Profile cover photo
Profile photo
Domuslumina.lt
41 followers -
Roletai, žaliuzės, markizės, tinkleliai nuo vabzdžių, apsauginės žaliuzės, širmos visoje Lietuvoje!
Roletai, žaliuzės, markizės, tinkleliai nuo vabzdžių, apsauginės žaliuzės, širmos visoje Lietuvoje!

41 followers
About
Posts

Post has attachment
Atsinaujinimo darbus patikėkite profesionalams!

Domus Lumina Jums siūlo ir aukščiausios kokybės langų uždengimus, ir platų paslaugų spektrą. Mūsų ekspertai pasirūpins matavimo bei montavimo darbais, o taip pat suteiks uždengimų remonto ar net valymo paslaugas. Žinoma, taip pat gausite ir profesionalią konsultaciją – galite pasitarti netgi su mūsų užuolaidų dizainere!

Kviečiame užsukti į mūsų salonus – kontaktus rasite čia: https://goo.gl/apnRts.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Leiskitės į madingiausio langų dekoro paieškas!

Ketinate būstą papuošti naujomis užuolaidomis? Jei norite sukurti prabangos įspūdį, rinkitės šiemet itin mėgiamus aksominius audinius. Siūlome dėmesį atkreipti ir į ryškias spalvas bei kontrastingus gėlių ar geometrinius raštus. Na, o santūresnio interjero gerbėjams patariame žvalgytis po populiarias molio, smėlio, žalsvų bei rudų atspalvių paletes.

Dar daugiau tendencijų ieškokite čia: https://goo.gl/fjdNxz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kliento dienos proga AČIŪ tariame dovanomis!

Norime padėkoti už galimybę puošti Jūsų namus. Tad visus, kovo 19 dieną įsigijusius bent vieną Domus Lumina prekę, nustebinsime šauniais mūsų firminiais prizais! Jei gražiausius gaminius išsirinksite mūsų salonuose, būsite apdovanoti tuojau pat. Na, o užsisakę telefonu ar elektroniniu paštu malonaus siurprizo sulauks kartu su nuostabiais mūsų langų uždengimais.

Sužinokite daugiau apie šią smagią loteriją čia: https://goo.gl/DNRZh4.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mes už prasmingus projektus!

Šiemet „Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos“ narių suvažiavimas buvo ypač įkvepiantis! Likome maloniai nustebinti ypatingos renginio vietos – „MO muziejaus“. Naujos žinios, patirtys ir idėjos visuomet padeda kuriant žavingus bei energiją tausojančius langų uždengimus.

Visas mūsų naujienas sekite čia: https://goo.gl/LqwoX5.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pasirūpinkime vaikų saugumu drauge!

Tobulas langų dekoras puikiai įsilieja į interjerą ir svarbiausia – išpildo Jūsų šeimos poreikius! Mūsų asortimente rasite sprendimų, užtikrinančių mažųjų namų gyventojų apsaugą. Rinkitės grandinėlių bei virvelių fiksatorius, komfortišką roletų valdymo sistemą TOUCH&GO ar kitus automatizuotus mūsų langų uždengimus ir gyvenkite ramiau!

Daugiau informacijos bei patarimų ieškokite čia: https://goo.gl/XxvucM.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mes didžiuojamės Lietuva!

Kovo 11-oji – išties ypatinga diena visiems lietuviams. Teprimena ji mums apie mūsų tautos stiprybę bei vienybę! Domus Lumina komanda nuoširdžiai vertina galimybę laisvai įgyvendinti įmonės siekius ir taip prisidėti prie dar šviesesnės mūsų valstybės ateities. Na, ir, žinoma, prie jaukių bei komfortiškų Jūsų namų!

Su mūsų veikla susipažinkite čia: https://goo.gl/PoGUQb.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nusišypsokite, brangiosios, juk šiandien – Jūsų diena!

Tegul spalvingi gėlių žiedai ir malonūs siurprizai praskaidrina kasdienybę! Mūsų komanda prisideda prie nuoširdžių sveikinimų visoms moterims. Linkime, kad džiugios akimirkos ir puiki nuotaika lydėtų Jus visada!

Na, o mūsų naujienas pamatysite čia: https://goo.gl/LgCRn1.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klaipėdiečiai bei miesto svečiai, kviečiame Jus į išpardavimų savaitgalį!

Tegul prasidėjęs pavasaris džiugina Jus bundančia gamta ir įkvepia smagiems būsto pokyčiams. Jau kovo 9-10 d. Klaipėdos PC „Banginis“ įsikūrusiame Domus Lumina salone dovanosime itin geras nuolaidas puikiems mūsų gaminiams! Užsukite – lauksime Jūsų su ypatingais pasiūlymais ir profesionaliais patarimais.

Mūsų kontaktus rasite čia: https://goo.gl/GgJhS3.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naujausios žinios ir efektyviausi sprendimai Jums!

Energiją taupantys namai yra naudingi tiek žmonėms, tiek ir gamtai. Todėl labai džiaugiamės, jog esame ilgamečiai „Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos“ nariai. Dar labiau didžiuojamės tuo, kad tapome ir sertifikuotais pasyvaus namo vystytojais! Tad dabar pas mus rasite dar daugiau profesionalių patarimų moderniam Jūsų būstui.

Plačiau skaitykite čia: https://goo.gl/VCK6LB.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tiek daug idėjų nuostabiam Jūsų interjerui!

Renkatės užuolaidas? Jei ketinate derinti dienines ir naktines, atkreipkite dėmesį į jų dekoratyvumą bei koloritą. Siekiant harmonijos vieną audinį rinkitės neutralaus atspalvio, tuo tarpu kitas gali būti ryškesnis ar papuoštas raštais. Na, o vertinantiems universalumą siūlome tarpines užuolaidas, kurios yra dalinai pralaidžios dienos šviesai, tačiau kartu išsaugo Jūsų privatumą.

Apžiūrėkite gražiausias šio langų dekoro kolekcijas čia: https://goo.gl/Zg81LX.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded