Profile

Cover photo
6 followers|71,737 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Tregukosovar

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Tregukosovar

Shared publicly  - 
jept me qira banesa 78km2 ne laxhe spitali ka 1 dhom gjumi .1sallon guzhin banjo koridor ne katin e 5 banes e re spo e ndertuar Cmimi: -
1
Add a comment...

Tregukosovar

Shared publicly  - 
Shes telefonin Nokia E5 ne gjendje te mire eshte shum pak i perdorue eshte ngjyre te bardh,cameren e ka 5 MGP kartelen memoruse te veten 256kb dhe memori cart 1G. Cmimi: 100 €
1
Add a comment...
Have them in circles
6 people
BECOME A CERTIFIED!'s profile photo
Erjon Zekaj's profile photo
Fatmirja Azemi's profile photo
liridon bytyqi's profile photo
Mentor Shabani's profile photo
AIRCONDITIONMONT AVDI GASHI's profile photo

Tregukosovar

Shared publicly  - 
rimorkjo per vetur 550 qmim i diskjutushum Cmimi: 550 €
1
Add a comment...

Tregukosovar

Shared publicly  - 
Shes piano me firm tenikus me gjendje te rregullt prej te mdhajave qmimi sipas me marrveshje. Cmimi: -
1
Add a comment...

Tregukosovar

Shared publicly  - 
shes bicikleten bergamant ne gjendje te mir ka disk perpara mbrapa e ka me gumica pjest shimano per tjera sene mund te thirrni ne tel. Cmimi: -
1
Add a comment...

Tregukosovar

Shared publicly  - 
infiniti, 2004, fx - 35 te gjitha opsionet karrike lekur me nxmeje xhama te zi origjinal fellne sport ngjyr e zez mbrenda me lekur te zez telefon drita ksenon para drita mbrapa led i ardhur nga amerik...
1
Add a comment...
People
Have them in circles
6 people
BECOME A CERTIFIED!'s profile photo
Erjon Zekaj's profile photo
Fatmirja Azemi's profile photo
liridon bytyqi's profile photo
Mentor Shabani's profile photo
AIRCONDITIONMONT AVDI GASHI's profile photo
Contact Information
Contact info
Email
Story
Tagline
Shpallje, Vetura, Shtepia, Banesa, Troje, Mobilje, Telefona, Punesim
Introduction
Tregukosovar.com është një website i dedikuar për shitëblerjen e gjësendeve të ndryshme. Shpallje te rea për çdo moment.
Publikimi dhe shikimi është FALAS. 

Për të regjistruar një shpallje të re:

Për ti shikuar të gjitha shpalljet: