Profile cover photo
Profile photo
Spotrebiteľské Centrum - nezisková organizácia
Hájime záujmy, chránime práva spotrebiteľov
Hájime záujmy, chránime práva spotrebiteľov
About
Spotrebiteľské Centrum - nezisková organizácia's posts

Post has attachment
Náš prvý právoplatný rozsudok voči životnej poisťovni Rapid life uzrel svetlo sveta dva mesiace po podaní žaloby. Podľa súdu zlé určenie výšky poistného plnenia nespôsobuje neplatnosť zmluvy.

Post has attachment
Zverejňujeme úplné znenie stanoviska životnej poisťovne Rapid life, ktoré bolo zaslané redakciám slovenských médii. Je zarážajúce koľko klamstiev a nezmyslov dokázali v poisťovni zosmoliť v niekoľkých odsekoch.

Post has attachment
Nespokojných klientov poisťovne Rapid Life zastupuje nezisková organizácia Spotrebiteľské centrum. Do relácie v Ekonomike televízie TA3 pozvali generálneho riaditeľa Miroslava Antoňaka, aby o tomto spore povedal viac.

Post has attachment
Na poisťovňu Rapid Life sa zosypali desiatky sťažností. Tá s klientmi údajne nekomunikuje, nevypláca im poistné plnenia, ani mimoriadne poistné. Na tieto prípady upozornila Národná banka. Práve tá je ale podľa poisťovne zodpovedná za jej súčasný stav.

Post has attachment

Post has attachment
Sťažujú sa najmä na to, že poisťovňa s nimi nekomunikuje a nevypláca im poistné plnenia, odkupnú hodnotu alebo mimoriadne poistné.

Post has attachment
V uplynulých rokoch sme úspešne realizovali niekoľko projektov sami, ako sa hovorí "na vlastnú päsť" a z vlastných zdrojov bez akejkoľvek podpory zo štátnych peňazí. Teraz o našej budúcej činnosti môžete rozhodnúť aj vy. Povedzte nám, ktoré naše služby by…

Post has attachment
Uzatvorením dohody o splátkach s vymáhačskou firmou KRUK si beriete nový úver, varuje Spotrebiteľské Centrum n.o.

Post has attachment
Životná poisťovňa Rapid life sťažnosťou podanou na Ústavný súd SR namietala prieťahy v súdnom konaní vedenom pred prešovským okresným súdom a žiadala náhradu nemajetkovej ujmy vyčíslenej na päť tisíc eur.

Post has attachment
Nakupovanie v obchode s názvom podobným svetoznámej obchodnej značky nie vždy znamená, že nakupujete v zaručenom elektronickom obchode. Zistila to aj Katka, ktorá sa rozhodla odstúpiť od zmluvy a vrátiť tovar objednaný z e-shopu www.blckdmnd.sk. Neuveríte…
Wait while more posts are being loaded