Profile cover photo
Profile photo
INMED-Karczewscy
About
INMED-Karczewscy's posts

Post has attachment
Oferujemy również najwyższej jakości mosty zasilające. Są one przeznaczone do zamontowania w salach szpitalnych i na oddziałach intensywnej terapii. Zapoznajcie się z naszą ofertą http://www.inmed.pl/Produkty/caroclassic.
Photo

Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości myjnię – dezynfektor. Nadaje się do mycia narzędzi medycznych. Idealnie sprawdza się w szpitalach. Szczegóły znajdziecie na http://www.inmed.pl/Produkty/myjnia-pg8582cd/.
Photo

Post has attachment
Swoją pracę wykonujemy od bardzo dawna. Mamy za sobą wiele wspaniałych realizacji. Opisy znajdziecie na naszej stronie internetowej. Są dostępne pod adresem http://www.inmed.pl/realizacje. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość. Możemy poświadczyć to certyfikatami, które zostały udostępnione na stronie internetowej. Zapraszamy serdecznie!
http://www.inmed.pl/pobierz/#filter=.certyfikaty


Post has attachment
W naszej ofercie znajdziecie centralną stację sprężonego powietrza. Posiada ona dwa lub więcej zbiorników, trzy lub więcej sprężarek. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na http://www.inmed.pl/Produkty/centralna-stacja-sprezone-powietrz
Photo

Post has attachment
Masz do nas jakieś pytania? Nie znalazłeś produktów, których szukasz? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Nasze dane kontaktowe są dostępne na http://www.inmed.pl/kontakt. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Chcesz wiedzieć, jak duże mamy doświadczenie? Przejrzyj nasze realizacje. Możemy pochwalić się całą rzeszą zadowolonych klientów. Sami zobaczcie http://www.inmed.pl/realizacje

Post has attachment
Czy wiesz, że nasza firma zajmuje się projektowaniem systemów rurociągowych dla gazów medycznych? Oferujemy także ich instalacje. Szczegóły znajdziecie na http://inmed.pl


Post has attachment
Zbliżają się Święta Wielkanocne. Z tej okazji chcielibyśmy złożyć naszym Klientom najlepsze życzenia. Abyście ten czas spędzili w gronie najbliższych osób. Cieszcie się odpoczynkiem, a później pełni sił spełniajcie wiosenne postanowienia!
http://www.inmed.pl
Photo

Post has attachment
Oferujemy także kompleksowe prace instalacyjno-montażowe. Posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki temu możemy w pełni spełniać oczekiwania naszych klientów.
Zapraszamy http://www.inmed.pl/uslugi.
Photo
Wait while more posts are being loaded