Profile cover photo
Profile photo
Mama Reklama
42 followers -
kūrybinės idėjos, verslo dovanos, reklaminiai gaminiai, mobilieji stendai, dizaino darbai
kūrybinės idėjos, verslo dovanos, reklaminiai gaminiai, mobilieji stendai, dizaino darbai

42 followers
About
Posts

Verslo dovanų idėjos turintiems itin mažą biudžetą

Turite labai nedidelę sumą pinigų verslo dovanoms? Nesijaudinkite. Susisiekę su mumis Jūs galėsite išsirinkti verslo dovaną  pagal jums atitinkantį biudžetą.

Jeigu Jūsų biudžetas yra nedidelis, venkite dovanų čekių ar grynųjų pinigų ir rinkitės dovanas, kurios laikomos vertingomis. Pavyzdžiui, #vyno butelis gali kainuoti ir 20-30 litų, tačiau daugumai jis atrodo kaip vertinga #dovana. Jūsų biudžetas tokiu atveju kur kas mažiau nukentės.

Kad sutaupytumėte laiko ir bent kažkiek išvengtumėte nereikalingo streso, čia yra sąrašai dovanų, pradedant pigiausiomis ir aptariant vis brangesnes. Tiesiog išsirinkite sau tinkamiausią dovaną ir pradėkite apsipirkinėti!
Pigiausios dovanos:
·         Vyno butelis.
·         #Saldžių karamelių rinkiniai.
·         Nedidelės #gėlių puokštelės.
·         #Verslo knygos (nuolaidinės).
·         #Gurmaniškos kavos pakelis.
·         Du pakeliai #organinės arbatos.
·         #Stalo kalendorius.
·         #Puodelis kavai.
·        #Stalo žaislas (pavyzdžiui, kinetiniai žaisliukai).
·         #Gurmaniški krekeriai.
Brangesnės dovanos:
·         #Gėlės vazonėliuose, pavyzdžiui, puansetija.
·         #Rašomasis portfolio su įmonės logotipu.
·         Verslo knyga.
·         Dėžutė su tuščiomis kortelėmis ar kitos #kanceliarinės prekės.
·         #Personalizuotas #iPad dangtelis.
·         #Įdomus tušinukas.
Vidutinio brangumo dovanos:
·         #Mėsos ir #sūrio dovanų krepšelis.
·         Dovanų #čekis restoranui.
·         #Personalizuotas verslo kortelių laikilis.
·         #Stalinis laikrodis.
·         #Graviruotas tušinukas.
Brangios dovanos (tam vieninteliam žmogui, prieš kurį itin norite pasipuikuoti):
·         #Skaitmeninis nuotraukų rėmelis.
·         Dovanų krepšelis.
·         #Vyno klubo prenumerata.
·         #Didelis sūrio ir daržovių dėklas (tinkamas biurui).
·         #Didelė šokolado dėžė.
·         #Bilietai į teatrą.
Ir štai – mūsų pasiūlymai, kurie tikrai tiks Jūsų biudžetui. Mes tikimės, kad šios idėjos pagalbėjo Jums susitvarkyti su stresu ir išsirinkti tinkamas dovanas.

#Etiketas ir kultūra: kaip išvengti nesmagių  klaidų bendraujant su užsienio verslininkais


#Saudo Arabija
Pagal vakarietiškas verslo taisykles ir protokolus, Saudo Arabijos #verslo ypatumai gali atrodyti neįprasti, mums vakariečiams. Susitikimo metu, nenustebkite susitikę nepažįstamų žmonių, tai yra įprasta verslo procedūros dalis Saudo Arabijoje, kai yra bandoma užbaigti verslo sandorį ir su tarpusavyje nepažįstamais partneriais. Vakariečiui tai yra paprasčiausiai laiko gaišinimas, Saudo Arabijoje – taip vietiniai  verslininkai stengiasi, supažindinti savo verslo partnerius vienus su kitais.
#Verslo dovanos nėra būdingos Saudo Arabijoje, tačiau, tai būtų gražus ženklas  parodant, jog domina geri ilgalaikiai sandoriai. Dovanodami dovanas, turėkite omenyje, jog #dovanos niekada nebus išvyniojamos priešais jus. Kaip jau minėta, galima apsieiti be dovanų, tačiau, visuomet atsiminkite, kad tai musulmonų šalis, turinti senas pažiūras. Susitikimo metu negalima dovanot:
#Kiaulienos,
#Alkoholio,
#Peilių,
#Kvepalų.
#Vizitinės kortelės irgi nėra svarbu, tačiau, jeigu įteikiate – visada dviem rankomis ir prie lotyniškų užrašų vizitinėje būtinai turi būti ir arabiški vertimai. 

Etiketas ir kultūra: kaip išvengti nesmagių  klaidų bendraujant su užsienio verslininkais
Japonija
 
Šį kartą pakalbėsime apie skirtingą verslo dovanų protokolą įvairiose kultūrose.
 
Taigi, pakalbėkime apie tolimąją Japoniją. Kalbant apie šią šalį iš karto iškyla kovingųjų samurajų, geišų, jakudzų, nuostabiųjų sakurų vaizdiniai.
 
Tačiau, ar žinojote kokios yra dovanų tradicijos šiame krašte? Dovanos yra labai svarbi verslo protokolo dalis. Dovanoti japonui ir gauti dovaną yra pagarbos, supratingumo ženklas. Tai vadinama „giri“ – pareiga visuomenei. Jei jūs padovanojote kam nors dovanėlę, galite būti tikri, jog netrukus kažkas bus padovanota ir jums. Ir priešingai – jei jūs norite dovanos, turite parodyti iniciatyvą ir ją padovanoti pirmi. Todėl ir darbuotojai įmonėse keičiasi dovanomis kiekvienų metų  viduryje ir pabaigoje – taip pagerbiami visi įmonių darbuotojai.
 
Korupcijos ir kyšininkavimo temos Japonijoje yra nenagrinėjamos – papirkinėjimo šalyje tiesiog nesupranta. Todėl, brangios arba ekstravagantiškos dovanos nėra siejamos su korupcija. Brangi dovana, ypatingai aukšto lygio vadovui – pagarbos ženklas.
 
Tiesa, pagal Japonišką dovanojimo protokolą, dovanos visada atiduodamos verslo susitikimo pabaigoje, norint užtvirtinti sandorį arba  pasirašant sutartį. Gaunant dovaną, nors ir pasirodytų ekstravagancijos viršūnė, pakomentuoti yra būtina: „tsumaranai mon“ („neįdomus arba nuobodus dalykas“). Šis išsireiškimas yra skirtas verslo santykiams sustiprinti ir pareikšti, jog dovana, ne tokia svarbi, kaip verslo ateitis.  
 
Pabaigoje belieka pridurti, taisyklių ir protokolo laikymasis atvers jums daugiau galimybių bendraujant su šios šalies verslininkais.

Keistos dovanos
 
Savaitės viduriui įpusėjus, padiskutuosime apie keisčiausias kada nors padovanotas diplomatines dovanas valstybių vadovams.
 
Ar žinojote, jog:
 
JAV prezidentas Barakas Obama 2009 metais padovanojo Didžiosios Britanijos karalienei iPod'ą su Brodvėjaus melodijomis. 
 
 
Markizas de Lafajetas JAV prezidentui Džonui Kvinsui padovanojo aligatorių, kuris buvo laikomas Baltųjų rūmų vonioje. 
 
 
Obamos vizito metu Australijoje prezidentui buvo padovanotas gyvybės draudimas: jei Obamą užpultų krokodilas, jo žmona gautų 50 tūks. dolerių. 
 
 
Pirmoji žirafa atsirado Europoje prieš 300 metų. Ją atvežė dovanų Prancūzijos karaliui Karoliui X iš Egipto. 1826 metais daugiau nei 100 000 norinčių ją pamatyti žmonių
 
Daugelį metų Rusija ir Jungtinės Amerikos Valstijos kovojo dėl politinių interesų pasaulyje. Norėdama sumažinti įtampą, JAV sekretorė Hilari Klinton rusų diplomatui padovanojo mažą geltoną dėžutę ant kurios buvo išgraviruota - “reset” ir  “peregruzka”. Tai buvo viena iš juokingiausių ir gėdinančių dovanų diplomatijos istorijoje.

Post has attachment

Šį kartą apie #dovanų #tendencijas


Patarimai bei tendencijos nepamirštamai ir efektyviai #verslo #dovanai
#Verslo dovanų #teikimo #praktika šiomis dienomis yra įprasta ir netgi tikėtina. Jos turėtų išreikšti padėką ir būti ilgalaikis priminimas apie Jus. Kompanijų vadovai turi įsitikinti, kad dovanos perteikia tinkamą žinutę ir yra vertinamos gavėjų.

Penki žingsneliai, kaip užtikrinti, kad dovana yra efektyvi:
• Būkite madingi: nuo #iPad 2 iki populiaraus restorano dovanų čekio – tinka viskas, kas šiuo metu yra madinga ir vertinama.
• Personalizuokite: skirkite laiko išrinkimui tokių dovanų, kurios atspindi gavėjų pomėgius – tuomet jie žiūrės į dovaną kur kas prasmingiau, nei gavę vieną iš 50 vienodų dovanų. Visuomet jauskite skirtumą tarp žmonių: ką mėgsta technikos mylėtojas, to gali tikrai nemėgti mados gerbėja.

• Susikoncentruokite ties klientu: nepriklausomai nuo suvokiamos galimybės, savireklamos daiktai neturėtų būti svarstomi kaip galimos verslo dovanos Jūsų verslo populiarumo pagerinimui. Verslo dovanos pagerina tarpusavio verslo santykius ir didžiulės Jūsų kompanijos reklamos ant daiktų gali gerokai sumažinti dovanos vertę žvelgiant iš gavėjo pusės.

• Padarykite pareiškimą: verslo dovanos turi pabrėžti įmonės vertybes ir išreikšti atitinkamus padėkos jausmus gavėjui.
• Įsimintinas pristatymas: tinkama prezentacija yra beveik tiek pat svarbi, kiek ir pati dovana. Dovanos turėtų būti gražiai supakuotos ir įteikiamos asmeniškai ar pridėjus ranka rašytus žodžius.
Dažnai kompanijos perka brangius daiktus iš gerai žinomų firmų, tačiau svarbiausia yra ne vardiniai daiktai ir ne išleistų pinigų suma, o įmonės pastangos.

Šį kartą apie #reklamos agentūrų veiklą :)
Šiuolaikinis mūsų pasaulis neįsivaizduojamas be naujausių technologijų, išradimų ir daiktų, palengvinančių mūsų gyvenimą. Faktas, kad kiekvienoje šalyje yra daugybė firmų, užsiimančių ta pačia veikla ir taip sukuriančių vieną gan paprastą terminą – #„konkurencija“. O tam kad sėkmingai konkuruoti, būtina pasitelkti gerą reklamą, kuri padėtų pasirinkti būtent Jus iš daugybės kitų.

Geri #reklamos specialistai, atlikdami rinkos, vartotojų, Jūsų konkurentų tyrimus gali pasiūlyti pačias tinkamiausias reklamos priemones būtent Jums. Daugelį stebina reklamos vis labiau netikėtose vietose, nes tai yra sritis, kurioje svarbiausias dalykas – išskirtinumas. Kuo originalesnis būsi, tuo greičiau tave pastebės. Štai kodėl reklamos firmos visada būna kupinos idėjų, o vis tobulėjančios technologijos leidžia įgyvendinti kad ir pačius beprotiškiausius sprendimus.

Lauko, vidaus, išorės, televizijos, internetinė ar spausdinta #reklama – tai tik bendrosios reklamos šakos, kurios išsiskirsto į daugelį kitų, smulkesnių. Bendradarbiaudami su Jumis, reklamos specialistai padės išsirinkti tinkamiausią būdą (ar net keletą), pateiks reklamos pavyzdžių ir pasiūlymų.

Žinoma, ką nors rinkdamiesi mes visuomet atsižvelgiame į kainą, tačiau nereikėtų susižavėti firmomis, siūlančiomis pačias žemiausias. Kodėl? Todėl, kad nuo kainos priklauso ne tik reklamos pagaminimo kokybė, bet ir pačios reklaminės medžiagos – plėvelės, plastikai, apšvietimas. Juk tikrai nesinorėtų, kad užsakyta reklama turėtų akivaizdžius trūkumus dar po neilgo naudojimo. Rinkitės protingai ir orientuokitės į kokybę.

Post has attachment
MAMA reklama kartu su didžiosiomis įmonėmis ir asociacijomis pasirašė Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumą
 
Rugpjūčio 18 d. Savivaldybėje buvo pasirašytas Gerosios verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumas. Šią dieną prie memorandumo jau prisijungė 37 asociacijos, 44 savivaldybės ir 242 įmonės, kurios savanoriškai įsipareigojo užtikrinti sąžiningą kainų litais perskaičiavimą į eurus ir nesinaudoti euro įvedimu kaip pretekstu didinti prekių ir paslaugų kainas.
 
„Prisijungdamas prie šios iniciatyvos kiekvienas verslininkas atsakingai ir sąžiningai įsipareigoja – euro įvedimas netaps priežastimi nepagrįstai didinti kainas. Po rugpjūčio 22 d. rinkos priežiūros institucijos pradės kontroliuoti, kaip šio savarankiško verslo įsipareigojimo laikomasi praktikoje”, - sakė premjeras Algirdas Butkevičius.
 
Ūkio viceministrė pažymėjo, jog verslo, asociacijų ir savivaldybės nariai dalyvaudami kampanijoje rodo verslo brandumą ir atsakomybę vartotojams. „Šiuo pereinamuoju laikotarpiu noriu paskatinti ir verslo atstovus, ir vartotojus būti supratingus, bendradarbiauti ir susitelkti siekiant bendro tikslo – sklandaus euro įvedimo Lietuvoje“, - toliau dėstė Rasa Noreikienė.
 
Visi verslo subjektai prisijungdami prie memorandumo įgauna teisę naudotis specialiai šiam tikslui sukurtu logotipu „Perskaičiuota sąžiningai“ ir juo pažymėti prekybos ir paslaugų teikimo vietas, naudoti jį rinkodaros tikslais ir taip informuoti vartotoją, kad laikosi memorandume nustatytų principų. Visas įmones, organizacijas ir asociacijas kartu su MAMA reklama galite rasti čia – www.euras.lt
Photo

Post has attachment
Kad kava būtų ne tik skani, bet ir įsimenanti

Daiktas, kuris mums visiems labai įprastas, tačiau be kurio neįsivaizduojame nei vienos dienos – puodelis. Su juo pradedame rytą, tęsiame žvalią darbo dieną ir patogiai įsitaisome poilsiui vakare.

Atrodo, toks įprastas daiktas, tačiau jis puikiai tinkamas ir reklamai! Dažniausiai, geriant kavą ar arbatą visi užrašai ir paveikslėliai esantys ant puodelio tiesiog „praslysta“ pro akis nepastebimi ir nepalieka pėdsako atmintyje. Ir vis dėl to dailūs balto porceliano puodeliai su ryškiu mėlynu kavos pavadinimu, kuris kaskart geriant primena apie tą kavos firmą, mums mums tarsi pasako jog ši kava tikrai gera, ir nekyla abejonių, ar verta ją įsigyti. Tai vienas iš įrodymų, jog tai veikia – puodeliai savo darbą atlieka puikiai.

Dažnai mes net nepastebime, kaip tie, atrodo, kasdieniai dalykai puikiai užsifiksuoja mūsų atmintyje – kiekvienas užrašas, logotipas, piešinukas.
Photo
Photo
2014-08-14
2 Photos - View album

Post has attachment
Naujoviški ir originalūs USB raktai !

Ko gero, šiais laikais nerastume žmogaus, kuris nežinotų, kas yra USB atmintinė ar nemokėtų juo saugiai naudotis. Taip, tai yra puikus daiktas, kuris leidžia mums greitai perkelti įvairius failus iš kompiuterio arba į jį. Kadangi jie populiarūs, jų yra pačių įvairiausių formų, rūšių ir spalvų.

Niekam ne paslaptis, jog USB raktas gali būti ir originali reklamos priemonė: jie mėgstami, dažnai naudojami, o būdami patrauklūs, įdomūs ir kokybiški nesunkiai patraukia dėmesį. Įvairios firmos, pasitarusios su reklamos specialistais, gali gauti kokybišką ir ilgaamžišką reklamą už tikrai nedidelę kainą.

MAMA reklama siūlo platų USB atmintinių pasirinkimą, kas suteikia  daugiau galimybių – juk investuoti pinigus į pirmą pasitaikiusį ar net pačiam užsakovui negražų daiktą nesinori. Iš viso siūlomos net 6 skirtingos USB raktų rūšys: ypatingi modeliai, plastikiniai USB, metaliniai USB, plastikiniai–metaliniai USB, odiniai USB ir net rašikliai USB. Originalu, tiesa?
PhotoPhotoPhotoPhoto
2014-08-11
4 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded