Profile cover photo
Profile photo
P&P Partners
5 followers
5 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Realitní svět je v prvé řadě o tvorbě a výjimečnosti a jde ruku v ruce s odpovědností a kvalitou. Baví nás vytvářet jedinečné a současně bezpečné prostředí. Nejen, že si i Vaše nemovitost zaslouží vyniknout mezi ostatními, ale i Vy, naši klienti, si zasloužíte bezpečí ve svých financích.
Photo

Post has attachment
Nejde o to, aby to bylo jen hezké, líbivé, působivé nebo emoční. Aby to stálo za to, musí to být taky funkční!
Photo

Post has attachment
Snadná dostupnost do Prahy, soukromí v zeleni na zahradě a vzdušnost tohoto světlého bytu v Hosticích u Prahy dává díky svému jednoduchému designovému provedení příležitost vnést sem Váš osobní vkus a styl. Okolí navíc nabízí spoustu možností kam si vyrazit o víkendu. Ať už na kole či pěšky po okolí, nebo do nákupního centra na Zličíně. Vše je na dosah ruky. http://www.p-partners.cz/advert/prodej-bytu-praha-hostivice--a39
PhotoPhotoPhotoPhoto
08.06.16
4 Photos - View album

Post has attachment
Na samotce u lesa. Když slunce zapadá, tichý ptačí zpěv hladí naši duši a vůně květin podtrhuje už tak dost romantickou atmosféru. Ach...ty jarní večery.
Photo

Post has attachment
Neděle neneděle, u nás se pracuje a tvoří pořád :D
Photo

Post has attachment
Společná rodinná večeře. To je, když chuťové buňky v ústech se radují a členové rodiny své zážitky si sdílejí.
Photo

Post has attachment
Tento rovinatý trávou porostlý pozemek, to jsou vzrostlé stromy na hranici pozemku, romantický výhled do krajiny a na panorama Beskyd a veškerá občanská vybavenost v dosahu. V blízkosti se nachází dvě vodních přehrady, které v prostředí obce Třanovice dotváří vynikající podmínky pro život. http://www.p-partners.cz/advert/prodej-stavebniho-pozemku-v-tranovicich--a43
PhotoPhotoPhotoPhoto
01.06.16
4 Photos - View album

Post has attachment
Podlaha je jako nohy. Tak jako dbáme o boty, které si nasadíme, musíme pečlivě a důsledně vybírat podlahu, po které doma chodíme. Tak jako nohy, i ta nás nosí desítky let.
Photo
Photo
30.05.16
2 Photos - View album

Post has attachment
Když hasit žízeň, tak jedině douškem osvěžující vody s mátou a pořádným výhledem :)
Photo

Post has attachment
Nejsme jenom realitka. Naší filozofií je zejména spojovat výjimečné talenty. A to nejen v rámci našeho týmu, ale i v rámci spolupráce a podpory místního podnikání. Dneska Ondřej Pavlačík nafotil tuto letní zahrádku v Město Příbor - oficiální stránky města. Příjemná obsluha, čerstvé domácí limonády, pivo Radegast, pravidelné country večery a letní grilování. Hravé a útulné místo, které Vás ochrání před zmoknutím i před úpalem.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
28.05.16
7 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded