Profile cover photo
Profile photo
Tłumacz przysięgły języka angielskiego Maciej Wróblewski
33 followers
33 followers
About
Posts

W Urzędzie ds. Cudzoziemców przy ul. Marszałkowskiej 3/5 w Warszawie tłumacz przysięgły języka angielskiego z zespołu MIW w dniu dzisiejszym będzie towarzyszył podczas spotkania dotyczącego posiadanego obywatelstwa.
Add a comment...

Post has attachment
W Warszawie w Sądzie przy ulicy Terespolskiej tłumacz przysięgły języka angielskiego z grupy tłumaczy przysięgłych MIW towarzyszył klientom podczas ważnego spotkania. Polegało ono na zwolnieniu przyszłego małżonka z obowiązku przedstawiania dokumentów przed ślubem cywilnym przyszłej młodej pary.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy ul. Marszałkowskiej 3/5 w Warszawie odbyło się dzisiaj spotkanie, w którym również uczestniczył nasz tłumacz przysięgły języka angielskiego. Jest to już kolejne spotkanie, które organizujemy dla tego samego klienta. Za każdym razem spotykamy się w Urzędzie ds. Cudzoziemców.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tłumacz przysięgły języka angielskiego towarzyszył dzisiaj klientom podczas spotkania w Urzędzie Stanu Cywilnego w Warszawie. Naszym zadaniem było tłumaczenie rozmowy podczas składania dokumentów niezbędnych do zawarcia związku małżeńskiego z obywatelką Łotwy.
Photo
Add a comment...

Dzisiaj jesteśmy w Warszawie na Placu Defilad. W kancelarii notarialnej tłumacz przysięgły języka angielskiego towarzyszy klientowi z Wielkiej Brytanii podczas poświadczania podpisu.
Add a comment...

W kancelarii notarialnej przy ulicy Brackiej w Warszawie jeden z moich kolegów z zespołu wykonuje tłumaczenie ustne podczas spotkania, na którym będą dokonywane zmiany w statucie firmy.
Add a comment...

Post has attachment

Tłumacz przysięgły z ramienia naszego biura będzie dokonywał przekładu językowego podczas niezwykle ważnej dla naszych Klientów ceremonii - ślubu cywilnego. Życzymy wszystkiego najlepszego Młodej Parze!
Add a comment...

W Warszawie przy ulicy Jana Pawła II odbędzie się spotkanie stałych Klientów naszego biura, w którym również udział weźmie wyznaczony przez nas tłumacz przysięgły. Tłumacz będzie dokonywał przekładu podczas omawiania spraw notarialnych.
Add a comment...

Tłumacz przysięgły języka angielskiego powołany z ramienia naszego biura będzie towarzyszył Klientom podczas ważnego spotkania w Urzędzie Stanu Cywilnego w Warszawie w dzielnicy Mokotów.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded