Profile cover photo
Profile photo
Grażyna Wróbel
125 followers
125 followers
About
Grażyna's posts

Post has attachment
Zapraszam Was serdecznie na wywiad, który przeprowadziłam z młodą debiutującą autorką - Natalia Murawska, od której bije wiele energii i chęci do życia. <3
http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/wywiad-natalia-murawska.html
Post has attachment
Zapraszam Was serdecznie na wywiad, który przeprowadziłam z młodą debiutującą autorką - Natalią Murawską, od której bije wiele energii i chęci do życia.

Post has attachment

Post has attachment
Fragment powieści "Po złej stronie lustra"

Post has attachment
"Dom samotnych" to powieść podejmująca problem samotności, który w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej rozpowszechniony. Książka przepełniona jest emocjami, które są odczuwalne podczas czytania. Jej bohaterowie są bardzo wyraziści, a fabuła wciąga od pierwszych stron. Ale przede wszystkim to lektura, która skłania człowieka do refleksji i pokazuje, że często nie rozumiemy pojęcia, czym jest prawdziwe szczęście. Gorąco polecam!

http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/dom-samotnych-joanna-kruszewska.html
Photo

Post has attachment

Post has attachment
W niedzielny wieczór zapraszam Was do zapoznania się z wywiadem, którego udzieliła mi sympatyczna autorka Aneta Krasińska.

Post has attachment
"W rytmie passady" to powieść o rodzącym się zaufaniu, determinacji i odnajdywaniu własnego szczęścia, pomimo burzy pojawiających się w naszym życiu. To również książka o cudownej pasji do tańca. Gwarantuję Wam, iż odbędziecie niezwykłą podróż rollercoasterem, której z całą pewnością nie pożałujecie.

http://czytaninka.blogspot.fr/2017/06/w-rytmie-passady-anna-dabrowska.html

Photo

Post has attachment
W rytmie passady to powieść o rodzącym się zaufaniu, determinacji i odnajdywaniu własnego szczęścia, pomimo burzy pojawiających się w naszym życiu. To również książka o cudownej pasji do tańca. Gwarantuję Wam, iż odbędziecie niezwykłą podróż rollercoasterem, której z całą pewnością nie pożałujecie.

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded