Profile cover photo
Profile photo
maat agency
12 followers
12 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
برگزاری اولین دوره مسابقات سرگرم کننده مات استیشن با حضور فرشاد پیوس
اولین دوره مسابقات درون سازمانی پلی استیشن در مات، با عنوان مات استیشن و با حضور فرشاد پیوس برگزار شد. در این رقابت شاد و پرهیجان، 20 نفر از پرسنل مات، در قالب 4گروه 5نفره حضور داشتند که در نهایت نتیج ذیل حاصل شد:
1.علی محبی
2.سجاد عبداللهی
3.سعید تسبیحی
نکته جالب توجه این رقابت، حضور فرشاد پیوس، پیشکسوت و آقای گل سالهای دور فوتبال کشور، در این مسابقات در کنار مدیر عامل و پرسنل مات بود.
در این رقابت جوایر نفیسی به رسم یادبود به نفرات اول تا سوم اهدا گردید.
Add a comment...

Post has attachment
استفاده از تبلیغات محیطی راهی برای ماندگاری در حافظه تصویری مخاطب:
تبلیغات محیطی به هرگونه عنصر فیزیکی گفته می شود که به طرق مختلف در تیررس ببینده قرار می گیرد مثل بیلبورد های تبلیغاتی، استرابورد، تبلیغات داخل مترو و.... پیشینه تبلیغات محیطی به هزاران سال پیش بر می گردد، زمانیکه انسان های اولیه تصاویر مختلفی از سبک زندگی خود را بر دیواره ی غارها یا تخته سنگ ها حک می کردند و پس از آن مصریان باستان  به صورت گسترده فعالیت های خود در جهت ترویج مذهب یا مثبت جلوه دادن فعالیت ها ی حکومت را بر روی سنگ هایی در میادین پرتردد حک می کردند همچنین استفاده از پرچم های بزرگ و قابل دید که در زمان جنگ ها توسط افراد حمل می شد جلوه هایی مرسوم از آغاز روند شکل گیری تبلیغات محیطی به شمار می روند.
تصویر بهتر درک می شود؛
براساس تحقیقات بندلر و گریندر( بنیانگذاران NLP برنامه ریزی عصبی-زبانی) دو سوم مردم محیط اطراف خود را از طریق تصاویر درک می کنند، سمت راست مغز تصاویر را پردازش می کند و عکس توجه چشم خواننده را در هر حالی به خود جلب می کند. تصاویر بیش از صداهایی که به گوش می رسند، حرف می زنند. پس تصویر را باید به خدمت گرفت. در طبیعت صرفا تصاویر وجود دارند و کلمه ای نمی بینید. ذهن انسان هم تصاویر را بهتر از کلمات می فهمد. تصاویر حس دارند و همین باعث می شود در ذهن بمانند. نام برندها، شعارها و اطلاعاتی که در مورد هر محصولی به گوش ما می رسد ماندگاری کمی در ذهن دارد اما تصویری که از نام برند دیده می شود به مراتب ماندگاری بیشتری دارد؛ به عنوان مثال شرکت کوکاکولا با بیش از 100 سال قدمت، بارها شعار خود را عوض کرده و تبلیغات مختلفی انجام داده که شاید هیچ کدام در ذهن نمانده باشد اما تصویر بطری های خاص نوشابه ی کوکاکولا یا فرمت نوشتن نام این برند موضوعی است که هیچ وقت از یاد نمی رود.
با در نظر گرفتن این مفاهیم تبلیغات محیطی در واقع تصاویری هستند که در زمان مناسب، در بهترین مکان پیش روی بیننده قرار می گیرند و بیشترین تاثیر را در ذهن می گذارند. تبلیغات محیطی معمولا اولین پیامی است که مشتری بالقوه از محصول دریافت می کند، این تبلیغات در مکان هایی تعبیه می شوند که خواه ناخواه در تیرررس بیننده باشند به همین دلیل نسبت به تبلیغات تلویزیونی یا بسیاری از انواع تبلیغات دیجیتالی که بیننده اختیار بیشتری در دیدن آن دارد، برتری دارند. اما اینگونه تبلیغات نسبت به سایر انواع تبلیغات از حساسیت بیشتری نیز برخوردارند چراکه بیننده ممکن است آن را در کسری از ثانیه ببیند و عبور کند پس لازم است که پیام تبلیغ واضح، ساده، با حداقل جزئیات و همراه با تصاویر و رنگ های تاثیر گذار باشد. سرعت انتقال صحیح پیام مهمترین نکته در تبلیغات محیطی است پس بهتر است پیام تبلیغ با تصویر انتقال داده شود یا در صورت استفاده از کلمات، عبارات به نسبت جملات از تاثیرگذاری بیشتری برخوردارند. در تبلیغات محیطی لزومی نیست تمام نکات و مزایای محصول را متذکر شویم، کافیست تنها مخاطبین را از وجود محصول خود باخبر کنیم، مخاطب اگر مشتری شما باشد، اطلاعات لازم را از طریق سایر روش های تبلیغ در می یابد. 
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded