam Web (rasamweb)

Shared publicly  - 
 
بهینه سازی وب سایت در تبریز:

قبل از اقدام به بهینه سازی سایت در تبربز و سئو سایت در تبریز باید استراتژی بازار خود ، هدف خود و رقبا را کاملا مشخص کنید.تا در اواسط کار دچار مشکل نشوید.

شاید برای بسیاری از کسانی که اقدام به طراحی سایت کرده اند بپرسیم که زمان طراحی سایت به فکر بهینه سازی سایت بودید ،جواب خیر را بشنویم.شاید تحقیق نکرده بودن و یا شاید مهم نبود این گزینه.به هر حال!!!!

همچنین بیشتر طراحان سایت زمان طراحی سایت در تبریز به نکته بهینه سازی وب سایت در تبریز اشاره نمی کنند.یا اشاره می کنند و مشتری به طور کامل این گزینه را درک نمی کند.به هر حال در حال حاضر بهینه سازی وب سایت یک امر جدا نشدنی در طراحی سایت است.در شهر عزیزمان تبریز نیز مجموعه ها و شرکتهای زیادی هستند که هم در زمینه بین المللی و کشوری فعالیت دارند.فرض کنید شخصی اقدام به طراحی سایت هتل در تبریز می کند.اگر این سایت در نتایج جستجو در صفحات اول گوگل قرار نگیرد کسانی که می خواهند به تبریز سفر کنند مطمئنا از طریق اینترنت نمی توانند از هتل مذکور رزروی انجام دهند.پس با این مثال میتوان گفت اهمیت طراحی سایت با بهینه سازی آن تقریبا برابری می کند و سئو در تبریز اهمیت زیادی دارد.و شاید هم خیلی بیشتر از طراحی سایت اهمیت دارد.

زمان و هدف در سئو در تبریز

در بهینه سازی وب سایت زمان و هدف خیلی مهم است.به طور کلی بهینه سازی سایت زمان بر و نیاز به صبر است .ولی با ایجاد اهداف کوچکتر بهتر به نتیجه خواهید رسید زیرا اهداف کوچکتر زمانشان هم کم است.به طور مثال شاید طراحی سایت املاک در تبریز با کلمه کلیدی” املاک” بهینه سازی آن هزینه بر و زمان بر باشد.ولی شما می توانید با کلمه کلیدی املاک در تبریز راحت تر به نتیجه برسید.و بعد به اهداف بزگتر برسید.

هزینه سئو وب سایت در تبریز و تعرفه آن:

به طور یقین این را می دانید که هزینه سئو سایت وابسته به رقیبان شما و همچنین رقابت بر کامه کلیدی خاص است.البته تعداد کلمات کلیدی که انتخاب می کنید نیز بسیار مهم است.

آخرین توصیه :

اخرین گزینه و توصیه به همشهریان عزیز.در طراحی یک سایت که به طور یقین ۹۹% هدف از طراحی آن ایجاد کسب و کار موفق است .پس این توصیه به شما عزیزان میشود که در طراحی سایت حتما بهینه سازی سایت را فراموش نکنید.

شما می توانید جهت طراحی سایت در تبریز و بهینه سازی سایت می توانید با مشاوران فنی تیم رسام وب به صورت رایگان مشاوره بگیرید.
 ·  Translate
بهینه سازی وب سایت در تبریز: قبل از اقدام به بهینه سازی سایت در تبربز و سئو سایت در تبریز باید استراتژی بازار خود ، هدف خود و رقبا را کاملا مشخص کنید.تا در اواسط کار دچار مشکل نشوید. شاید برای بسیاری از کسانی که اقدام به طراحی سایت کرده اند بپرسیم که زمان طراحی سایت به فکر بهینه سازی سایت بودید ،جواب خیر را بشنویم.شاید تحقیق نکرده بودن و یا شاید مهم نبود این گزینه.به هر حال!!!! همچنین بیشتر طراحان سایت زمان طراحی سایت در تبریز به نکته بهینه سازی ...
4
2
Add a comment...

Rasam Web (rasamweb)

Shared publicly  - 
 
طراحی سایت در تبریز

گروه بزرگ طراحان تبریز برای خدمت به همشهریان محترم خود در نظر دارد اقدام به طراحی انواع سایت های اینترنتی کند
طراحی سایت براساس جدیدترین و پیشرفته ترین استاندارد های روز دنیا
گروه ما طراحی سایت را براساس جدیدترین های دنیای اینترنت انجام میدهد وهرگز مشتریان ناراضی نداشته است
طراحی و تقدیم پنل های مدیریت کاملا فارسی و حرفه ای با کارکرد آسان برای مدیریت
نگران نحوه کنترل سایت خود نباشید چون گروه طراحی ما ،بعداز طراحی سایت پشتیبانی وانجام کارهای شما را رها نمیکند و همیشه درکنارشما خواهدبود
همشهریان تبریزی برای سفارش طراحی سایت در تبریز از تخفیف ویژه برخوردارخواهند شد
بهینه سازی سایت درگوگل
گروه طراحی سایت در تبریز سایت شما را براساس آخرین طرح های روان شناسی طراحی سایت خواهد ساخت. باگرافیک خیره کننده تا کمترین میزان دفع کاربر را داشته و بازدیدها را به مشتری همیشگی شما تبدیل کند
قرارگیری در صفحه اول گوگل و لینک شدن سایت شما در چندین سایت عالی نیز از دیگرخدماتی است که برای مشتریان خود انجام خواهیم داد
آیا از راز های چگونگی پیشرفت سریع دیجی کالاخبر دارید؟
آیا از قانون تبدیل بازدید به مشتری چیزی میدانید؟
آیا ازقانون رنگ ها درطراحی سایت باخبرید؟
آیا قانون خرید آسان را میدانید؟
گروه طراحی سایت در تبریز متخصص در طراحی سایت به ویژه ساخت و توسعه سایت های فروشگاهی.میزبانی سایت و خرید وفروش دامنه.بهینه سازی سایت می باشد و در راستای طراحی سایت حاضر به خدمت دهی به مشتریان خود است
پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره دقیق به شما برای راه اندازی کسب وکار اینترنتی تان
گروه طراحی سایت تبریز تا رسیدن به قله باشما خواهدبود
گروه ما در شهر تبریز مستقر بوده ولی با توجه به اینکه اینترنت جایگاه نمیشناسد و گستردگی آن جهانی است.ما حاضر به طراحی و خدمت رسانی به مشتریان خود در تمام نقاط کشور میباشیم
رویای داشتن هر سایتی را در سر می پرورانید مهم نیست چقدر پیچیده است کافیست با ما تماس گرفته و هرامکاناتی که برای سایت خود میخواهید به ما معرفی کنید ما در طراحی سایت هیچ محدودیت و مرزی نخواهیم داشت و هرجورامکاناتی راکه درخواست کنید برای شما آماده خواهیم کرد
همیشه توجه داشته باشید که مشاوره قبل از طراحی سایت امری ضروری و مهم است که هرگز نباید فراموش شودشاید امر ساده ای به نظر بیاید ولی شاید مسیر درآمد زایی شما را به کلی تغییر بدهد گروه طراحی سایت در تبریز اقدام به دادن مشاوره رایگان به شما خواهد کرد
باما پا به دنیای پهناور اینترنت بگذارید و از پستی وبلندی های آن نترسید زیرا طراحی سایت در تبریز تاهرجا که بخواهیدبا شماخواهد بود وبهترین ها را دراختیار شما قرار خواهد داد فقط کافیست که تماس بگیرید
 ·  Translate
طراحی سایت در تبریز با بهترین کیفیت و بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز،سئو در تبریز،طراحی وب سایت در تبریز
4
2
Add a comment...
Rasam's Collections
Collections Rasam is following
Work
Employment
  • Landscape Interactive Web Design
    Web Design
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
iran,tabriz
Story
Tagline
rasamweb
Introduction
رسام وب<a href="http://rasamweb.com">http://rasamweb.com</a><br>
Education
  • aboreyhan
    2008