Profile cover photo
Profile photo
Michael / Ström Dom Maklerski
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
W dwudziestym trzecim wydaniu Corporate Bonds Quick Review podsumowujemy wydarzenia minionego tygodnia. Przedstawiamy najważniejsze informacje ze spółek, analizujemy wielkość obrotów, największe wzrosty i spadki obligacji oraz papiery z najwyższą premią i dyskontem. Analizujemy również zmiany wartości aktywów netto funduszy polskich obligacji korporacyjnych w pierwszej połowie 2015 roku.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
W dwudziestym drugim wydaniu Corporate Bonds Quick Review podsumowujemy wydarzenia ubiegłego tygodnia. Przedstawiamy najważniejsze informacje ze spółek, analizujemy wielkość obrotów, wzrosty i spadki obligacji oraz papiery z najwyższą premią i dyskontem.
Add a comment...

Post has attachment
W dwudziestym pierwszym wydaniu Corporate Bonds Quick Review podsumowujemy wydarzenia ubiegłego tygodnia. Przedstawiamy najważniejsze informacje ze spółek, analizujemy wielkość obrotów, wzrosty i spadki obligacji oraz papiery z najwyższą premią i dyskontem.
Add a comment...

Post has attachment
W dwudziestym wydaniu Corporate Bonds Quick Review podsumowujemy wydarzenia ubiegłego tygodnia. Przedstawiamy najważniejsze informacje ze spółek, analizujemy wielkość obrotów, wzrosty i spadki obligacji oraz papiery z najwyższą premią i dyskontem. Przedstawiamy również obligacje zapadające w lipcu br.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
W osiemnastym wydaniu Corporate Bonds Quick Review podsumowujemy wydarzenia minionego tygodnia. Przedstawiamy najważniejsze informacje ze spółek, analizujemy wielkość obrotów, największe wzrosty i spadki obligacji oraz papiery z najwyższą premią i dyskontem. Analizujemy zmiany wartości aktywów netto funduszy polskich obligacji korporacyjnych w maju br. oraz od początku roku 2015.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Inauguracja Gran Turismo

21 maja br. w Whiskey Bar 88 w kompleksie City Park w  Poznaniu odbyła się konferencja inaugurująca Gran Turismo Polonia. Jest to jedno z największych i najstarszych wydarzeń motoryzacyjno-lifestyle’owych w Polsce. Odbędzie się z dniach 1-3 lipca br. na Torze Poznań. Dom Maklerski Michael / Ström jest partnerem Gran Turismo Expo -  targów samochodów i dóbr luksusowych towarzyszących imprezie
Podczas trzech dni na Torze Poznań właściciele najlepszych samochodów mogą szkolić umiejętności prowadzenia swoich pojazdów pod okiem profesjonalnych instruktorów. Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie samochodami Gran Turismo Polonia, począwszy od roku 2007, jeden dzień imprezy jest dniem otwartym dla publiczności. Początkowo dni otwarte odbywały się na mieście. Jednak po wypadku, do którego doszło w 2013 roku impreza w całości przeniosła się na Tor Poznań. Dzięki temu kilkadziesiąt tysięcy kibiców ma szansę obejrzeć bezpiecznie pokazy unikatowych aut, a organizatorzy starają się, aby zapewnić im szereg dodatkowych atrakcji, takich jak wyścig samochodu z helikopterem, przejażdżki po torze, spotkania z celebrytami czy liczne konkursy. W 2015 roku organizatorzy postanowili pójść o krok dalej i rozwinąć formułę imprezy. Nowym elementem wydarzenia będą wyjątkowe targi samochodów i dóbr luksusowych, których przestrzeń ekspozycyjna będzie mieściła się w specjalnie zbudowanym namiocie na Torze Poznań.

Gran Turismo Expo to ponad 30 wyjątkowych maszyn topowych producentów samochodów zaprezentowanych zostanie na 3000 metrach kwadratowych specjalnie przygotowanej przestrzeni wystawienniczej, zlokalizowanej na Torze Poznań. Podczas 3 dni targów goście wezmą udział w  premierach najnowszych modeli ekskluzywnych marek, w wydarzeniach towarzyszących, odwiedzą strefę lounge Michael Strom i 3 bary , a także skorzystają z atrakcji, takich jak możliwość przejażdżki luksusowym samochodem po Torze Poznań. Do dyspozycji gości będą 3 bary, wśród nich Bar Główny Michael / Ström.

Więcej informacji o Gran Turismo: http://www.gran-turismo.com/pl/

Więcej informacji o Gran Turismo Expo: http://www.granturismoexpo.com/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W siedemnastym wydaniu Corporate Bonds Quick Review podsumowujemy wydarzenia ubiegłego tygodnia. Przedstawiamy najważniejsze informacje ze spółek, analizujemy wielkość obrotów, wzrosty i spadki obligacji oraz papiery z najwyższą premią i dyskontem.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded