Profile

Cover photo
Lyžování
23 followers|218,035 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Lyžování

Shared publicly  - 
 
Letošní Jizerská 50 byla díky pouze čtyři kilometry dlouhé trati hodně netradiční. Fotografové si ale její zvláštní kurz pochvalovali...

http://skimagazin.cz/fotogalerie-netradicni-jizerskou-50-ovladl-eliassen.html
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lyžování

Shared publicly  - 
 
Rozhovor s Honzou Hudcem, velký přehled slalomek, skialp v italském Lagoraii, novinky v tuzemských střediscích nebo velký test nemazacích, mohérových běžek.To vše hledejte v prosincovém SKI magazínu. Už jste alespoň nakoukli do ukázkového čísla?

http://skimagazin.cz/archiv-cisel/2015-2016/prosinec-15-16.html
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lyžování

Shared publicly  - 
 
Listopadový SKI magazín je v elektronickém archivu, dorazil na stánky a rozbalují ho i ve sportovních prodejnách. Šup pro něj!

A ať nekupujete zajíce v pytli. Zde pár bodů z obsahu:

–> Na slovíčko s Petrou Vlhovou
Po Bernadette Schild v říjnovém čísle hostí i listopadový SKI magazín zahraniční hvězdu – tentokrát se s ní ovšem domluvíte česky. Juniorská mistryně světa ve slalomu a vycházející hvězda slovenského lyžování Petra Vlhová chce přesvědčit, že pod Tatrami nelyžuje jen Veronika Velez-Zuzulová a Adam Žampa.

V sekci Alpine hledejte i tradiční postřehy z pera Marca Girardelliho, profil Kathrin Zettel a další díl seriálu o závodění dětí.

–> Bezpečnost především
Můžete-li udělat něco pro zvýšení své bezpečnosti na lyžařských svazích, udělat byste to měli. Helma, brýle a třeba i chránič páteře, to všechno zvyšuje v případě karambolu naději, že i po něm zůstanete zdraví. Jak si vybrat to pravé vybavení, kolik je třeba utratit za kvalitu a co od ní můžete očekávat se dozvíte v článcích na téma bezpečnost. 
Mimochodem, věděli jste, že lyžařské helmy už dnes samy volají o pomoc v případě, že váš stav po karambolu to nedovolí udělat vám samotným?

–> Vázání na skialp: Jak to tenkrát všechno začalo?
Je to tomu o málo víc než třicet let, co se Rakušan Fritz Barthel vrátil ze své skialpové túry na Mont Blanc a se slovy "takhle to dál nejde" vymyslel pinové skialpové vázání. Jeho lenost de facto položila základy dnešního skitouringu. Přečtěte si jeho příběh.

Kompletní obsah a ukázkové číslo zdarma:
http://skimagazin.cz/archiv-cisel/2015-2016/listopad-15-16.html
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lyžování

Shared publicly  - 
 
Co nového ve stopě? Atomic, Fischer, Rossignol ale i Alpina nebo Botas. Prozkoumali jsme novinky u všech výrobců a poskládali je souhrnně do přehledu říjnového čísla.
- Konec mazání běžek? Všichni se zbláznili do mohérových stoupacích pásů. Ale funguje to?
- Karbonové běžky od Salomonu – stojí vážně za těch 16 tisíc?
- Fischer a Alpina se chlubí novými závodními botami na bruslení
http://goo.gl/6L2V5b http://ow.ly/i/dTBkS
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lyžování

Shared publicly  - 
 
Pamatujete ještě na doby, kdy jsme i my v Česku mohli naživo sledovat nejlepší světové slalomářky? Bohužel, téhle vzpomínce už narostly celkem dlouhé vousy. Čest střední Evropy se ovšem rozhodlo zachránit Slovensko – konkrétně Chopok v Nízkých Tatrách. Více o ambicích tohohle velikána s výhledem pořadatelství těch vůbec největších závodů čtěte v aktuálním, říjnovém SKI magazínu.

Předplatné: http://skimagazin.cz/predplatne/
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lyžování

Shared publicly  - 
 
SKI magazín – říjen 2015 / Bernadette Schild

Vždy byla "jen" mladší sestrou slavné Marlies. Teď po odchodu lyžařské královny ale cítí šanci a tvrdí: "Chci se v Rakousku dostat na pozici slalomářské jedničky!"

Mimochodem, už jste slyšeli o slavné rakouské střední škole Stams? Jakýchsi potterovských Bradavicích pro lyžaře? Místě, kde se líhnou lyžařští mistři světa? Bernadette ji má vystudovanou a nechá nás nahlédnout za její brány.

http://skimagazin.cz/rijnovy-ski-magazin-je-za-dvermi-mate-se-na-co-tesit.html
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lyžování

Shared publicly  - 
 
Testujeme v Oberhofu! Skoro čtyřicet modelů běžek, výborná parta testérů a nově hit letošní sezony: skin běžky – které vás nadobro zbaví mazání. Výsledky v listopadovém a prosincovém SKI magazínu.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lyžování

Shared publicly  - 
 
Něco málo o našem novém testu sjezdovek. To pro případ, že jste se ještě nedostali k jeho pročtení.

http://cestovani.idnes.cz/v-cesku-poprve-premiovy-ski-test-race-uz-neni-v-mode-fh6-/lyze.aspx?c=A151207_213857_lyze_ptp
 ·  Translate
Zejména ve vyšších cenových kategoriích výrobci dělají samé parádní lyže. Ale to ještě nezaručuje, že budeme s každou lyží spokojeni. I mezi prima lyžemi si musíme dobře vybrat a volit správnou délku. Zajímavé poznatky vyplynuly z výsledků DSV aktiv skiTESTU, který vůbec poprvé přináší na český trh letošní SKI magazín Speciál.
1
Add a comment...

Lyžování

Shared publicly  - 
 
Halóóóó sněží!!! Klínovec, Bedřichov, Rokytnice.. SNĚŽÍ !!! http://ow.ly/i/etd3M http://ow.ly/i/etd3R
1
Add a comment...

Lyžování

Shared publicly  - 
 
🔞"Snad až ve chvíli, kdy mladý Jura vpadl do boudy a začal na plátně pouštět prezentaci svých trofejí: nahé fotografie padesátiletých manželek rolbařů a vlekařů – vyjasnilo se, že hra už začala. A že v hlavní roli bude padesátek tak nějak víc." 
🔜Recenze divadelní hry Padesátka v listopadovém SKI magazínu. Další číslo pozvolna dostává své obrysy. Máte se na co těšit, to je doufám jasné.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lyžování

Shared publicly  - 
 
..::::...SKI magazín – říjen 2015 ..::::...

Jsme venku! S příchodem chladnějšího počasí se o slovo hlásí také tištěný SKI magazín. Co přinášíme v našem prvním čísle téhle sezony?

- Třeba rozhovor s mladší sestrou slavné rakouské slalomářky Marlies Schild.
- Nebo výběr těch nejpovedenějších obřaček, které budou v letošní sezoně k dostání.
- Speciál pro běžce na lyžích sumarizuje všechny novinky napříč výrobci.
- A naším novým spolupracovníkem není nikdo menší než slavný Marc Girardelli.

Kompletní obsah a ukázka zdarma: http://skimagazin.cz/archiv-cisel/2015-2016/rijen-15-16.html

--

PS: Číslo vyšlo už minulý týden, ale měli jsme malé problémy s SMS předplatným, tak jsme se nechlubili :) Teď už samozřejmě vše šlape jako hodinky..
 ·  Translate
1
Add a comment...

Lyžování

Shared publicly  - 
 
Léto je pryč. SKI magazín je zpět!

První číslo máme v tiskárně a vy ochutnávku z jeho obsahu pod odkazem. Více v příštím týdnu, teď se jdeme z těch několika probděných nocí trochu prospat!

http://skimagazin.cz/rijnovy-ski-magazin-je-za-dvermi-mate-se-na-co-tesit.html
 ·  Translate
Nová sezona, nové lyže, nový SKI magazín! Co vám budeme povídat, jako správní zimomilci jsme se letošního podzimu nemohli dočkat. Taková tepla, to není nic pro nás. Říjnový SKI magazín je každý rok předzvěstí, že následující půl rok bude líp. A to je důvod k oslavě. Poodhalujeme vybraná témata prvního čísla sezony 2015/16.
1
Add a comment...
Story
Tagline
lyžování, sjezdovky, běžky, snowboard, lyžařská střediska, sníh, hory
Introduction
Stránka pro všechny fanoušky lyžování. Ať už dáváte přednost jízdě na perfektně urolbovaném menšestru nebo v načechraném prašanu, zde najdete přátele, kteří vám budou rozumět...