Profile cover photo
Profile photo
TV Color Serwis
About
Posts

Post has attachment
TV Color Serwis to firma, która podąża za duchem czasu, doszkala się i nie pozostaje bierna na nowinki technologiczne. Co więcej, posiadamy wiele certyfikatów dowodzących naszej fachowości, jak np. montaż i programowanie urządzeń "inteligentny dom w systemie KNX". Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj http://www.tvcolor.com.pl/oferta/uslugi-instalacyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naprawa, serwis i montaż to nie jedyne nasze działania. Prowadzimy również sprzedaż akcesoriów takich, jak worki do odkurzaczy (przy okazji podpowiemy, który worek będzie idealnie pasował do Państwa sprzętu), nożyczki i folie do golarek, dzbanki, misy, pokrywy i tarcze tnące do robotów kuchennych i wiele innych, których listę znajdziecie na naszej stronie http://www.tvcolor.com.pl/oferta/serwis-agd/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli nie jesteście Państwo pewni, jaki telewizor, komputer, nawigacja, tuner, kamera, czy inny sprzęt RTV będzie dla Was idealny, skontaktujcie się z nami http://www.tvcolor.com.pl. Oferujemy profesjonalne doradztwo, ale możemy również dokonać zakupu wybranego przez Państwa urządzenia i je zamontować!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drodzy Państwo, jeśli zdecydujecie się na współpracę z nami, obsłużymy Was kompleksowo. Po pierwsze odbierzemy od Was sprzęt RTV, który uległ awarii, następnie w naszej siedzibie doprowadzimy go do idealnego stanu, a na końcu zapewnimy transport powrotny urządzenia do Klienta i jego instalację. Zapraszamy do kontaktu http://www.tvcolor.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma TV Color Serwis świadczy usługi serwisowe pogwarancyjne produktów RTV takich producentów, jak Philips, Grundig, Panasonic, LG, Samsung, Toshiba, Sharp i Sony. Znamy się na nich, jak mało kto! Przez lata praktyki zdobyliśmy o nich wiedzę, której pozazdrościć by mógł nam niejeden fachowiec ;) Zapraszamy więc do współpracy i odwiedzenia nas na http://www.tvcolor.com.pl/oferta/serwis-rtv/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli potrzebujecie Państwo fachowców, którzy zainstalują Wam alarm, telewizję przemysłową CCTV, czy zwykła antenę zgłoście się do nas! My podejmiemy się tych zleceń w mgnieniu oka. Zdziwicie się Państwo, jak szybko i sprawnie wykonamy dla Państwa to zadanie. Zapraszamy do współpracy i na stronę http://www.tvcolor.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od początku istnienia TV Color Serwis specjalizujemy się w serwisie urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Naprawiamy sprzęty RTV i AGD takich producentów, jak Philips, Thomson, Grundig, Samsung, Sharp, Sony, LG, Daewoo i wielu, wielu innych. Więcej o nas dowiedzie się Państwo z naszej strony http://www.tvcolor.com.pl/o-firmie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma TV Color Serwis działa w Bydgoszczy i oferujemy swoje usługi na terenie całego województwa kujawsko- pomorskiego. Nasza historia sięga roku 1991! Wyobraźcie sobie Państwo, jak wiele w tym okresie zmieniło się w świecie elektryki i elektroniki. My podążamy za zmieniającym się czasem i jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi :) Zapraszamy Was na nasza stronę http://www.tvcolor.com.pl/o-firmie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w naprawianiu sprzętów, których gwarancja już minęła. Jesteśmy w stanie zająć się urządzeniami marek takich, jak Philips, Grundig, Panasonic, LG, Samsung, Toshiba, Sharp i Sony. Co więcej, najpierw od Państwa odbierzemy zepsuty sprzęt, a po naprawie odwieziemy go do Was! Szukajcie do nas kontaktu na stronie http://www.tvcolor.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z Waszego radia samochodowego wydobywa się irytujące trzeszczenie? Antena ma problem ze „złapaniem” fal radiowych? Pomożemy Wam rozwiązań te niedogodności, bowiem zajmujemy się także naprawą radioodbiorników samochodowych! Więcej informacji o naszych usługach znajdziecie Państwo tutaj http://www.tvcolor.com.pl/oferta/uslugi-instalacyjne/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded