Profile cover photo
Profile photo
Centrum AJNA
118 followers
118 followers
About
Posts

Post has attachment
"Bóle serca powstają z powodu niespełnionej miłości: do siebie, bliskich, świata, do samego procesu życia. Osoby z chorym sercem mają deficyt miłości do siebie i ludzi. Stare urazy i zazdrość, litość i żal, lęk i gniew przeszkadzają im kochać. Czują się samotni lub boją się samotności. Oni nie rozumieją, że sami tworzą swoją samotność odseparowując się od ludzi, odwołując się do starych urazów. Cisną ich dawne, emocjonalne problemy. "Kamieniem" leżą one na sercu. Stąd właśnie deficyt miłości i radości." - Walerij Sinielnikow
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do Centrum AJNA po pięknie pachnące, naturalne kadzidła z całego świata.
http://centrumajna.pl/sklep/kadzidla
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czakra serca uczy nas zaufania do życia, do świata. Niejednokrotnie opieramy się na przeświadczeniu, że życie to walka, że coś nam zagraża i że dóbr jest za mało dla wszystkich. Praca naszej czakry serca pokazuje czy traktujemy życie jako swego sprzymierzeńca czy jako wroga.
Zapraszamy do lektury:http://centrumajna.pl/czakra-serca/
Add a comment...

Post has attachment
Woreczek amulet talizman OCHRONA PODCZAS PODRÓŻY - ochrona przed wypadkami, kradzieżą itp.

Woreczek jest praktycznie gotowy do użycia. Wszystkie produkty przygotowane są zgodnie z rytuałem i fazą księżyca. Posiadacz woreczka powinien jedynie okadzić go kadzidełkiem, które jest zamieszczone w zestawie wypowiadając odpowiednią formułkę, która jest dołączona do woreczka i nosić woreczek przy sobie.

Można nosić kilka woreczków o różnych właściwościach.

Cena obejmuje:

woreczek z magiczną mieszanką (kamień, odpowiednio dobrane zioła)
kadzidełko
formułka zaklęcia
Zapraszamy do sklepu: http://ckkosmoenergetyka.pl/sklep/talizmany/woreczek-amulet-talizman-ochrona-podczas-podrozy-ochrona-przed-wypadkami-kradzieza-itp-detail
Add a comment...

Post has attachment
Czakra splotu słonecznego to trzecia z kolei czakra. Położona jest dwa palce ponad pępkiem i otwiera się do przodu i do tyłu. Emanuje ona kolorem żółtym, a jej żywiołem jest ogień. Czakrę tę nazywa się naszym wewnętrznym słońcem. Jest ona źródłem światła, ciepła i energii życiowej potrzebnej nam do działania, aktywności.
Zapraszamy do lektury: http://centrumajna.pl/czakra-splotu-slonecznego/
Add a comment...

Post has attachment
Otwarta, pięknie pracująca czakra sakralna to nurt życia – swobodny przepływ uczuć i tworzenia. Mamy kontakt ze swoimi pierwotnymi uczuciami i swobodnie je wyrażamy. Jesteśmy kreatywni i bez trudu tworzymy. Czujemy, że realizujemy siebie, a nasze życie jest pełne pasji i radości.
Zapraszamy do lektury: http://centrumajna.pl/czakra-sakralna/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
CZAKRY – CENTRA ENERGETYCZNE

Oprócz ciała fizycznego każdy człowiek posiada również ciało energetyczne. Energetyczna anatomia człowieka obejmuje 3 podstawowe elementy: ciała subtelne, czakry oraz kanały energetyczne: meridiany.

Czakry to główne centra energetyczne w organizmie człowieka. Każdy z nas posiada 7 głównych czakr biegnących wzdłuż ciała oraz szereg czakr pobocznych. Osoby obdarzone widzeniem pozazmysłowym opisują je jako wirujące skupiska energii, z których każde ma własną, charakterystyczną barwę. Każda kolejna czakra to wyższy stopień rozwoju człowieka.
Zapraszamy do lektury: http://centrumajna.pl/energetyczna-anatomia-czlowieka-czak…/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prawidłowe relacje społeczne, a także relacje w związku, małżeństwie i rodzinie decydują o naszym samopoczuciu i zdrowiu. Mają również ogromny wpływ na sferę zawodową, co przekłada się na zarabianie pieniędzy.
Zapraszamy do lektury: http://centrumajna.pl/relacje-miedzyludzkie/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czakra podstawy (korzenia) znajduje się u podstawy kręgosłupa i otwiera się ku dołowi. Odpowiada jej, pełen życia i energii, kolor czerwony. Jej nazwa odnosi się do miejsca w hierarchii czakr, a co za tym idzie do funkcji, jakie spełnia, czyli ugruntowania, zakorzenienia w materii i poczucia bezpieczeństwa.
Zapraszamy do lektury: http://centrumajna.pl/czakra-podstawy/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Centrum AJNA oferuje naturalne metody rewitalizacji organizmu oraz oczyszczanie energetyczne.

Naturalne metody rewitalizacji w zakresie chorób:narządów wewnętrznych; dermatologicznych; dróg oddechowych; ginekologicznych i urologicznych; krwi; dziecięcych; układu krążenia; systemu immunologicznego; układu kostnego; układu endokrynologicznego; oczu; neurologicznych; psychicznych – depresja, stresy, schizofrenia, epilepsja, ADHD; onkologicznych – nowotwory złośliwe i niezłośliwe, rak jelita prostego, rak żołądka, rak jelit, rak skóry, guzy, tłuszczaki, rak piersi, pęknięcia sutków, rak macicy, rak jajników itd. (wyjątek stanowi guz mózgu i IV stopień – przerzuty – tu można tylko uśmierzyć ból, a i te nie stanowią jednoznacznego wykluczenia); obumierania narządów; zakażeń bakteryjnych i wirusowych oraz zapaleń; pozbyciu się nałogów.

Oczyszczanie energetyczne usuwa negatywną energię, zakłócającą nasze bieżące życie oraz odblokowuje przepływ naszej naturalnej energii życiowej. Jeśli odczuwasz bezsilność, blokady, apatię lub brak koncentracji – są to objawy zanieczyszczenia energetycznego. Mogą być to zablokowane czakry, różnego typu podpięcia energetyczne lub przyjęte przez nas negatywne programy. Oczyszczając się, wracamy do zrównoważonego nastroju, czujemy przypływ sił, witalności i radości. Pozbywamy się lęków i blokad – zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Wraca poczucie własnej wartości a nasze relacje z ludźmi poprawiają się. Wysiłek, który wkładamy w pracę czy naukę przynosi wymierne efekty. Oczyszczanie energetyczne pomaga również w chorobach, alergiach i różnego rodzaju dolegliwościach fizycznych. Oferuję również oczyszczanie energetyczne mieszkań, domów i posesji oraz oczyszczanie i energetyzowanie talizmanów.

Sprawdź jak możemy ci pomóc: http://centrumajna.pl/oferta/konsultacje/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded