Profile cover photo
Profile photo
Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa
1 follower
1 follower
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Serwis informuje o ważniejszych wydarzeniach z branży budowlanej, nowych inwestycjach i materiałach budowlanych. Porusza tematy związane z realizacją inwestycji, wykorzystaniem nowoczesnych technologii, eksploatacją obiektu, renowacją i kwestiami bhp. Zawiera materiały z zakresu interpretacji prawnych, norm i orzecznictwa z obszaru budownictwa. Znajduje się tu także baza ogłoszeń o pracę, a także lekcje języków: angielskiego (możliwość wysłuchania tekstu) i niemieckiego.

Post has attachment
Strona internetowa w całości poświęcona projektowi Kreator Budownictwa Roku, mającego na celu wyłonienie oraz nagrodzenie najlepszych w branży budowlanej.
Oprócz prezentacji laureatów tytułu, w których opisują sposób dążenie do rozwoju budownictwa, wprowadzanie nowych technologii i rozwiązań, oferowane usługi, pojawiają się także aktualne informacje związane z działalnością laureatów.
Strona zawiera również filmy, zdjęcia i opisy obecnych oraz minionych wydarzeń związanych z przyznaniem tytułów.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Kreator Budownictwa Roku 2015 - Track Tec S.A.

Post has attachment
Serwis budowlany skierowany do osób zawodowo związanych z tą branżą. Dostarcza on aktualne wiadomości z rynku, które dotyczą materiałów budowlanych i instalacyjnych, sprzętu, oprogramowania komputerowego. Oprócz kilku tysięcy kart technicznych produktów znajdują się też artykuły o charakterze poradnikowym, prezentacje firm budowlanych oraz informacje o nowościach wprowadzanych na rynek, zarówno w zakresie materiałów, jak i technik wykonawstwa.
Wait while more posts are being loaded