Profile cover photo
Profile photo
ŠKOLA SVÁDĚNÍ (Elite)
50 followers -
JAK BALIT a SVÁDĚT ŽENY !
JAK BALIT a SVÁDĚT ŽENY !

50 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
JAK SBALIT ŽENU | BLOG

Pravděpodobně jsi klikl na tuto stránku, aby ses dozvěděl jak balit TOP holky. Chceš být se ženami doopravdy úspěšný - a toto je první krok ! Umět to s holkama je esenciální mužská potřeba a tato dovednost ti zlepší všechny aspekty života.

Neexistují cennější vědomosti, než ty, které jsme Ti ochotni předat. Jakmile zjistíš jak balit holky, tvůj život nabere úplně jiný směr a obrátky.

Ten pocit, kdy víš, že můžeš odejít z klubu s kteroukoliv holkou si jen zamaneš - je magický.

Mám jednu otázku. Asi se ti nebude líbit, nejspíš se budeš cítit trapně a budeš sám sebe přesvědčovat, že to není až tak dlouho. Odpověz ale sám sobě naprosto upřímně. Kdy jsi naposledy měl sex ? Jo, pravěj sex. A pokud to bylo za prachy, nepočítá se to.

Protože čteš tento text, je to pravděpodobně už dost dlouho. A už tě pekelně serou noci strávený ve společnosti porna, gelu a papírovejch ubrousků. My ve škole svádění tomuhle učinit přítrž. Chceme pomáhat lidem jako jsi ty. Chceme aby co nejvíc kluků zažilo ten vzrušující život, který balení holek přináší. Náš trénink ti pomůže zapomenout na toho nudnýho a zakřiknutýho muže v tobě.

Pomůže objevit tu lepší stránku a pomůže ji rozvinout to nejlepší z tebe. Uděláme z tebe muže, o kterýho se holky samy budou zajímat a budou chtít bejt v tvý blízkosti. Chceš abychom pomohli i Tobě ? Tak na nic nečekej a přihlaš se do našeho kurzu svádění pro muže. Už od roku 2009 organizujeme semináře balení a svádění v Ćeské i Slovenské republice.
Jste nešťastně zamilovaní ?! Chcete se konečně seznámit s atraktivní dívkou ? Chcete se zbavit nesmělosti ?

Chcete sbalit a získat ženu, která vás ignoruje (anebo nazpět tu, která vás opustila) ? Zajímá Vás oblast zvaná sociální dynamika nebo Pick Up komunita ? Láska a vztahy sice nejsou jídlo, aby stačila kuchařka, hledáte-li však tipy, jak ze seznamování se s atraktivními slečnami vytvořit příjemný koníček, případně prohloubit a upgradeovat své pracně nabyté zkušenosti,

BLOG | Svět mužů, aspirující na pozici uznávaného průvodce vztahovou galaxií, by pro vás mohl být tím pravým.

Dozvíte se mezi jiným:

- jak porozumět tomu, co ženy vlastně chtějí, jak na sobě pracovat jako muž a zvýšit svou hodnotu, jak vybrat tu pravou a zastavit koloběh omylů, jak poznat, že u ní nemám šanci, jak nechat tělo říkat ty správné věci: aneb řeč těla, jak vtipně oslovit neznámou dívku nebo ženu, jak udržovat její pozornost znejišťováním, jak od ní získat kontaktní údaj, další tipy a záminky pro kontaktáž, jak si ní telefonovat a psát smsky, e-maily a dopisy, jak pracovat se sociálními sítěmi, jak sbalit kamarádku či kolegyni, kterou dlouho znám, průlomový koncept bazální a získané přitažlivosti, jak zjistit, že nás vodí za nos, jak ji dostat na první schůzku, jak se připravit na další schůzky a jak postupovat, jak dosáhnout toho, aby se zamilovala, cvičebnice: tréninkové aktivity doma i v terénu, osudové chyby dobývání podrobně, jak ji pozvat domů a svést ji, jak ji poprvé políbit, jak sbalit expřítelkyni, jak si z ní udělat stálou milenku, největší mýty a realita balení, desítky názorných ilustrací pro snazší pochopení, nejčastější otázky a problémy čtenářů .... a mnoho, mnoho jiného. Více na BLOGU: http://svadenizen.cz/index.php/blog-jak-svadet-balit-flirtovat
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ON-LINE INTERNETOVÉ PORADENSTVÍ & KOUČING


On-line internetová poradna pro klienty - odborní český projekt, zaměřený na nejefektivnější a nejmodernější způsoby svádění, balení, seznamování, lovení, sex, vztahy a partnerstvo - jednoduše na všechny postupy, které navzájem sbližují lidi.

Naším cílem je otevřít oči mužům a ženám v české společnosti. Předáváním ověřených zkušeností účastníkům kurzů chceme zahájit revoluci ve stylu a způsobu, jakým dochází ke kontaktu mezi oběma pohlavími a jejich vzájemnému sbližování. Poradnu vedou zkušení lektoři a odborníci z oblasti psychologie, socioterapie, osobního rozvoje, selfbrandingu, vytváření vlastní image a stylingu.

E-poradna není a nemá být náhradou Vašeho osobního rozvoje, komunikace nebo osobních a partnerských vztahů v reálném životě. Vytváříme jen další alternativu – abyste měli možnost konzultovat, popřípadě vyslyšet, pokud se nemáte kam obrátit. Upřednostníme komunikaci emailem, ale v případě, že preferujete jinou formu kontaktu, můžete zanechat na sebe přímý kontakt. Všechny informace, Vaše otázky i podněty zůstávají důvěrné. Poradna je anonymní.

Skype meno: "poradna22"
E-mail: svadenizen.cz@gmail.com Info-linka: +0421 / 949 142 051
Svádění a umnění aktivního seznamování, je především o tom, nebát se oslovit ženu a pomocí různých technik ji zaujmout.

Ne každý má však čas číst a dlouho zkoušet nové techniky týkající se balení a svádění žen. Pod vedením zkušených instruktorů s mnohaletou praxí a desítkami spokojených klientů, se ted konečně můžete naučit ti nejefektívnejší techniky na získaní žen svých snů.

Nedůvěra vás již nebude svazovat. V našich e-kurzech a e-semináŕích si osvojíte různe techniky balení a aktívního seznamování. Zvýšíte své sebevědomí a naučíte se nesmírne efektívne jednat s lidmi ve svém okolí. Naopak ! Čeká vás kontinuální trénink, kdy vám lektoři řeknou, co přesně děláte špatně, a jak to mužete změnit. Vyzkoušíte si oslovování a zahajování konverzace, dozvíte se, jak se oblékat, jak si dát pozor na nonverbální komunikaci či jak nabýt sebevědomí.

Budete umět oslovit, zaujmout a následně sbalit kteroukoliv ženu, v jakékoli situaci. Díky návykům, které s Vámi natrénují profesionální lektoři, se stane Vaše umění svádéní a seznamování efektivní. Instruktoři Vás povedou, pomohou Vám s vystupováním a oblečením, sdělí Vám Vaše chyby, opraví Vás. Pomohou Vám tak, abyste sbalili ženu, o kterou máte zájem. Svádenízen.cz vede několik e-kurzů, které jsou odstupňovány dle náročnosti.

Můžete absolvovat pouze jeden kurz nebo několik za sebou (některé kurzy na sebe navazují). Rovněž je možné dohodnout se na privátním poradenství nebo semináři, kde se naši poradci a instruktoři budou věnovat pouze vám. Dlouholeté pilování všech technik a přístupu vedlo k jejich zdokonalení a jejich aplikování do života - zvládne skutečne každý. Lektoři získané zkušenosti nejenom převedli do praxe, ale zároveň je upravili tak, aby byly použitelné v tuzemském prostředí. Máš před ženami trému a nízké sebevědomí ?

Necítíš se být příliš atraktivní ? Chybí ti odvaha ženu oslovit ? Tvůj smysl pro humor je nulový, anebo nezabírá ? Jsi při kontaktu se ženou smrtelně vážný? Máš pocit, že jí nemáš co nabídnout ? Nevíš, jak postupovat na rande a po něm ? Jsi šíleně zamilovaný, ale ona říká ne ? Źenám prostě nerozumíš ?" Řešení - Neztrácej naději, uč se od zkušenějších na našem kurzu a vyzkoušej si vše naživo - po e-kurzu budeš mít větší sebevědomí a budeš zdravě drzejší a vtipnější opustíš většinu nejhorších návyků, kvůli kterým jsi ženami odmítán (80 % odmítnutí je způsobeno triviálními chybami):

 budeš si umět lépe vybírat potenciální partnerky
 pochopíš techniku a dynamiku balení a s úlevou zjistíš, že balení je hra
 budeš připraven seznámit se na ulici, v baru, v práci, při sportu, prostě kdekoli
 budeš vědět, jak nezkazit rande a jak pomocí rafinovaného rozhovoru docílit, aby chtěla jít na další
 nebudeš ženy milovat méně než před kurzem, ba naopak - tvůj vztah k nim však bude vyrovnanější
 budeš umět pracovat se svou atraktivitou - od zevnějšku po taktickou práci s vlastní hodnotou a nedostupností

JAK NAŠE PORADENSKÉ & KONZULTAČNÍ e-SEMINÁŘE SVÁDĚNÍ PROBÍHAJÍ
 PRO KOHO : konzultační e-kurzy jsou určeny pro muže libovolného věku (nad 18 let), kteří se chtějí seznámit se ženami
 JAK : konzultační e-kurzy vedou poradci ze školy svádění, u nácviku asistují i profesionální spíkerky /ženy
 NAVÍC : účastník konzultačního e-kurzu dostane materiál (eBOOK) který je současně i metodickou příručkou kurzu svádění a balení žen

Photo
Add a comment...

Post has attachment
SEMINÁŘE - KURZY - WORKSHOPY - TRÉNINGY - KOUČING

Projekt ŠKOLA SVÁDĚNÍ | SVADENIZEN.CZ nenabízí pouze teoretický základ. V našich kurzech, seminářích a workshopech si osvojíte různe techniky balení a aktívního seznamování.

Zvýšíte své sebevědomí a naučíte se nesmírne efektívne jednat s lidmi ve svém okolí. Čekají Vás kontinuální tréninky, kdy vám lektoři řeknou, co přesně děláte špatně, a jak to mužete změnit. Vyzkoušíte si oslovování a zahajování konverzace, dozvíte se, jak se oblékat (k dispozici je i profesionální stylista), jak si dát pozor na nonverbální komunikaci či jak nabýt sebevědomí. Budete umět oslovit, zaujmout, seznámit a následně sbalit skutečne kohokoliv, v jakékoli situaci.

Díky návykům, které s Vámi natrénují profesionální lektoři, se stane Vaše umění svádění a seznamování efektivní. Instruktoři Vás povedou, pomohou Vám s vystupováním a oblečením, sdělí Vám Vaše chyby, opraví Vás. Přímo v akci Vám pomohou tak, abyste sbalili kohokoliv, o koho máte zájem. Svádenízen.cz vede několik kurzů, které jsou odstupňovány dle náročnosti.
Programy rozvoje jsou pro všechny muže, kteří chtějí proniknout do světa svádění žen v každé situaci, kdykoli,kdekoli a kteří se chtějí stát mistry v navazování kontaktu s něžným pohlavím.

Na kurzu se dozvíte, jak nenásilně upoutat pozornost ženy, jak ji správně oslovit, jak s ní dále komunikovat, jak si ji získat a jak ji svést! Naučíte se porozumět ženským gestům a často komplikovanému myšlení a dozvíte se, jak se lehce vyvarovat nejčastějších a fatálních chyb. Součástí kurzu je i práce na Vaší vlastní prezentaci, selfbranding - vytvoření vlastní image atraktivní pro ženy.

Můžete absolvovat pouze jeden kurz nebo několik za sebou (některé kurzy na sebe navazují). Rovněž je možné dohodnout se na privátním poradenství nebo semináři, kde se naši poradci a instruktoři budou věnovat pouze vám.

Dle zkušeností frekventantu i lektorů, i ti nejnesmělejší tak dokáží absolvováním kurzu, udělat radikální pokrok a stať se úspěšným v interakci s opačným pohlavím. Chce to pouze odhodlání a trénink ! Projekt vychází z europských a amerických škol svádění. Lektoři a poradci získané zkušenosti nejenom převedli do praxe, ale zároveň je upravili tak, aby byly použitelné v tuzemském prostředí.

Dlouholetá prax všech technik a přístupu vedla k jejich zdokonalení a jejich aplikování. S námi je teď zvládne skutečne každý.

Info-linka: +0421 / 949 142 051 E-mail: svadenizen.cz@gmail.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
JAK SE NAUČIT SVÁDĚT ŽENY Chcete se stát lepšími svůdci a získat schopnost balit krásné ženy na potkání? Máme pro vás přesný seznam kroků, jak začít svou cestu za mistrovstvím. Jak navíc brzy uvidíte, nepůjde jen o ženy.

S pomocí tohohle můžete změnit celý svůj život! ZÁKLADY NAŠÍ FILOSOFIE . Na SvadeniZen.cz se v tuto chvíli povalují už stovky článků. Někdy se těžko rozeznává, co je důležité a co ne. A kde vlastně začít? Všechny naše poučky stojí na několika axiómech - pravdách, ze kterých vycházíme:

• Svádění je dovednost. Kdokoli se může zlepšit tréningem. • Hromadně a bez následků se dá trénovat jen na neznámých ženách - proto je oslovujeme přímo na ulici, jindy v klubech

• Přitažlivou ženu definuje v první řadě vzhled. Přitažlivého muže definuje sebevědomí, charisma, status... vše získané faktory.

• Je potřeba chovat se jako muž k ženě, ne jako kamarád ke kamarádce. Vytvořit romantickosexuální atmosféru.

• Aby si vás holka vážila, je třeba nechat jí taky se o vás snažit.

• Nikdy neproste, nevnucujte se. Neodměňujte špatné chování dolézáním. • Dívky milují tajemství, drama a nedosažitelné výzvy, Nechtějí všedního hodného ňoumu, ale opravdového samce.

• Čím více ženami se obklopíte, tolik dalších k sobě přitáhnete.

• Ženy cítí, jak se cítíte. Vaše nervozita je zaručeně odradí. • Po přitažlivosti následuje spojení - jak vám žena věří, jak pohodlně se s vámi cítí, jak velký má pocit, že vás zná. Čas nehraje roli. Jeden dokáže za hodinu vybudovat spojení, na kterém jiný dělá deset schůzek. • Ženy milují sex - jen nechtějí být za děvky

• Sex je nejlepším začátkem vztahu • Negameujete ženy. Gameujete sebe, podle toho ony přicházejí a odcházejí, • Teorie nikdy nic nezměnila. Praxe je král. A teď do akce! Streetgame Live kurzy - SvadeniZen.cz

1. IMAGE UPDATE • Dobře se na sebe podívejte. Potřebujete nějaké zásadní úpravy? Pokud ano, udělejteje. Zajděte k holiči, navštivte kožní, kupte si oblečení...

• Už sportujete? Jestli ne, je čas začít! • A jak jste na tom s penězi? Pokud je tohle vaše slabá stránka, najděte si brigádu, nebo třeba začněte podnikat!

• A na závěr: zbate se činností jako je hraní počítačových her nebo sledování televize, vůbec k ničemu to nevede

2. DOMÁCÍ PŘÍPRAVA • Připravte si pár typově různých oslovení, která budete zkoušet, od nejméně přímých po nejdirektivnější. Může to být třeba: „Čau, kudy se odsud prosímtě jde do toho obchodu se zdravou výživou?“ „Čau, hodil by se mi ženský názor. Co koupit k narozeninám nejlepší kamarádce?“ „Ahoj, vypadáš smutně“ „Čau, jak vypadáš bez těch brýlí?“ „Ahoj, vypadáš hezky“ • Najděte si klidnou chvilku a představujte si, jak těmito větami oslovujete ženy na ulici. Vybavte si co nejvíce detailů a v konverzaci s nimi pokračujte až k telefonnímu číslu. Představujte si, jak jsou milé a nadšené z toho, že jste konečně přišel a osvobodil je z té každodenní šedi...

3. LOVECKÁ SEZÓNA • Pěkně se oblečte, upravte a vydejte se někam, kde je ve dne hodně lidí, třeba na náměstí nebo do nákupního centra. Pokud jste z malého města, udělejte si výlet do nějakého většího. • Zeptejte se pár lidí na nějakou banální otázku, třeba kolik je hodin nebo kudy se někam jde... Poděkujte jim a pokračujete dál. Takhle se perfektně rozehřejete. • Přejděte s těmito banálními otázkami na atraktivní ženy, vyslechněte si odpověď a zase pokračujte dál. Streetgame Live kurzy Streetgamehandbook.cz • Až se v tom začnete cítit jistě, zkuste první opravdové oslovení, a snažte se při tom už dojít až k získání telefonního čísla. Prostě realizujte své předchozí představy! • Takhle pokračujte, dokud nezískáte několik telefonů. Možná to zvládnete hned první den, možná příště.

4. NOČNÍ PREDÁTOR • Vytipujte si nějakou akci, a prověřte své nové schopnosti i v klubu • Moc nepijte, ale poznejte nějaké lidi a vytvořte kolem sebe vír zábavy • Během toho oslovte i pár holek. Čím dál s nimi zajdete, tím lépe. 5. SVÁDĚNÍ PO TELEFONU • Zítra, nebo až za pár dní to můžete zkusit znovu na ulici. Až se zase dostanete do uvolněné, komunikativní nálady, obvolejte mezi tím ženy, které vám minulé dny daly číslo, a zkuste si domluvit rande. Naplánujte si jich, kolik jen zvládnete.

6. POHLED Z KOPCE • Nyní jste v kole událostí - seznamujete se s ženami na ulici i v klubu, voláte jim a plánujete si rande, na která pilně chodíte. Možná vám jde o sex, a možná už začínáte nějaký vztah • Kdykoli si nebudete vědět rady, opřete svůj další postup o rady z našeho webu streetgame.cz • Jak vám jde zbytek života? Vypadáte dobře, věnujete se zajímavým koníčkům, sportujete a vyděláváte dost peněz? Vymyslete, co ještě vylepšit.

7. PLÁNY DO BUDOUCNA • Teď už jste na dobré cestě stát se skvělým svůdcem. V oslovování se můžete víc uvolnit a experimentovat - zkoušet balení v MHD, dívky s matkami, větší skupinky... I všechny ostatní dveře jsou vám otevřené. • Zvažte, co budete dělat dál. Teď už je to na vás.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stydíte se oslovit na ulici, v klubu či knihovně sympatickou ženu a nevíte jak na to ? Jdete na první rande a tápete mezi tématy, o nichž budete hovořit ? Jste nešťastně zamilovaní ? Chcete se konečně seznámit s atraktívní ženou ? Chcete se zbavit nesmělosti ?

Právě pro vás je otevřena škola expertního svádění, již vedou profesionální lektoři. Je otevřena mužům i ženám. Projekt, který má pomoci zlepšit postavení českých mužů vůči ženám a naučit je umění svádění, aby si muži mohli vybírat a měli u žen úspěch. Díky intenzivnímu výukovému kurzu se můžete naučit umění mistrů svádění.

Bojíte se oslovit ženu? Pomůžeme Vám s tím. Důležité je se nebát a být přirozený. Na ženy se zkrátka musí chytře.
Co všechno patří k flirtování a svádění ? Proč by měl člověk vůbec umět flirtovat, nebo svádět ? A hlavně jak na to? Tato kniha nenabízí levné triky, kterými byste někoho mohli na okamžik ohromit. Nabízí způsob, jak se stát takovým člově- kem, který se v budoucnu nebude muset trápit kvůli promarně- ným příležitostem.

Flirtování patřilo a patří do mého života. Do roku 2002 jsem pracovala v oblasti obchodu a marketingu. Pak přišlo osamostatnění a začala jsem působit jako odbornice na mezilidskou komunikaci. Pořádám kurzy flirtování a zaměřuji se na oblast „srdeč- ních záležitostí“ a na komunikaci mezi muži a ženami. Mých kurzů se doposud zúčastnilo téměř tisíc mužů a žen, kteří se díky nim osmělili, a našli tak více radosti ze života. A to bych velmi ráda umožnila i vám. Nechci vám radit, jak najít vysněného partnera – chci vám pomoci k tomu, abyste se vy sami stali vysněným partnerem pro někoho jiného a abyste k sobě přitahovali ty, kteří se k vám nejvíce hodí.

Svádění je proces, ve kterém se dá zlepšovat. Pokud ovládnete zákonitosti, na jejichž základě vztahy fungují, můžete být se ženami lepší než kdokoli, koho znáte! Nezáleží přitom příliš na vašem vzhledu, věku nebo financích.
O jaké zákonitosti jde? Známe například typické znaky, které v ženě vzbudí přitažlivost – jsou to věci jako odvaha, sebevědomí, dominance, dobrá nálada, zájem jiných žen, správné držení těla… Také známe triky, jak urychlit pocit blízkosti a bezpečí. Poradíme si s oslovením, vedením rande, dobrým sexem, opečováváním vážného vztahu… Každý jednotlivý aspekt svádění se dá rozebrat a naučit tak, aby se stal vaší přirozeností. Od startu do cíle tedy budete mít situaci pod kontrolou, a ženy vás budou milovat.

Můžete se dostat až do stádia, kdy se budete schopni úspěšně seznámit s téměř jakoukoli ženou, kterou potkáte, přímo na ulici. Přitažlivost totiž není otázkou volby – je to emoce, a s tou se velice těžko bojuje. Žena vám prostě propadne, chtě nechtě.

Je možné tohle aplikovat na ženu, která vás už odmítla? Třeba na bývalou partnerku nebo spolužačku, která o vás zatím nejeví zájem? Samozřejmě! Svádění je dílem okamžiku, dílem aktuální atmosféry. Nezáleží na tom, co žena cítila předtím. Záleží na tom, co cítí právě teď.
Se znalostí tohoto materiálu prostě nemůžete neuspět. V čem je problém? Těchto zásad je opravdu mnoho a k jejich ovládnutí nestačí pouhá teorie. Je třeba vyrazit do ulic a klubů, a vše natrénovat na co největším počtu žen. Vše sám prožít. Získat neotřesitelnou baličskou zkušenost. Společenskou intuici. Čich.

Jednoduše: žádnou holku nesbalíte, když žádnou neoslovíte. Jenže pro spoustu mužů je problém jen tak jít a oslovit úplně cizí holku. Znervózní, rozbuší se jim srdce a oni najednou neví, co říct. A i když se odhodlají, nemají s sebou nikoho zkušeného. Někoho, kdo by jim ukázal, jak na to, poradil jim, co zlepšit… Ostříleného matadora ve streetgame. Na četné žádosti jsme se proto rozhodli ujmout se toho sami!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
JAK SBALIT HOLKU ?  KURZ UMĚNÍ SVÁDĚNÍ pro MUŽE !
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded