Profile cover photo
Profile photo
Kardiofon Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych
4 followers
4 followers
About
Posts

Od sierpnia wykonujemy również badanie EKG wysiłkowe. Naszą przychodnię wyposażyliśmy w specjalną bieżnię do robienia próby wysiłkowej serca. Zapraszamy wszystkich, który chcą zdiagnozować swoje serce lub zrobić badania profilaktyczne.
Add a comment...

Post has attachment
Kardiolog dr. Sionek z z Przychodni Kardiofon został zaproszony do wywiadu w radiu Kolor. Słuchacze radia podczas audycji mogli poznać fachową opinię lekarza, na temat wykonywania badań EKG przez telefon.
Add a comment...

Post has attachment
20.05.2013 o godzinie 15:00 w Przychodni Kardiofon odbył się wywiad z Panią doktor Wandą Świrską dla telewizji internetowej portalu Wirtualna Polska w ramach cyklu programów „Wirtualna Poradnia”. Tematem nagrania będzie „Nadciśnienie - profilaktyka, zagrożenia, leczenie”.

Wirtualna Polska realizuje cykl programów „Wirtualna Poradnia”, w którym porusza szeroki zakres tematów związanych ze zdrowym „stylem życia”, realizując je we współpracy z ekspertami. Tym razem tematem będzie „Nadciśnienie - profilaktyka, zagrożenia, leczenie”, które jest jednym z czynników ryzyka występnia chorób serca, którego nie można lekceważyć.

Już wkrótce będzie można posłuchać wywiadu na stronie internetowej Przychodni.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W sobotę 09 marca 2013r. podczas akcji "Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon" w Auchan w Piasecznie przebadaliśmy 65 osób! Zapraszamy na kolejne akcje, możesz bezpłatnie zbadać się i Ty! Obserwuj aktualności na naszej stronie internetowej www.kardiofon.pl
Add a comment...

Post has attachment
Po raz kolejny akcję Mobilnej Poradni Kardiologicznej Kardiofon możemy zaliczyć do udanych. Dnia 16 lutego 2013 r. w Centrum Handlowym Auchan  w Płocku, aż 69 osób skorzystało z bezpłatnych badań serca.
PhotoPhotoPhotoPhoto
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
W sobotę 09 lutego 2013r. Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon zawitała do Centrum Handlowego Auchan przy ulicy Modlińskiej w Warszawie. Podczas akcji 68 osób skorzystało z bezpłatnych badań serca.
Ideą całego przedsięwzięcia jest promowanie profilaktyki kardiologicznej, ułatwienie dostępu do badań, a także uświadomienie wszystkim, jak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta oraz zdrowy styl życia.
Add a comment...

W sobotę 21.01.2012 r. „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon” zorganizowała w Galerii Wisła mieszczącej się w Płock akcję bezpłatnych badań serca z których skorzystało 73 mieszkańców Płocka i okolic.

Zgłaszającym się Pacjentom została udzielona fachowa pomoc w zakresie: - badanie EKG wraz z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty
- badanie poziomu cholesterolu
- porada dietetyka
- pomiar ciśnienia
- obliczenie wskaźnika BMI
- określenie czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

Na akcji odbył się pokaz na czym polega monitoring kardiologiczny za pośrednictwem telefonu bądź internetu. Dzięki najnowszym osiągnięciom telemedycyny badanie EKG Pacjenta, który znajdował się w Galerii Wisła, było przesłane on-line przez Internet do Centrum Monitoringu Kardiologicznego Telemedycyny Polskiej, gdzie lekarz specjalista dyżurujący niezwłocznie opisywał oraz interpretował badanie, które już po chwili można było wydrukować i wręczyć Pacjentowi.
Add a comment...

Post has attachment
"Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon" to akcje medyczne organizowane w warszawskich centrach handlowych. Każdy z gości mobilnej poradni może wówczas skorzystać z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.  Prezentujemy państwu kilka zdjęć z akcji w Galerii Wisła.
PhotoPhotoPhoto
Kardiofon w Galerii Wisła (3 zdjęcia)
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Przychodnia Kardiofon otrzymała certyfikat i godło "Przyjaznej Przychodni" potwierdzający gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Kardiofon Przyjazną Przychodnią (7 zdjęć)
7 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded