Profile cover photo
Profile photo
INMED-Karczewscy
About
Posts

Post has attachment
Poznajcie nasze kolumny sufitowe. Doskonale sprawdzają się w szpitalach. Są solidnie wykonane i doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Zapraszamy serdecznie! Szczegóły znajdziecie na http://www.inmed.pl/produkty/#.
Photo

Post has attachment
Nasze doświadczenie, doskonałej jakości produkty i usługi potwierdzają liczne certyfikaty. Każde z nich potwierdzają, że doskonale znamy się na swojej pracy. Przekonajcie się sami zaglądając na http://www.inmed.pl/pobierz/#filter=.certyfikaty. Zapraszamy serdecznie!

Post has attachment
Chcesz zobaczyć nasze realizacje? Niektóre z nich zostały wypisane na naszej stronie internetowej. Przekonaj się wcześniej co zamierzasz kupić! Zapraszamy serdecznie http://www.inmed.pl/realizacje

Post has attachment
Czy wiecie, że zajmujemy się również montażem wyposażenia sal chorych w szpitalach. Każdą pracę wykonujemy niezwykle profesjonalnie! Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej! Zapraszamy http://www.inmed.pl/uslugi/.
Photo

Post has attachment
Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem. Nasze produkty otrzymały wiele nagród certyfikatów, które potwierdzają ich doskonałą jakość. Przekonajcie się sami przeglądając naszą ofertę na http://www.inmed.pl/pobierz/#filter=.certyfikaty.

Post has attachment
Poznaj źródła zasilania Dostępne w naszej ofercie. Zapewniamy centralne butlowe rozprężalnie gazów, centralne stacje próżni, centralne stacje sprężonego powietrza, łączniki butlowe. Szczegóły znajdziecie na http://www.inmed.pl/produkty/#.
Photo

Post has attachment
Zapoznajcie się z naszą ofertą. Znajdziecie tutaj przydatne w szpitalach kolumny sufitowe i wolnostojące. Pełną ofertę zobaczycie na http://www.inmed.pl/produkty/#
Zapraszamy serdecznie!
Photo

Post has attachment
Panele nadłóżkowe są konieczne w każdym szpitalu. Są potrzebne we wszystkich salach, w których znajdują się chorzy. Pomagają im w codziennym funkcjonowaniu w szpitalu. Pomagają także lekarzom! Zapraszamy serdecznie http://www.inmed.pl/produkty/#

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej znajdziecie także specjalny konfigurator panelu nadłóżkowego. Możecie wybrać wszystkie parametry i sprawdzić, jak będzie wyglądał w Waszej placówce. Zapraszamy http://www.inmed.pl/wybor-konfiguratora.
Photo

Post has attachment
Nasze produkty maja najwyższą jakość! Możecie to potwierdzić przeglądając certyfikaty jakości, które są dostępne na naszej stronie internetowej http://www.inmed.pl/pobierz/#filter=.certyfikaty. Zapraszamy serdecznie! Zapewniamy najwyższą jakość!
Photo
Wait while more posts are being loaded