Profile cover photo
Profile photo
ТОВ ФЕКО
3 followers
3 followers
About
ТОВ ФЕКО's posts

Post has attachment
Семінар ESBE. Анатолій Юрчук - Про компанію ESBE

Post has attachment
Logamax plus GB172i — нове покоління настінних конденсаційних газових котлів з принципово новим дизайном, надзвичайно високою ефективністю та низьким рівнем споживання енергії.

Одноконтурна версія Logamax plus GB172i потужністю 35 та 42 кВт забезпечує ефективність та потужність гарячого водопостачання для побутових потреб при застосуванні з баком непрямого нагріву чи використанні з геліосистемою. А двоконтурна модель Logamax plus GB172i потужністю 30 та 35 кВт являє собою універсальне надійне рішення
Photo

Post has attachment
Програма семінару:
 
1. Ефективність і доцільність застосування теплових насосів для опалення та гарячого водопостачання приватних будинків в реальних умовах України.
2. Моделі та особливості конструкції теплових насосів Buderus:

    Тепловий насос «Повітря-Вода» Logatherm WPL ... AR;
    Тепловий насос «Грунт-Вода» Logatherm WPS

3. Особливості правильного підбору теплового насоса і компонентів системи опалення.
4. Можливості систем регулювання теплових насосів.
5. Рекомендації з монтажу теплових насосів.

Обов'язкова реєстрація
Семінар "Теплові насоси Buderus"
Програма семінару:   1. Ефективність і доцільність застосування теплових насосів для опалення та гарячого водопостачання приватних будинків в реальних умовах України. 2. Моделі та особливості конструкції теплових насосів Buderus:     Тепловий насос «Повітря-Вода» Logatherm WPL ... AR;     Тепловий насос «Грунт-Вода» Logatherm WPS 3. Особливості правильного підбору теплового насоса і компонентів системи опалення. 4. Можливості систем регулювання...
events

Post has attachment
Міцні та надзвичайно стійкі повітряно-опалювальні пристрої VOLCANO V25 та V45 поєднують в собі новаторський дизайн та хороші технічні параметри.
Компактні нагрівальні пристрої завдяки унікальному поліпропіленовому корпусу забезпечують безпеку експлуатації і відрізняються стійкістю до будь-яких механічних пошкоджень. 
Photo
Photo
2015-09-19
2 Photos - View album

Post has attachment
З вересня 2015 року ТОВ ФЕКО - офіційний дилер компанії GRUNDFOS в Україні.
Циркуляційне насосне обладнання для систем опалення та кондиціонування, відцентрові насоси для промисловості, водопостачання та водовідведення є основною продукцією компанії.
Photo
Photo
2015-09-19
2 Photos - View album

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded