Profile cover photo
Profile photo
Cansızoğlu Evden Eve Nakliyat
27 followers -
Cansızoğlu Nakliyat 444 0 510
Cansızoğlu Nakliyat 444 0 510

27 followers
About
Posts

Post has attachment
Cansızoğlu Evden Eve Nakliyat
Zübeyde Hanım Mah., Aslanbey Cad. 44/C, 06070 İskitler/Altındağ/Altındağ/Ankara
(0312) 341 25 25

https://goo.gl/maps/PFYJ2UN9NKs
Add a comment...

Post has attachment
Eşya Depolama

Depolama

Ticari eşya veya ev eşyaları için bazen zaruri ve geçici sebepler ile bir yerde tutulma ihtiyacı hissedilir. Cansızoğlu Nakliyat ankara depolama hizmetleri ile bu önemli ihtiyaca ideal çözümler yaratmaktadır. Kuruluşumuzu eşya depolama hizmeti sayesinde bir süreliğine bir yerde tutulması gereken şahsi veya ticari eşyalarınızı depolattırabilir ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızın uzun bir süre saklanmasını sağlayabilirsiniz. Talep etmeniz halinde eşyalarınızı adresinizden teslim alıyor ve daha önceden iş organizasyonumuz ile belirlediğimiz, özel olarak hazırlanmış depolama alanlarımıza transfer ederek özenle yerleştiriyoruz. Eşyalarınız bu esnada kesinlikle bir zarar görmeyecektir ve eşyalarınızın çalınması, kırılması, bozulması, yanması gibi her türlü olumsuz duruma karşı Cansızoğlu Nakliyat güvencesi altındadır.

 

Cansizoğlu nakliyat çağrı hattı 444 0 510
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Ücretsiz Expertiz Hizmeti ve Taşınma Danışmanlığı

Ücretsiz Expertiz Hizmeti ve Taşınma Danışmanlığı
Cansızoğlu Evden Eve Nakliyat,hizmetlerinde ekspertiz önemli rol oynamaktadır. Taşınacak olan mekanın, eşyaların, ekipmanların belirlenmesindeki değerlendirme profesyonel bir taşınmayı ortaya koyar.

Bu hizmetimiz ücretsiz olarak sağlanmaktadır ve nakliyat talebinde bulunan her müşterimize firmamızın personelleri eşyaların gerekli incelemelerini yapar.

Eksper taşınacak olan eşyaların miktarını, kullanılacak ambalajlama malzemelerinin türünü ve miktarını, çalışacak personel sayısını, hangi ebatta aracın geleceğini, bina kat durumu, asansörlü taşımacılık ekipmanlarının kullanımı, sigorta kapsamı gibi hususları değerlendirir.

İlk defa eşya taşıtacaklara önerimiz muhakkak taşınma öncesinde ekspertiz talebinde bulunmalıdırlar. Çünkü eşyalarınız sizin için maddi ve manevi önemi oldukça yüksek olduğundan taşınma planınızı birkaç unsurun bozmasına izin vermemelisiniz. Nakliyat hizmetlerinde koordinasyon ve takip aşamaları önemli yer tuttuğundan dolayı hiçbir stres yaşamamanız için gerekli tespitlerin önceden sağlanması gerekmektedir.

Tüm sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat, ev eşyası depolama, parça eşya taşımacılık, asansörlü nakliyat ve ofis büro nakliyat hizmetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

Taşınma günü talebiniz üzerine evinize gelen eksperimiz hizmetlerimizin detayı hakkında sizlere ayrıntılı olarak bilgi aktarır ve onayınız doğrultusunda sözleşme ve taşınma sigortası yaparak belirtmiş olduğunuz taşınma tarihinde nakliyat hizmetleri gerçekleştirilir.

En uygun fiyatlar ile Cansızoğlu Nakliyat “ücretsiz ekspertiz talebi” doğrultusunda yurt içi ve şehirler arası taşımacılık işlerinde işinizi şansa bırakmadan nasıl taşınacağınızın öğrenme fırsatını yakalayın.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
15.08.2017
14 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Cansızoğlu Evden Eve Nakliyat

Zübeyde Hanım Mah., Aslanbey Cad. 44/C, 06070 İskitler/Altındağ/Altındağ/Ankara
(0312) 341 25 25

https://g.co/kgs/sLlppT
Add a comment...

Post has attachment
Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı
Cansızoğlu Evden Eve Nakliyat, Banka taşımacılığı hizmetimizle bankalara özel interaktif taşımacılık çözümleri üretiyoruz. Kurumsal banka taşımacılığında kullandığımız araçlar banka taşımacılığı için gerekli materyal, donanım ve araçlara sahiptir. Banka taşımacılığı ekip üyelerimizin tamamı alanında profesyonel bireylerden oluşmaktadır. Bu hizmetimizde dosya ve klasörlere özel çeşitli boy ve ebatlarda koliler kullanıyoruz. Bu koliler taşıma işlemi esnasında numaralandırılmakta ve doğabilecek karışıklığın önüne geçilmektedir.

Banka taşımacılığında zamanın ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız. Bu sebepten dolayı gerektiğinde birden fazla nakliye aracı ve geniş bir ekiple hizmet vermekteyiz. Taşımacılık işlemi öncesinde nakliye ekspertlerimizin taşınacak eşyaları yerinde inceleyip gördükten sonra en doğru taşımacılık planını hazırlamasıda zaman kazanmak için aldığımız önlemlerden biridir.

Cansızoğlu Evden Eve Nakliyat taşımacılığı hizmeti firmamız tarafından kurumsal taşımacılık hizmeti altında verilen oldukça dikkat gerektiren bir taşıma türüdür. Cansızoğlu Nakliyat, bu konunun emmiyetini ve bilincini kadrosu ile birlikte taşımaktadır.

Bankacılık sektöründe yer değiştirmenin ciddi bir sıkıntı olduğu bilinen bir durumdur. Bu zor durumun en önemli kısmı da; bankamatik cihazları, iç teçhizat ve dosyalar bunlara ek olarak; bilgisayar, masalar ve diğer donanımların yeni merkezlerine taşınabilmesi olarak bu sıkıntılarınıza hızlı ve pratik çözümler üretiyoruz. Bankanızı en kısa sürede sorunsuz olarak taşıyoruz.

Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content
Asansör Kiralama

Evden eve eşya taşıma işlerinde büyük kolaylık sağlayan ve zaman kazandıran nakliye asansörü kullanımı oldukça sık tercih ettiğimiz çalışma yöntemlerimizdendir. Ankara merkezli hizmet veren kuruluşumuz isteyen, ihtiyacı olan kişi, kurum ve kuruluşlara nakliye asansörleri temin edebilmektedir. Nakliye asansörleri gerektiğinde kullanılması gereken bir araç olduğu için mobil asansör kiralama işyerleri için büyük bir maliyet tasarrufu sağlamaktadır. Kuruluşumuzdan temin edilebilecek olan asansörler çeşitli ebatlar ve farklı taşıma kapasitesine sahiptir. Eşya ve mobilya taşıma için kullanılan asansörlerimizin sürekli periyodik bakımları yapılmakta, hidrolik ve mekanik sistemleri kontrol altında tutulmaktadır. Nakliyat asansörleri yeni ve son sistem teknolojiye uygun olarak hizmete hazırlanmaktadır. Problemsiz çalışan asansörlerimiz dilediğiniz her zaman hizmetinizdedir.

Asansör Kiralama

Tobb içinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı taşıması firmamız tarafından sunmaktadır şehir içinde Taşıma Hizmetleri sunmuştur.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
6.07.2016
107 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Şehirlerarası Taşıma

Yeni bir şehir, yeni bir yaşama taşınmak yeterince stres ve heyecan yaratır. Cansızoğlu Nakliyat hiç bir stres yaşamanıza ihtimal vermeden sizlere en ideal sistem dâhilinde şehirlerarası taşıma hizmetini itina ile sunmaktadır. Ankara ilinden birçok ile ve istediğiniz zamanda, istediğiniz yere ankara şehirlerarası taşımacılık organizasyonumuz son derece sistemlidir. Ekspertiz çalışması ile taşıma planı hazırlanır ve toparlanma gününde eşyalarınız özel ambalajlar ile paketlenip korumaya alınır ve de özel araçlara yerleştirilir. Firmamız taşımacılık hizmetini şehirlerarası taşımaya yönelik özel olarak hazırlanmış olan kapalı kasa nakliye araçlarımız ile yapmaktadır. Araç içerisine sabitlenen eşyalarınız zorlu hava koşullarında bile hiç bir zarar görmeden yeni güzergâhına güvenle ulaştırılır.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Asansör taşıma hizmeti sunmaktadır
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded