Profile cover photo
Profile photo
BHF Polska. Maszyny czyszczące, sprzątające, środki chemiczne. Poznań.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze szorowarki do podłóg. Oferujemy wysokiej jakości szorowarki Wirbel. Doskonale nadają się do zdejmowania starych wypraw polimerowych, likwidacji silnych zabrudzeń w miejscach trudno dostępnych, czy froterowania posadzek. Szorowarki Wirbel można stosować na każdej posadzce. https://www.bhf.com.pl/category/szorowarki-i-polerki-wirbel

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych urządzeń i środków do utrzymania czystości. Oferujemy m.in. ręczniki papierowe ZZ, papiery toaletowe, worki na śmieci oraz czyściwa przemysłowe. Z pewnością przydadzą się w niejednym biurze, magazynie czy domu i pomogą w utrzymaniu czystości. Polecamy - https://www.bhf.com.pl/category/reczniki-papiery-worki-czysciwa.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród odkurzaczy przemysłowych oferujemy odkurzacze piorące, maszyny przeznaczone do pracy na sucho oraz na mokro, a także specjalistyczne odkurzacze ATEX przeznaczone do zbierania zanieczyszczeń niebezpiecznych w strefach wybuchu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą - https://www.bhf.com.pl/category/odkurzacze-przemyslowe-soteco.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta chemii samochodowej TENZI obejmuje m.in. delikatny szampon służący do ręcznego mycia karoserii. Bardzo skutecznie usuwa brud i nie pozostawia zacieków. Dodatkowo zapewnia wspaniały połysk i radzi sobie z usuwaniem owadów. Polecamy - https://www.bhf.com.pl/auto-szampon-tenzi-detailer-600-ml.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakładce Oferta specjalna na naszej stronie internetowej czekają na Państwa niesamowite okazje cenowe. Znajdą tu Państwo produkty takie jak maszyny czyszczące i profesjonalne środki chemiczne do mycia i dezynfekcji w atrakcyjnych cenach. Aktualnie polecamy m.in. odkurzacze oraz szorowarki do posadzek - https://www.bhf.com.pl/category/oferta-specjalna.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zadbaj o swoje auto! Polecamy środki z linii Tenzi Detailer do mycia, pielęgnacji i konserwacji tapicerki samochodowej. Preparaty z naszej oferty poradzą sobie nawet z silnymi zabrudzeniami. Można je stosować do czyszczenia skór naturalnych, jak również do skór sztucznych. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem środków do mycia samochodów - https://www.bhf.com.pl/category/srodki-do-sprzatania-tenzi-buzil-tenzi-detailer-chemia-samochodowa-tapicerka-i-skora.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Największy wybór chemii profesjonalnej w Poznaniu znajdziesz właśnie u nas! Oferujemy wysokiej jakości chemię obiektową, chemię samochodową oraz chemię do gastronomii firm Tenzi oraz Buzil. Dzięki tym produktom bez problemu wyczyszczą Państwo posadzki, podłogi, okna i tapicerki. Polecamy - https://www.bhf.com.pl/category/kategorie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
BHF Polska specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych urządzeń i środków do utrzymania czystości. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu przy ul. Wrzesińskiej 6. Zachęcamy do osobistych odwiedzin, jak również telefonowania i wysyłania wiadomości mailowych - https://www.bhf.com.pl/webpage/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz asortyment obejmuje także profesjonalne maszyny czyszczące. Polecamy m.in. maszynę Innova 55 B firmy Comac. Urządzenie to, służące do czyszczenia podłóg, obsługuje operator znajdujący się na maszynie. Innova 55 B posiada napęd automatyczny i jest dostępna w wersji z akumulatorami. Więcej informacji zamieściliśmy pod tym linkiem - https://www.bhf.com.pl/maszyna-czyszczaca-comac-innova-55-b.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zimowe miesiące, wchodząc do budynku, łatwo nanieść śnieg i błoto na butach. Zadbaj o czystość w obiektach przemysłowych oraz halach magazynowych i sprawdź naszą ofertę wycieraczek. Nasza oferta obejmuje wycieraczki obiektowe w różnych rozmiarach i kolorach, wyprodukowane z włókna polipropylenowego z podkładem PCV z każdej strony. Polecamy - https://www.bhf.com.pl/category/wycieraczki-obiektowe.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded