Profile cover photo
Profile photo
Domuslumina.lt
42 followers -
Roletai, žaliuzės, markizės, tinkleliai nuo vabzdžių, apsauginės žaliuzės, širmos visoje Lietuvoje!
Roletai, žaliuzės, markizės, tinkleliai nuo vabzdžių, apsauginės žaliuzės, širmos visoje Lietuvoje!

42 followers
About
Posts

Post has attachment
Smagiausių Joninių su Domus Lumina!

Kadangi dangus šia proga dažnai padovanoja lietaus, siūlome šventę perkelti po mūsų markizėmis. Jas rekomenduoja ir vienas Jūsų mėgiamiausių šio vardo savininkų – Jonas Mačiulis. Dėkojame jam, kad savo namams pasirinko mūsų markizes. Visiems linkime ypatingos ilgiausios metų nakties!

Pažvelkite, iš ko rinkosi Jonas: https://buff.ly/2I8KDQ0.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kai vokišką kokybę papildo jaukumas ir stilius!

Preciziškumas gamyboje geriausiai juntamas naudojant gaminį ilgus metus. Tikime, jog mūsų vokiška užuolaidų kolekcija maloniai nustebins net ir pačius išrankiausius. Subtilūs atspalviai bei išskirtiniai audiniai tiks tiek mėgstantiems klasikinį, tiek kuriantiems modernų interjerą. Rinkitės elektrinį valdymą ir mėgaukitės tikru vakarietišku komfortu.

Apžiūrėkite šią ypatingą kolekciją čia: https://buff.ly/2llQYyu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Atostogos yra skirtos atsipalaiduoti – patikėkite savo namų saugumą mums!

Išvykite pailsėti be rūpesčių! Apsauginės žaliuzės užtikrins, kad į namus nepatektų įsibrovėliai, be to, užkirs kelią patalpų perkaitimui. O su automatiniu valdymu reguliuosite šių langų uždengimų padėtį netgi būdami labai toli, savo išmaniuoju telefonu, planšete ar pulteliu. Perkant apsaugines žaliuzes, „Somfy“ išmaniajai automatikai pritaikysime net -20% nuolaidą, kad Jūsų kelionė būtų dar smagesnė!

Sužinokite daugiau apie šį ypatingą pasiūlymą: https://goo.gl/3bL5r9.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tobula vasaros diena jaukiame markizės pavėsyje!

Funkcionalūs sprendimai kuria patogią Jūsų kasdienybę. Puošni markizė teikia Jums dvigubą naudą – apsaugo Jus nuo tiesioginių saulės spindulių tiek terasoje ar balkone, tiek ir kambaryje. Be to, ji taupo vietą ir gali būti patogiai suskleidžiama. Na, o malonios akimirkos su brangiais žmonėmis ir kavos puodeliu įsitaisius lauke tiesiog neišmatuojamos…

Atraskite mūsų ypatingus pasiūlymus markizėms: https://goo.gl/7czR38.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Brangiausios akimirkos ir smagiausi vaizdai Jūsų languose.

Vasara – tai laikas, kuomet kuriame prisiminimus, kuriais gėrėsimės visus ateinančius metus ir dar ilgiau. Būtent dėl to siūlome Jums įnešti į savo interjerą originalumo su foto roletais, papuoštais Jūsų pačių darytomis nuotraukomis. O jei manote, kad trūksta kūrybinio polėkio, rinkitės atvaizdą iš mūsų gausios galerijos ar originaliąją Diena-Naktis Print Line kolekciją.

Visiems šiem gaminiams turime nuolaidų – užsukite: https://buff.ly/2Jrx8fC.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Metas palepinti save ir savo būstą!

Vasarą kartu su temperatūra kyla ir noras gyventi gražiau bei leisti sau daugiau. Sufleruojame: namus labai paprasta atnaujinti pakeitus langų uždengimus. O jei dar terasą padabinsite gražuole markize, smagiausias laikas gryname ore garantuotas. Visa tai padaryti lengva su mūsų lizingo pasiūlymu, nes mokėti pradėsite tik po 3 mėnesių!

Sužinokite daugiau: https://buff.ly/2Js0Otd.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kone beribės valdymo galimybės Jūsų patogumui!

Pristatome dar vieną šios vasaros super naujieną – net 10 naujų plisuotų žaliuzių PRESTIGE tipų! Naujieji gaminiai yra pritaikyti įvairiems lango pasvirimo kampams. Be to, su jais galite rinktis 2 audinius iškart ir kaskart panorėjus nuspręsti, kurio audinio matysis daugiau. Taip pat galite rinktis dieninį ir naktinį audinius, kurie pakeis pabodusias dvigubas užuolaidas.

Atraskite kokybę, grožį ir funkcionalumą: https://buff.ly/2JqMcdp.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tegul namuose karaliauja ispaniška romantika!

Gėlėti raštai, jūros motyvai ir gaivūs atspalviai – visą tai rasite mūsų ispaniškoje užuolaidų audinių kolekcijoje. Sufleruojame: šie nuostabūs audiniai taip pat tinka ir pagalvėlių, lovatiesių, staltiesių, romanečių bei kitų interjero detalių siuvimui. Tad tegul Jūsų būste visos detalės kuria tobulą harmoniją arba pietietišką fiestą – rinktis Jums!

Pasigrožėti kviečiame čia: https://buff.ly/2JfRc4r.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vasariškiausia naujiena Jūsų terasai!

Kas karštą ar lietingą vasaros dieną gali praversti labiau, negu kokybiškas lauko skėtis? Pristatome Jums super naujieną – žavingą „Filius Pagoda“ piramidės formos skėtį. Jo ventiliacijai skirtos ištempto audinio pakopos leidžia „išeiti“ įšilusiam orui, tačiau dėl unikalaus išdėstymo yra nepralaidžios lietaus lašams. Ypatingai patogu, tiesa?

Sužinokite daugiau apie šį stilingą gaminį: https://goo.gl/PokqT9.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Taip laukta vasara jau čia! Ar Jūs pasiruošę smagiausioms akimirkoms? Tegul nuo kaitrios saulės Jūsų namus saugo nuostabūs Domus Lumina langų uždengimai – paskubėkite pasinaudoti mūsų ypatingais pasiūlymais. ☀

Atraskite BIRŽELIO akcijas: https://goo.gl/cvaxxz.
🔶 BIRŽELIS – TĖČIO MĖNUO:
▫ Medinių žaliuzių Bamboo kolekcijai -15% nuolaida su kodu PERKU TĖČIUI!
🔶 VASAROS PASIŪLYMAI:
▫ Foto roletams ir Diena-Naktis Print line kolekcijai -20% nuolaida!
▫ Roletų Diena-Naktis audiniams taikome nuolaidas iki -50%!
▫ Markizėms iki -25% nuolaidos!
🔶 IŠPARDAVIMAS:
▫ Roletų audiniams nuolaidos iki -80%.
▫ Plisuotų žaliuzių audiniams nuolaidos iki -50%.
🔶 LIZINGAS – ATIDĖKITE MOKĖJIMĄ NET 3 MĖNESIAMS! 0% palūkanų, 0 € sutarties mokestis, 0 € pradinis įnašas!

Nuolaidos nesumuojamos. Audinius, kuriems taikoma nuolaida, rasite „Mėnesio pasiūlymai“ kataloguose Domus Lumina salonuose arba išsikvietę mūsų konsultantą į namus.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded