Profile cover photo
Profile photo
FLEXI-BAR ČR
6 followers -
flexibar, rehabilitační pomůcky, bolest zad, bolesti, kmitací tyč, nástroj, flexi-bar, cvičení, fitness, pohyblivost, stabilizovat trup, posilovat páteř, školený tým
flexibar, rehabilitační pomůcky, bolest zad, bolesti, kmitací tyč, nástroj, flexi-bar, cvičení, fitness, pohyblivost, stabilizovat trup, posilovat páteř, školený tým

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Co je obsahem školení Flexi-bar Basic, pro koho je vhodné a jaká je jeho úroveň. To zajímají všechny, kteří se chtějí naučit, jak s Flexibarem cvičit.

Hodnocení účastníků posledního školení najdete na našem blogu

http://bit.ly/1vUyfea #flexibar #skoleni
Add a comment...

Post has attachment
Protože stále volají klienti a ptají se na rozdíly mezi originálem a plagiáty, napsala jsem nový blog. Podívejte se na srovnání: http://bit.ly/1wcyZJZ #flexibar #cviceni
Add a comment...

Post has attachment
Zajímavé srovnání a přehled typů vibračních tyčí Flexibar. Podívejte se na všechny druhy.
Add a comment...

Post has attachment
Všem, které napadlo, že by si místo originálního Flexibaru koupili jeho napodobeninu nebo plagiat, tak zde máme jednoduché vysvětlujcí video, která vše vysvětluje a z něho jasně pochopíte, že orginál Flexibar je jen jeden.
Add a comment...

Post has attachment
Flexibar pomáhá na bolavá záda. Natočili jsme pro vás krátké informace jak přesně pomáhá.
Add a comment...

Post has attachment
Dokončili jsme nové video, kde Hana Toufarová popisuje pro koho je FLEXI-BAR vhodný. Jste to právě vy?
Add a comment...

Post has attachment
Mistři světa cvičí s Flexi-barem a XCO! Tak proč ne my?
 
Fotbalisté Německa jsou nejnovější mistři světa ve fotbale – to zřejmě víte. A víte také….že ve svém tréninku používají náčiní #Flexibar i #XCO?
Od roku 1995 je lékařem německého fotbalového národního týmu ortoped a specialista sportovní medicíny Dr. Müller-Wohlfahrt. Jedná se o mezinárodně uznávaného odborníka na sportovní zranění. Dr. Müller-Wohlfahrt  absolvoval školení s #Flexi-barem a také s #XCO- Trainer a obě tato náčiní používá ve své praxi v centru Mnichova již mnoho let. Doporučuje ho také fotbalistům německého národního týmu, kteří obě náčiní při tréninku používají.
H.-W. Müller-Wohlfahrt je lékařem FC #BayernMnichov a je také ošetřujícím lékařem různých sportovců během olympijských her, grandslamových tenisových turnajů, závodů Formule 1 a Tour de France. Jeho služby vyhledávají takoví sportovci jako atlet Usain #Bolt, fotbalisté Jürgen Klinsmann a #Ronaldo, vítězka OH Kelly Holmes, zpěvák #Bono atd.
 
Když je to dobré pro mistry světa, tak proč ne pro běžnou populaci? Můžete namítnout – nejsem mistr světa, nepotřebuji takový trénink. Ano, trénink národního týmu se jistě liší od sportování běžné populace. Ale jsou obecné principy, které platí pro všechny.
Při používání obou náčiní (#Flexibar i #XCO) je tělo stabilnější, pevnější, odolnější vůči vychýlení. Při hrách, ve kterých dochází ke vzájemnému kontaktu hráčů (např. fotbal, hokej, basketbal atd.), to má velký význam. Když do sebe hráči narazí, ten slabší ztratí rovnováhu, „půdu pod nohama“, ztratí drahocenné sekundy ve hře… a to vše se v konečném výsledku počítá. Stejně tak má #cvičenísFlexiarem a #XCO(www.xco.cz) význam pro sporty, kde potřebujete dobrou rovnováhu – běh na lyžích, badminton, tenis, cyklistika atd. Po pravdě – těžko bychom hledali sport, kde stabilitu a rovnováhu nepotřebujete. Co říkáte? Šachy? A když vás u toho budou bolet záda – na co se bude soustředit váš mozek – na hru nebo na bolest?
 
A jak se vše projevuje v činnostech běžné populace? Např. při tak známých situacích jako  -  prudké zastavení vlaku, když do vás někdo strčí, když zakopnete – zde všude se projevuje, jestli je vaše tělo pevné, stabilní, jestli vaše vnitřní svaly pracují a pokud ano, lépe vše ustojíte. Při rekreačním sportu – např. když jedete na lyžích, na kole, na in-linech – lépe zvládáte nerovnosti terénu, hned tak něco „vás nerozhodí“.
 
Možnosti využití #Fexi-baru (www.flexi-bar.cz) a #XCO a význam tohoto cvičení vidím všude okolo nás. Pokud vezmu své nejbližší okolí, s Flexibarem cvičí již děti v mateřských školkách – je to skvělá #prevencebolestizad, #Flexi-bar i #XCO používáme na tréninku v našem sportovním klubu #AerobikCentrumBrno (www.acbrno.cz) jako #rehabilitační a kompenzační cvičení pro začínající závodníky i vrcholové sportovce, s #XCO i Flexi-barem cvičí dospělí v #ACFitness (www.acfitness.cz), senioři jsou z #Flexibaru i #XCO nadšení, protože po cvičení jsou si jistější i při tak běžné věci jako je chůze, mají také lepší #pohyblivostkloubů.
Tak co vy na to? Jak se vám tyto informace líbí? Poučíme se od mistrů?
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded