Profile cover photo
Profile photo
tiptop.lt
16 followers -
Draugiškiausia kompiuterių parduotuvė internete.
Draugiškiausia kompiuterių parduotuvė internete.

16 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Tiptop.lt prekių pasirinkimas gana gausus. Čia galima rasti įvairių rūšių ir modelių kompiuterių priedų, būtinų norint užtikrinti pilnavertį naudojimąsi šia technika. Visų priedų kokybę užtikrina pasaulinėje rinkoje įsitvirtinę gamintojai, tokie kaip Dell, LG, Samsung , Philips, BenQ ir kiti. Visoms prekėms taikomos garantijos pagal gamintojų nuostatas.
Šioje kategorijoje pateikiami įvairūs kompiuterių priedai visų rūšių kompiuteriams - stacionariems, nešiojamiems ir planšetiniams. Stacionarūs kompiuteriai negali pilnai funkcionuoti be monitorių, todėl šioje internetinėje parduotuvėje rasite gausų monitorių pasirinkimą. Pasiūloje plokščiaekraniai LCD ir LED skystųjų kristalų monitoriai, taip pat monitoriai pritaikyti naudoti televizijos peržiūrai ir jų priedai. Monitorių subkategorijoje galima įsigyti tokių gamintojų, kaip HP, Samsung, LG ir kitų žinomų gamintojų produktus.
Taip pat šioje kategorijoje gausus programinės įrangos pasirinkimas, pradedant operacinėmis ir baigiant antivirusinėmis programomis. Pasiūla skirta tiek buitiniam, tiek profesionaliam naudojimui, todėl kiekvienas klientas ras tai, kas jam reikalinga. Šiame bloke pagrinde siūlomos Windows 7 ir Windows 8 operacinės sistemos.
Nešiojamų kompiuterių komponentai taip pat siūlomi kategorijoje „kompiuterių priedai“. Tai gana paklausi kategorija, mat joje pateikiami kone labiausiai pažeidžiami nešiojamų kompiuterių komponentai - jų ekranai ar taip vadinamos matricos. Taip pat čia galima rasti baterijų šio tipo kompiuteriams, tinklo įrangos ir optinių įrenginių.
Didžiausią prekių dalį užima kompiuterių komponentų subkategorija, kurioje galima rasti didžiulį svarbiausių detalių ir priedų kompiuteriams pasirinkimą. Tai - įvairių jungčių adapteriai, kortelių skaitytuvai, garso ir vaizdo plokštės, procesoriai, kietieji diskai, atmintis (RAM), aušintuvai ir kiti komponentai. Šie komponentai būtini norint užtikrinti sklandų darbą su turimais įrenginiais jiems sugedus arba siekiant pagerinti jų veikimo kokybę.
Papildomoje kategorijoje galima rasti įvairių visų rūšių kompiuteriams skirtų priedų. Pvz., daugumai nešiojamų kompiuterių reikalingi specialūs aušinimo padai. Na o norintiems saugiai transportuoti kompiuterius siūlomi kompiuterių krepšiai. Taip pat čia galima rasti priedų, pagerinančių naudojimosi kompiuteriais kokybę ir padedančių išvengti problemų, galinčių kilti dėl netinkamo kompiuterių eksploatavimo.
Iškilus klausimams visuomet galite kreiptis į tiptop.lt specialistus užpildę užklausos formą.
Photo
Add a comment...

Post has shared content

Post has attachment
Add a comment...

Tyrimai skelbia, jog 2017 metais planšetiniai kompiuteriai sudarys pusę visų pardavimų elektronikos srityje

Išmaniesiems mobiliems prietaisams iš buitinės elektronikos aukštumų po truputį išstumiant įprastus stalinius ir nešiojamuosius kompiuterius, pasaulinė tyrimų kompanija „Gartner“ skelbia, jog tikimasi, kad iki 2017 m. pusę visų kompiuterių pasirinkimo sudarys planšetiniai kompiuteriai (http://www.tiptop.lt/plansetiniai-kompiuteriai ). Ir nors šiuo metu tai atrodo neįtikėtina, mąstant apie tai, jog tokie kompiuteriai pilnai neatlieka visų kompiuteriams būdingų funkcijų, tačiau kai kuriose šalyse planšetiniai kompiuteriai pardavimų prasme jau lenkia įprastus kompiuterius. Tad manoma, jog ilgainiui šio tipo kompiuteriai taps pilnai universaliais įprastų kompiuterių atitikmenimis.
Planšetinių kompiuterių paklausos didėjimas automatiškai didina konkurenciją, tokiu būdu numušant kainas. Taigi, sudaromas "uždaro rato" principas, skatinantis dar labiau didėti paklausą. Vadovaujantis šiuo faktu galima daryti prielaidas, jog per ateinančius kelis metus vartotojai pirmenybę skirs planšetiniams kompiuteriams. Tačiau taip pat manoma, jog dalis vartotojų norės turėti dviejų rūšių asmeninius įrenginius - planšetinius ir nešiojamuosius kompiuterius. Tokį poreikį gali lemti tai, jog planšetiniai kompiuteriai kol kas pilnai nepakeičia kompiuterių. Tačiau pasak „Gartner“ tyrimų kompanijos viceprezidentės Carolina Milanesi, planšetiniai kompiuteriai turėtų tapti pagrindine asmeninio naudojimo elektronikos priemone.
Taigi, planšetinių kompiuterių paklausos didėjimą gali lemti tokie esminiai faktoriai, kaip palankių kainų nustatymas, platus pasirinkimas, besiplečiančios „debesų“ technologijos ir didėjantis skaičius programėlių, skirtų planšetiniams kompiuteriams.
„Gartner“ tyrimų bendrovė paminėjo, jog išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir ultra mobilūs kompiuteriai 2017 metais turėtų sudaryti 80 procentų  pardavimų elektronikos srityje. Jau dabar skaičiuojama, jog šiais metais stacionarių ir nešiojamų kompiuterių pardavimai turėtų sumažėti 7,6 procentų, tad galima manyti, kad šie skaičiai nėra vienkartinis vyksmas kompiuterių rinkoje. Ko gero šis faktas nurodo būsimas tendencijas.
Tyrimų išvadose paminėta, jog 2009 metais prietaisų su unikaliais IP adresais, prijungtų prie interneto skaičius siekė 2,5 milijardo. Daugumoje tai buvo kompiuteriai ir mobilieji telefonai. Tačiau manoma, jog iki 2020 metų šis skaičius padidės iki 30 milijardų ir tai daugumoje turėtų būti įvairūs mobilieji produktai. Manoma, kad 2020-aisiais tokie įrenginiai bus naudojami daugybėje įvairių sričių, tokių kaip sveikatos priežiūra, mažmeninė prekyba, transportavimas ir kt.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded