Profile cover photo
Profile photo
Noble Royal
6 followers
6 followers
About
Posts

Bentley Flying Spur

İngiliz otomobil firması Bentley yüksek gelirli alıcılar için yeni modeli olan Flying Spur’u üretti. Continental GT modelinin son yeniliklerinin uygulandığı Flying Spur lüks sedan klasmanında ortaya ayrı bir ayrıcalık sergiliyor. Firma, bu yeni modeli ile Continental GT modelinden çok daha belirgin bir şıklık ile birlikte organik tavan çizgisinden oluşuyor.
http://blog.nobleandroyal.com/bentleynin-yeni-flying-spurndan-zarif-cizgiler/
Add a comment...

Range Rover Evoque Dynamic Black Design Pack

Range Rover Evoque, yeni makyajıyla görücüye çıktı. İngiliz lüks SUV üreticisi, Evoque için tasarladığı yeni paketi ‘Black Design Pack’i Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıttı.
http://blog.nobleandroyal.com/range-rover-evoque-dynamic-black-design-pack/
Add a comment...

Toyota i-Road

Toyota, birkaç gün önce Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıttığı i-Road adlı, tamamen kapalı ve elektrik motorlu, iki kişilik ve üç tekerlekli yeni aracıyla otomotiv dünyasını salladı.
http://blog.nobleandroyal.com/sehir-trafigine-zarif-cozum-toyota-i-road/
Add a comment...

Burberry Luxury Watch Collection - Baselworld

Burberry, yeni saat koleksiyonu ilk birlikte birkaç gün içerisinde Baselworld’de olacak. Baselworld’de tanıtılacak koleksiyonla lüks saat piyasasına giriş yapacak olan İngiliz markası, dünyanın en önemli saat fuarlarından biri olan bu organizasyonda da ilk kez yer alacak.
http://blog.nobleandroyal.com/burberry-ilk-kez-baselworldde/
Add a comment...

Rolls-Royce Wraith

İlk kez Cenevre Motor Fuarı’nda gösterilen Wraith modeli bugüne kadar ki Rolls-Royce’ların en hızlı ve en güçlüsü. Goodwood’taki fabrikada yapılan bu yeni modelde güç 6.6 litrelik “twin-turbocharged” V12’den geliyor. Rolls-Royce’un bir başka modeli olan Ghost’un sağladığı 563 beygir gücünün aksine, Wraith 624 sağlıyor. Yine Ghost ile karşılaştıracak olursak tork hızı 575 yerine 590. Wraith ile 4.4 saniye içinde saatte 60 kilometre hız yapabilmeniz mümkün.
http://blog.nobleandroyal.com/rolls-royce-hizli-ve-en-guclu-ile-tanisin/
Add a comment...

2014 Maserati GranTurismo MC Stradale

Maserati, 2013 Cenevre Otomobil Fuarı’nda düzenlenen bir törenle yeni süper otomobilini tanıttı. Bir önceki versiyona göre biraz farklı görünen 2014 Maserati GranTurismo MC Stradale’de hem tasarım hem de performans açısından bir takım değişikliklere gidilmiş. Aslıda iki kişilik bir coupe olan Maserati GranTurismo MC Stradale, Cenevre’de meraklılarının karşısına dört kapılı olarak çıktı.
http://blog.nobleandroyal.com/2014-maserati-granturismo-mc-stradale/
Add a comment...

McLaren P1 Hybrid

LaFerrari’nin göz alıcı tanıtımından sonra McLaren de elektronik olarak sınırlandırılmış maksimum hızı 350 km/s olan ve sıfırdan yüze 3 saniyenin altında bir sürede ulaşabilen yeni P1’i Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıttı. Süper otomobilin satış fiyatının bir milyon euro civarında olması bekleniyor.
http://blog.nobleandroyal.com/hibrit-mclaren-p1-cenevrede-tanitildi/
Add a comment...

Hublot Big Bang Caviar Watch Collection

Hublot’nun yeni Big Bang Caviar koleksiyonu bu yılki Baselworld organizasyonunda tanıtılacak. Aynı saatin farklı versiyonlarından oluşan koleksiyondaki saatler, 41 mm çapındaki paslanmaz çelik veya kırmızı altın kasaya ve çerçevelerinin üzerinden 36 parça elmasa sahip.
http://blog.nobleandroyal.com/hublot-big-bang-caviar-koleksiyonunu-baselworldde-tanitacak/
Add a comment...

Alfa Romeo Touring Superleggera Disco Volante

Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan bir diğer Alfa Romeo konsepti de Disco Volante. Disco Volante kıvrımlı gövdesinin altında markanın süper otomobili 8C’den izler taşıyor. Sınırlı sayıda üretilecek olan Disco Volante, 8C müşterileri için de özel bir hizmet sunuyor. 8C sahiplerinin araçları Touring Superleggera tarafından altı ay içerisinde Disco Volante’ye dönüştürülüyor. Bu işlemin fiyatı hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.
http://blog.nobleandroyal.com/cenevre-konseptleri-4-touring-superleggera-disco-volante/
Add a comment...

Toyota FT-86 Open Concept

Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan konsept otomobillerin arasında üretime geçmesi en muhtemel olanı Toyota FT-86 Open. FT-86, Toyota’nın büyük beğeni toplayan modeli GT-86 Coupe’nin üstü açık versiyonu. GT86 Convertible’ın aldığı olumlu tepkiler üzerine tasarlanan konseptin fazla bir değişikliğe uğramadan piyasadaki yerini alması bekleniyor.
http://blog.nobleandroyal.com/cenevre-konseptleri-3-toyota-ft-86-open-concept/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded