Profile cover photo
Profile photo
Miloš Toman
18 followers
18 followers
About
Miloš's posts

Post has attachment
Jen 5% lidí u sebe nenosí žádné věrnostní karty. Ostatní jdou nakupovat tam, kde na ně dostanou nějakou výhodu. Bohužel převážně do řetězců a velkých firem, protože tradiční obchodníci svoje věrnostní karty nemají. To se může změnit...

Post has attachment
Mám rád knihy, které se liší od průměru. Tato k nim určitě patří, protože se nespokojuje s pouhým textem a obsah podává mnohem působivěji.

Post has attachment
Proč Penny Market předělává prodejny? Jde tu o víc, než o inovovaný vzhled. Řetězce (také třeba Lidl) míří na prodejní zážitek. A co z toho může mít tradiční obchod? Přečtěte si v článku.

Post has attachment
První česká kniha o podnikání na volné noze. Na 760 stránkách se máte na co těšit.

Post has attachment
8 inspirací pro prodejny v 8 mailech. Náměty, které vám přinesou peníze navíc i větší spokojenost zákazníků. Většina z nich se projeví ve velmi krátké době.

Post has attachment
A je to tady! Busines Academy Intuitivního Marketingu zahajujeme první přednáškou ve čtvrtek 27. 4. Počet míst je omezený, takže neotálejte se registrací.

Post has attachment
Jak získat a udržet si kvalitní zaměstnance. O tomto aktuálním tématu se bude mluvit na dubnovém Franchise Clubu.

Post has attachment
Ne každému se líbí, když mu někdo cizí ukazuje, co dělá špatně nebo by mohl dělat lépe. I kdyby to byl expert. Proto jsem připravil karty, s nimiž si můžete svoji prodejnu otestovat sami.

Post has attachment
Možná si ještě pamatujete na televizní pořad "Den D", v němž se setkávali investoři s podnikateli. Jejich reakce můžeme využít pro poučení, jak dělat dobrý byznys a čemu se vyhnout.

Post has attachment
Tradiční obchod má namále. Hypermarkety jsou zpět na výsluní zákaznického zájmu, silnější než dříve, a ubírají zákazníky právě menším obchodníkům. Ale mám také dobrou zprávu...
Wait while more posts are being loaded