Profile cover photo
Profile photo
Watertech. Inżynieria uzdatniania wody
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Nieustanny rozwój i wprowadzanie nowych technologii pozwalają nam utrzymać jakość działań na należytym poziomie! Dbamy o to, aby móc zagwarantować naszym Klientom profesjonalne i w pełni skuteczne rozwiązania mające na celu zachowanie wysokiej jakości wody oraz jej uzdatniania. Zapraszamy po szczegóły na http://www.watertech.pl/oferta.
Photo

Post has attachment
Masz pytania lub wątpliwości? Odwiedź naszych specjalistów lub skorzystaj z formularza kontaktowego, jaki zamieszczony został na http://www.watertech.pl/kontakt. To nie tylko komfortowy sposób na konsultację z naszym zespołem, ale także szybki sposób na uzyskanie odpowiedzi lub wskazówek bez wychodzenia z domu. Nasi eksperci odpowiedzą tak szybko, jak to możliwe – zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Twarda woda? Nasi specjaliści służą swoją pomocą podczas doboru odpowiednich systemów zmiękczających wodę na terenie obiektu Klienta. Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych produktów, dopasowanych zarówno do potrzeb instytucji, zakładów oraz domów czy mieszkań. Szczegóły prezentujemy na http://www.watertech.pl/o-firmie.
Photo

Post has attachment
Zastanawiasz się, jak poprawić jakość wody w Twoim domu, biurze lub zakładzie produkcyjnym? Zaufaj naszym specjalistom! Prowadzone przez nas usługi obejmują doradztwo podczas zakupu odpowiednich urządzeń, prowadzone w oparciu o analizę jakościową wody w danym obiekcie! Więcej informacji na temat naszej oferty znajdziecie na http://www.watertech.pl/o-firmie.
Photo

Post has attachment
Przed nami Święta Bożego Narodzenia! Niech więc ten szczególny czas wypełni radość ze wspólnie spędzanych chwil, rodzinna atmosfera i niepowtarzalny smak świątecznych smakołyków. Wesołych Świąt oraz udanej zabawy sylwestrowej, a także wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku życzy https://plus.google.com/b/104412513617504837461/104412513617504837461/posts.
Photo

Post has attachment
Nasze usługi to nie tylko sprzedaż wysokiej jakości filtrów i systemów uzdatniających. Oferujemy przede wszystkim kompleksową obsługę obejmującą profesjonalne doradztwo, montaż i serwis. W ramach współpracy wykonujemy także inne działania. Możecie je poznać odwiedzając naszą stronę - http://www.watertech.pl/o-firmie

Post has attachment
Filtracja mechaniczna to szeroki zakres działań, któremu towarzyszy równie bogaty zbiór rozwiązań! W naszej ofercie Klienci znajda filtry narurowe lub siatkowe, a także wkłady polipropylenowe bądź węglowe, oraz automaty. Zapraszamy na stronę http://www.watertech.pl/oferta/dla-klientow-indywidualnych/filtracja-mechaniczna w celu przyjrzenia się bliżej rozwiązaniom z zakresu filtracji mechanicznej dedykowanym Klientom indywidualnym.

Post has attachment
Domowe systemy filtrujące to rozwiązanie chętnie wybierane przez klientów indywidualnych. Na naszej stronie internetowej prezentujemy trzy propozycje w tym zakresie - http://www.watertech.pl/oferta/dla-klientow-indywidualnych/domowe-systemy-filtrujace. Doświadczony zespół z przyjemnością zaprezentuje ich zalety, a także pomoże dokonać optymalnego wyboru!
Photo

Post has attachment
Wysokie parametry jakościowe wody często są niezbędne w obiektach przemysłowych. Ich uzyskanie możliwe jest dzięki zastosowaniu specjalistycznej aparatury, która pozwoli na uzdatnianie wody. W naszej ofercie oferujemy więc nie tylko profesjonalny sprzęt oraz usługi naszych specjalistów. Szczegóły dotyczące rozwiązań dla przemysłu prezentujemy na naszej stronie - http://www.watertech.pl/oferta/dla-przedsiebiorstw-i-instytucji.
Photo

Post has attachment
Stacje dozujące TG Serii Waterdos, jakie znajdziecie w naszej ofercie, mają wszechstronne zastosowanie. W zależności od zastosowanych pomp mogą służyć dozowaniu chemikaliów, biocydów lub innych substancji. Zapraszamy po szczegóły na http://www.watertech.pl/oferta/dla-przedsiebiorstw-i-instytucji/uklady-dozujace, gdzie znajdziecie szczegóły oferty!
Photo
Wait while more posts are being loaded