Profile cover photo
Profile photo
Bling Factory - Premium Detailing
1 follower
1 follower
About
Bling Factory - Premium Detailing's posts

Post has attachment
Dzięki naszym zabiegom: autodetalingu, korekcie lakieru, powłokom Ceramic Pro, detalingu wnętrz, renowacji skór, woskowaniu, dry ice detalingu, foliom ochronnym, wyciąganiu wgnieceń - Państwa samochód dostaje drugie życie. Przywrócimy dawny blask każdemu autu! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://blingfactory.pl/.
Photo

Post has attachment
Jeśli jeszcze zastanawiacie się Państwo nad autodetalingiem, zachęcamy do zajrzenia do naszej galerii na stronie http://blingfactory.pl/galeria/. Na własne oczy przekonacie się, jaki efekt możemy osiągnąć na Państwa aucie. Efekty naszej pracy mówią same za siebie. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!
Photo

Post has attachment
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym obecnym i przyszłym klientom wspaniałego czasu spędzonego w miłej i rodzinnej atmosferze! Niech Nowy Rok 2017 przyniesie Państwu wszelką pomyślność! Wszystkiego dobrego życzą pracownicy Bling Factory (http://blingfactory.pl/)!
Photo

Post has attachment
Autodetaling to sztuka przywracania auta do wyglądu fabrycznego, a nierzadko nawet lepszego. Zespół wyspecjalizowanych fachowców, którzy posiadają niezbędne certyfikaty i umiejętności, zadba o to, abyście Państwo byli zadowoleni z wyglądu swojego auta. Raz na jakiś czas każdy samochód zasługuje na dopieszczenie nie tylko zewnętrznej powierzchni, lecz tak wnętrza. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie http://blingfactory.pl/. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Ozonowanie pozwala na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów z wnętrza samochodu, a także zabija bakterie i grzyby, które mogły się w nim zadomowić. Dodatkowo zaimpregnujemy dla Państwa elementy tekstylne przed brudem i wodą. Dzięki temu tapicerka nie będzie pochłaniać wody i zachowa swoje właściwości. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na stronie http://blingfactory.pl/oferta/detailing-wnetrz/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Pranie i czyszczenie wszystkich elementów tekstylnych w samochodzie to sposób na przywrócenie im dawnego wyglądu. Odpowiednie zabezpieczenie przed zabrudzeniem pozwoli na dłuższe cieszenie się pięknym wnętrzem auta. Serdecznie zapraszamy po szczegóły na stronę http://blingfactory.pl/oferta/detailing-wnetrz/.

Post has attachment
Zabiegami, które wykonujemy podczas autodetalingu wnętrza auta, są: pranie i czyszczenie, impregnacja, ozonowanie. Dla wymagających klientów przygotowaliśmy ofertę pełnego detalingu wnętrza, w którym krok po kroku pielęgnujemy nawet najgłębsze zakamarki nadając im fabryczny wygląd. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na stronie http://blingfactory.pl/oferta/detailing-wnetrz/. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Autodetaling obejmuje również wnętrze auta. Wykonujemy czyszczenie, pielęgnację i regenerację wszystkich części. Wszystkie elementy gumowe, winylowe, drewniane i skórzane są przez nas oczyszczane wieloetapowo, a następnie zabezpieczane najwyższej jakości środkami pielęgnacyjnymi. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na stronie http://blingfactory.pl/oferta/detailing-wnetrz/. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Dlaczego warto pokryć samochód powłoką Ceramic Pro? Przede wszystkim dlatego, że współczesne lakiery produkowane są coraz częściej na bazie wody, kolor karoserii szybko blaknie i matowieje. Dodatkowo lakiery są podatne na rysy, otarcia. Myjnie i środki czyszczące również mają wpływ na szybką utratę głębi i blasku. Dzięki autodetalingowi możecie Państwo cieszyć się pięknym autem bez większych wyrzeczeń! Szczegóły na stronie http://blingfactory.pl/oferta. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Ceramic Pro Light to zabezpieczenie lakieru, które utrzymuje się od 12 do 24 miesięcy. Dzięki wysokiej hydrofobowości, ochronie przed promieniowaniem UV, ochronie przed czynnikami atmosferycznymi, agresywną chemią, samochód lśni i błyszczy przed długi czas! Szczegóły oferty na stronie http://blingfactory.pl/oferta/ceramic-pro/. Serdecznie zapraszamy!
Wait while more posts are being loaded