Profile cover photo
Profile photo
BHF Polska. Maszyny czyszczące, sprzątające, środki chemiczne. Poznań.
About
Posts

Post has attachment
Jeśli cenicie sobie komfort i wygodę użytkowania, jesteśmy pewni, że nasza myjka ciśnieniowa Kranzle Therm spełni Wasze oczekiwania! Urządzenie to odmieni sprzątanie w Waszej firmie. Przekonajcie się sami, jakie to proste i wręcz przyjemne. Na stronie internetowej: http://www.bhf.com.pl/myjka-cisnieniowa-kranzle-therm-ca-12-150-z-podgrzewaniem.html znajdziecie szereg zalet tego urządzenia, które jako jedna z nielicznych firm oferujemy w tak przystępnej cenie.
Photo

Post has attachment
Poszukujecie zamiatarek elektrycznych? A może zmywarek do posadzek? Te sprzęty znajdziecie u nas! Jest ich szeroki wybór, więc możecie w dodatku liczyć na fachowe wsparcie ze strony naszych pozytywnie nastawionych pracowników. Zapraszamy Was serdecznie na owocne zakupy do firmy BHP! Na stronie internetowej: http://www.bhf.com.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Szukacie świetnej jakościowo chemii do sprzątania? Lepiej nie mogliście trafić! Nasza oferta jest bogata, ponieważ wiemy, że każdy z naszych Klientów ma inne potrzeby. Sprawdźcie sami, że jest w czym wybierać!
Na stronie internetowej: http://www.bhf.com.pl/category/kategorie znajdziecie więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Nasza siedziba znajduje się w centrum Poznania. Łatwo do nas dotrzeć, ale jeszcze łatwiej (i szybciej) można skontaktować się z nami telefonicznie! Wszelkie niezbędne dane kontaktowe znajdziecie na stronie internetowej: http://www.bhf.com.pl/webpage/kontakt.html.
Photo

Post has attachment
Poszukujecie odkurzacza, który idealnie sprawdzi się na Waszej myjni samochodowej? Polecamy Wam nasz odkurzacz piorący Lava! Charakteryzuje go duża pojemność i świetne parametry. Klienci, którzy kupili to urządzenie, są zadowoleni i bardzo sobie je chwalą. Macie pytania? Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Więcej informacji o tym odkurzaczu znajdziecie na stronie internetowej: http://www.bhf.com.pl/category/odkurzacze-przemyslowe-soteco.
Photo

Post has attachment
Macie dużą halę? Zatem bez odkurzacza przemysłowego się nie obędziecie… Ułatwi pracę, a także przyspieszy. Sprawdźcie sami, jaka to wygoda! Naszym Klientom oferujemy najlepsze jakościowo sprzęty! Na stronie internetowej: http://www.bhf.com.pl/category/odkurzacze-przemyslowe-soteco zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Z pomocą zamiatarki sprząta się o wiele szybciej i łatwiej! Po co zmiatać ręcznie duże powierzchnie i niepotrzebnie tracić czas czy energię, skoro można wyposażyć się w to proste w obsłudze urządzenie, prawda? Na stronie internetowej: http://www.bhf.com.pl/category/zamiatarki-rcm znajdziecie więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Poszukujecie dobrego jakościowego mopa? Świetnie trafiliście! W naszej ofercie znajdziecie bogaty wybór tych produktów, dlatego jesteśmy pewni, że znajdziecie coś, co spełni Wasze oczekiwania. Na stronie internetowej: http://www.bhf.com.pl/category/oferta-specjalna-mopy-i-stelaze zamieściliśmy więcej informacji.
Photo

Post has attachment
Szukacie worka na śmieci, który nie rozwali się pod wpływem drobnego ciężaru? Nasze worki są odporne i świetne jakościowo! Niestraszne im ciężary! Na stronie internetowej: http://www.bhf.com.pl/category/oferta-specjalna-papiery-reczniki-worki-do-smieci znajdziecie szeroki wybór. Zachęcamy do zakupów!
Photo

Post has attachment
Jeśli przyszło Wam kiedyś usuwać ślady po naklejkach, zapewne dobrze wiecie, ile to nerwów i tarcia, prawda? Wyposażając się w nasz płyn TOP KLIN raz na zawsze pozbędziecie się tego problemu! Wszelkie niechciane ślady usuniecie w mig! Sprawdźcie sami, jaka to wygoda! Na stronie internetowej: http://www.bhf.com.pl/top-klin-usuwanie-sladow-po-pisakach-nalepkach-gotowy-do-uzycia.html znajdziecie więcej informacji.
Photo
Wait while more posts are being loaded