Profile cover photo
Profile photo
KS Boring s.c. Mobilne centrum obróbki
About
Posts

Post has attachment
K.S. BORING to firma, która zajmuje się m.in. roztaczaniem maszynami przenośnymi. Naszą specjalnością są zarówno legalizacja powierzchni stykowych, jak i toczenie cylindrów oraz linii silników. Zajmujemy się również regeneracją bloków silników okrętowych, obróbką bębnów wind cumowniczych. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku pytań służymy pomocą.
http://ksboring.pl/wytaczanie/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie firmy K.S. BORING znajdziecie Państwo m.in. usługi związane z obróbką kołnierzy. Dysponujemy mobilnymi obrabiarkami kołowymi, które doskonale sprawdzają się instalacjach chemicznych oraz petrochemicznych. Ponadto oferowana przez nas obróbka umożliwia planowanie fundamentów pod łożyska obrotowe dźwigów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
http://ksboring.pl/obrobka-kolnierzy/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. obróbkę wałków. Zajmujemy się zarówno dokładną korekcją, jak i usuwaniem nieprzewidzianych usterek w łożyskach tocznych, ślizgowych czy jezdnych. Dysponujemy profesjonalnym i kompaktowym sprzętem, który pozwala na dokładną obróbkę bezpośrednio u klienta. Zapraszamy do współpracy.
http://ksboring.pl/obrobka-walkow/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze oferowaną przez nas usługę obróbki kołnierzy. Dzięki naszym mobilnym obrabiarkom kołowym jesteśmy w stanie usprawnić zarówno połączenia rurociągowe, jak i te w wymiennikach ciepła czy turbinach wodnych. Nasi specjaliści to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy z pewnością poradzą sobie nawet z najbardziej złożonymi zleceniami.
http://ksboring.pl/obrobka-kolnierzy/

Photo
Add a comment...

Post has attachment
K.S. BORING specjalizuje się m.in. w precyzyjnym frezowaniu maszynami przenośnymi. Jest to jedna z popularnych metod obróbki skrawaniem. Dzięki niej jesteśmy w stanie nadać przedmiotom pożądany kształt, płaskość czy tolerancję. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
http://ksboring.pl/frezowanie/

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded