Profile cover photo
Profile photo
REPRO Technika Biurowa. Kserokopiarki, Serwis Sprzętu.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Drukarnia Repro zaprasza do współpracy firmy oraz studentów. Naszą specjalnością oprócz oprawy prac dyplomowych i dokumentów jest również laminowanie, bindowanie, a także prowadzenie serwisu drukarek laserowych, atramentowych oraz kserokopiarek. Zajmujemy się również hurtową sprzedażą urządzeń wielofunkcyjnych od najlepszych producentów takich, jak m.in. Ricoh. Bliższe informacje znajdziecie na stronie: http://kserokopiarki-gliwice.pl/hurt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drukarnia Repro działa w Gliwicach od 1998 roku, udoskonalając swoją ofertą dla firm oraz studentów. Naszą specjalnością są wydruki wielkoformatowe, skanowanie, laminowanie, oprawa dokumentów i prac dyplomowych, a także sprzedaż  i wynajem wysokiej jakości drukarek, skanerów i kserokopiarek. Zachęcamy do śledzenia promocji: http://kserokopiarki-gliwice.pl/oferty/promocje/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozwijasz swój interes i boisz się nieoczekiwanych kosztów? Sposobem na zaoszczędzenie dodatkowego grosza może okazać się dla Ciebie dzierżawa kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Drukarnia Repro jest znana z wynajmowania sprzętu biurowego, ale naszą specjalnością jest również laminowanie, bindowanie oraz druk cyfrowy. Szczegóły znajdziecie na stronie: http://kserokopiarki-gliwice.pl/ .
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli prowadzisz własną firmę lub jesteś na etapie wyposażania swojego biura, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą drukarni Repro z Gliwic. Specjalizujemy się w dzierżawie oraz serwisowaniu kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Zapraszamy do współpracy także klientów indywidualnych, w tym studentów. Zajmujemy się m.in. drukowaniem, oprawą dokumentów oraz laminowaniem. Pełną ofertę zamieściliśmy na stronie: http://kserokopiarki-gliwice.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy na profilu firmy Repro, której specjalnością są usługi kserograficzne i poligraficzne. Prowadzimy sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych takich marek, jak m.in. Konica, Minolta, HP oraz Canon. Dzięki naszym usługom zadbacie o pełne wyposażenie swojego biura, gdyż zajmujemy się również dzierżawą kserokopiarek. Możecie nam powierzyć takie zlecenia, jak laminowanie, oprawa prac dyplomowych, tłoczenie napisów czy prace serwisowe. Pełną ofertę drukarni Repro ze Śląska, znajdziecie na stronie: http://kserokopiarki-gliwice.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozpoczęliście w tym roku studia? Jeśli tak, to z pewnością warto zainteresować się ofertą niedrogiej drukarni. Firma Repro z Gliwic zajmie się drukowaniem, kserowaniem, a także oprawą prac dyplomowych i dokumentów. Jeśli chcecie poznać naszą ofertę, stworzoną specjalnie z myślą o studentach, to odwiedźcie stronę: http://kserokopiarki-gliwice.pl/uslugi/studenci/
Add a comment...

Post has attachment
Witamy na profilu drukarni Repro! Zachęcamy do współpracy studentów i firmy z okolic Gliwic.  Świadczymy takie usługi, jak między innymi bindowanie, oprawa prac dyplomowych, laminowanie i druk cyfrowy. Posiadamy specjalną ofertę dla studentów. Nasza firma zajmuje się również wynajmowaniem kserokopiarek. Pełną ofertę udostępniamy pod adresem: http://kserokopiarki-gliwice.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do korzystania z usług drukarni Repro z Gliwic! Nasza oferta jest skierowana do studentów, a także do firm, zainteresowanych dzierżawą kserokopiarek. Wynajmujemy urządzenia biurowe zaufanych marek, takich jak m.in. Konica czy Minolta, zapewniając przy tym ich dowóz, instalację oraz fachowe szkolenie z zakresu obsługi. Firma Repro specjalizuje się również w druku wielkoformatowym, skanowaniu i oprawie prac dyplomowych. Pełna oferta naszej drukarni dostępna jest na stronie: kserokopiarki-gliwice.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drukarnia Repro z Gliwic zaprasza osoby zainteresowane takimi usługami, jak plotowanie, bindowanie,  oprawa prac dyplomowych, a także dzierżawa i serwisowanie sprzętu biurowego. Nasza oferta znajdzie zastosowanie w Waszych domach i firmach! Usługi firmy Repro spotykają się z entuzjazmem studentów, a także przedsiębiorców, którzy  wykonują plakaty i wynajmują od nas wysokiej klasy maszyny wielofunkcyjne, takich marek jak m.in. Minolta czy Ricoh. Jeżeli chcecie zapoznać się z listą aktualnych promocji, zapraszamy na stronę: http://kserokopiarki-gliwice.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Repro Technika Biurowa z Gliwic specjalizuje się w dzierżawie kserokopiarek od najlepszych producentów. W ramach dzierżawy sprzętu, oferujemy naszym klientom dowóz, instalację, szkolenie z obsługi urządzeń, a także ich serwis. Nasza firma świadczy również takie usługi jak laminowanie, plotowanie, bindowanie i oprawa prac dyplomowych. Korzystamy ze sprzętu wysokiej klasy,  takich marek jak Konica, Minolta czy HP. Jeśli jesteście zainteresowani wynajęciem kserokopiarki lub szukacie punktu xero w przystępnej cenie, zapraszamy do kontaktu: http://kserokopiarki-gliwice.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded