Profile cover photo
Profile photo
Parkowa 3
About
Posts

Post has attachment
Z radością zawiadamiamy, że oficjalnie dołączyliśmy do zaszczytnego grona firm markowanych znakiem “Firma Rodzinna”. Jesteśmy w końcu firmą rodzinną! Jest to swego rodzaju certyfikat jakości świadczonych przez nas usług a także obsługi Klientów. To dla nas bardzo duże wyróżnienie! Dziękujemy Fundacji Firmy Rodzinne za włączenie nas w swoje grono. #wrodziniesiła
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z przyjemnością informujemy, że obiekt Parkowa 3 został wyróżniony certyfikatem jakości 2017 w związku ze stałym otrzymywaniem niezwykle pochlebnych recenzji od podróżnych na stronie TripAdvisor.
Certyfikat Jakości 2017 TripAdvisor jest przyznawany na podstawie niezależnych opinii klientów, publikowanych przez nich na stronie internetowej TripAdvisor. Dzięki nim podróżni z całego świata zdobywają wiarygodne informacje o ośrodkach SPA, hotelach, liniach lotniczych i restauracjach. Oceny przyznawane wraz z recenzjami oraz ogólna ocena decydują o przyznaniu miejscu certyfikatu. Cieszymy się, że goście doceniają nasze starania i wysoką jakoś usług.
Chcieliśmy jednocześnie podziękować naszym Gościom, bo bez nich nie otrzymalibyśmy Certyfikatu Jakości 2017!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded