Profile cover photo
Profile photo
طراح ومجری نما ساختمان
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
شرکت تیواژه(ایرکا) نماینده انحصاری تکنوا(آلمان) واردکننده پنل های خورشیدی به شکل سفال وشیشه های سولار
Photo
Add a comment...

http://www.tvazhe.com/fa/NEWSVIEW/387
ویژگیها ، ضخامت و مصارف استفاده ورق های کامپوزیت آلکوپنل کره جنوبی

ویژگی ورق آلومینیوم کامپوزیت به ضخامت ۴ میلیمتر میباشد که از ۲ لایه ۵/۰ میلیمترآلومینیوم با آلیاژA3003-H16 میباشد و هسته مرکزی آن بسته به سفارش کارفرما از نوع پلی اتیلن خالص یا پلی الفین(ضد حریق) تهیه میگردد.
قدرت پیوستگی یا نیروی جداسازیPeel strength=12/34 cm)) ورق کامپوزیت حدودا دو تا سه برابر ورق های معتبر دنیا میباشد که این ویژگی مربوط به خط تولید با تجهیزات کاملا آمریکایی در این کمپانی است.
ویژگی دیگر ورق های کامپوزیت نوع رنگ این محصولKyner 500 میباشد که محصول کمپانی PPG آمریکا است و با ضخامت ۳۵ میکرون که از ویژگیهای آن پیوستگی کم نظیر رنگ به جهت تکنولوژی پیشرفته چرخشی و به دلیل ایجاد یک سطح کاملا پیوسته در مقابل آلودگیهای جوی,زباله های صنعتی,انواع اشعه های خورشید مقاوم تر است ,علت آن استفاده از %۷۵ PVDF در رنگ میباشد که پس از ۱۰ سال فقط ۵% افت رنگ در شرایط عادی خواهد داشت.در ضمن این محصول توسط کمپانی HYSCO کره جنوبی که در اصل خط رنگ کمپانی هیوندای موتورز کره جنوبی میباشد رنگ آمیزی میگردد فیلم یا پوشش محافظ ورق ازشرکت DUPON فرانسه تهیه شده و از بالاترین کیفیت برخوردار میباشد و این پوشش به مصرف کننده این امکان را میدهد که تا ۵ سال بتواند پوشش محافظ را از ورق جدا نکند.
موادی که در چسب این پوشش استفاده شده به شکلی است که پس از مدتی خاصیت خود را از دست داده و به جای اینکه به رنگ ورق بچسبد و به ورق آسیب برساند خود پوشش از ورق جدا خواهد شد.
Add a comment...

Post has attachment

www.tvazhe.com
نماي فريم لس(Tvazhe)

امروزه يكي از متداولترين نماهاي مدرن ساختماني، طراحي و اجراي نماهاي شيشه اي با سيستم فريم لس ميباشد.

نمای فریم لس

در اين سيستم، بعد از تهيه و اجراي ساخت توسط سيستم نقشه برداري برداشت و سپس به صورت 3 بعدي در محيط (AUTODESK AUTOCAD) پياده سازي و ترسيم ميگردد.

نقشه هاي فاز2 به همراه كليه دتايل هاي اجرايي كار در قالب دفترچه SHOP DRAWING در آتليه طرح و معماري (Tvazhe)آماده و در اختيار پيمانكارنماي فريم لس قرارداد ميشود.

در اين نقشه ها ، مدول بندي و وزن شيشه و فريم آلومينيومي فريم لس (Tvazhe) وارد بر ساختمان محاسبه و نوع پروفيل فلزي كه زيرسازي اصلي زيركار را تشكيل ميدهد محاسبه ميگردد.غالباً ، زيرسازي فلزي كه شبكه بندي اصلي نماي فريم لس (Tvazhe) را شامل ميشود از پروفيل هاي 40×40 بوده و در سازه هاي سنگين تر جهت تقويت سازه زيرسازي ، در كمربندي ها از پروفيل هايي با ابعاد و سايز بزرگتر استفاده ميگردد.فريم هاي آلومينيومي (Tvazhe)بر اساس مدول بندي طراحي و اجرا شده و به صورت فيكس يا بازشو اكسترود، و سپس با استفاده از دستگاه CNC برش و ساخته ميگردند.

شيشه در اين فريم ها به صورت يك يا دو جداره بوده و غالباً از يك جهت يا دو جهت به صورت سكوريت اجرا ميشود.شیشه فریم لس

با توجه به ظريف بودن خطوط بيروني فريم هاي آلومينيومي (Tvazhe)در اين نماها امكان ايجاد سطح به صورت يكنواخت وجود داشته،لذا اين موضوع اصلي ترين دليل انتخاب نام فريم لس در اين نماهاي شيشه اي بوده است.مجری نما, شیشه فریم لس,مجری نمای فریم لس,قیمت فریم لس,فرملس,فرم لس,
Add a comment...

Post has attachment
ورق کامپوزیت آلومکس

ورق های کامپوزیت آلومکس از چند جنبه دارای کیفیت بسیار بالا هستند. ممکن است مهمترین مسئله از نظر طراحان رنگ باشد که این موضوع با پوشش های بسیار قوی در مقابل عوامل مختلف محیط زیستی مقاوم و با ثبات است. از طرف دیگر چسب استفاده شده برای چسباندن پلی اتیلن به سایر لایه ها دارای خاصیت چسبندگی بسیار بالاست که باعث می شود محصولات خود را با اطمینان کامل تحت پوشش بیست سال ضمانت بدون قید و شرط قرار دهیم.
ادامه مطلبhttp://www.tvazhe.com/fa/pages/234
Add a comment...

Post has attachment
نصب ورق کامپوزیت

در حال حاضر به چهار روش اجرا می‌شود که تمامی این روش ها استاندارد نیستند در زیر تمامی این روش ها توضیح داده شده و معایب و مزایای هرکدام ذکر شده است :

۱. روش نصب ثابت (Fixing) برش ونصب ورق کامپوزیت

۲. روش نصب هنگ یا ریلی (Hanging)

۳. روش نصب غیر استاندارد (H , L)

۴. روش نصب ثابت جدید آلومینیومی(New Fixing)

نمای کامپوزیت

نمای کامپوزیت یکی از نماهای پرطرفدار است که زیبایی و مزایای خاص خود را داراست . ورق آلومینیوم کامپوزیت نما در سال 1969در آلمان ابداع گردید. استقبال و استفاده فراوان از نمای کامپوزیت نشان دهنده کیفیت مناسب وعدم وجود هر گونه محدودیت در طراحی و اجرای این محصول می باشد.

ورق کامپوزیت در حال حاضر در تمامی کشورهای دنیا علی الخصوص کشورمان ایران به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است وجایگاه ویژه و کاربرد وسیعی را در نمای ساختمان پروژه های تجاری اداری برای خود یافته است.

نمای کامپوزیت در نگاه اول دارای مزایایی چون: قیمت مناسب(توجیه اقتصادی)، هنر و معماری مدرن، زیبایی منحصر به فرد آن ، سبک سازی و دوام آن نسبت به دیگر مصالح نما سازی ساختمان می باشد.

شرکت فنی و مهندسی طرح زیبا از بدو ورود نمای کامپوزیت در مسیر استفاده از آن قرار گرفت و برای اینکه کارفرمایان محترم بتوانند نسبت به توان مالی خود از این ورق کامپوزیت در ساخت ساز بهره کافی ببرند چند نوع از برندهای برتر نمای کامپوزیت را مورد استفاده قرار داده است.

نصب پانل های ورق آلومینوم کامپوزیت بسیار ساده و آسان است و مراحل نصب آن می تواند با استفاده از ابزارهای ساده انجام پذیرد.

ورق کامپوزیت برای تمامی اشکال، بر طبق نیازطراحی ساختمان، قابلیت انعطاف دارد.اگر چه بسیار نازک تر است اما با طراحی های اکثر ساختمان ها سازگار است.

جهت کارایی بیشتر و صرفه جویی در وقت، هم نصب داخلی و هم نصب خارجی می تواند بطور همزمان انجام شوند.

مراحل انجام کار

برش با اره Saw Cutting

این کار می تواند با یک اره معمولی و یک صفحه انجام گیرد.پیشنهاد می شود از یک تیغه فلزی سخت استفاده کنید.

تماس بامانصب ورق کامپوزیت مجری نمای کامپوزیت نمای کامپوزیت فروش ورق کامپوزیت اجرای نمای کامپوزیت طراح نمای کامپوزیت آلومینیوم کامپوزیت پانل بازسازی نمای ساختمان مشاورنمای ساختمان نماینده فروش ورق کامپوزیت ورق آلومینیوم کامپوزیت پانل پیمانکار نمای کامپوزیت ورق کامپوزیت ضد حریق ورق کامپوزیت پرمیوم باند ورق کامپوزیت آلوباند مشاور خرید ورق کامپوزیت کامپوزیت نمای مدرن
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded