Profile cover photo
Profile photo
ЗахідАгросервіс Плюс
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Бетонозмішувач BSS-1,0E

Бетонозмішувач  призначений для виготовлення бетоних сумішей із цементу, митого піску, щебеневого відсіву, пластифікатору, води та інших складових до однорідної зволоженої маси, що використовується для виготовлення пресованої бруківки і тротуарних плит.
Подача суміші в ємкість проводиться механічним способом з допомогою загрузочного ковша.
http://zahidagroservis.com.ua/agregati/betonozmishuvach-bss-10e/
Add a comment...

Post has attachment
Зерноперекидач MSR-200-z
Зерноперекидач СМР – 200-з.

Зерноперекидач призначений для механізації навантажувально-розвантажувальних робіт на відкритих ділянках і складських приміщеннях. Зерноперекидач використовують на навантаження і розвантаження зерноскладів,  перекидання зерна і навантаження його на транспортні засоби.
http://zahidagroservis.com.ua/agregati/zernoperekidach-msr-200-z/
Add a comment...

Post has attachment
Подрібнювач деревини PL120 – призначений для роздрібнення  різноманітного роду відходів деревообробки, обапол та гілок дерев діаметром 120 мм у технічну й паливну тріску. Особливістю даного подрібнювача є його гідравлічна подача деревини та викид тріски вгору. Встановлюється PL120 як триточкове навісне обладнання трактора з приводом через кардан від ВВП.

Виробником і постачальником даної техніки являється компанія «ЗАХІД-АГРОСЕРВІС ПЛЮС»,  яка  вже більш 9 років працює на сучасному ринку виготовлення сільськогосподарської техніки.
http://zahidagroservis.com.ua/katalog-agregativ-dlya-dereva/podribnyuvach-derevini-pl120/
Add a comment...

Post has attachment
Доподрібнювач деревини DP-22 — призначений для подрібнення мінеральної і технологічної сировини середньою твердістю до 7 одиниць за шкалою Мооса і температурою плавлення не менше 250 ° С, з вологістю до 8%, при якій не відбувається залипання перфорованої решітки. Доподрібнювач може бути встановлений, як у приміщенні, так і на відкритому майданчику під навісом.
Як і в інших подрібнювачах, зі збільшенням ступеня подрібнення продуктивність падає, а питома витрата енергії зростає.
http://zahidagroservis.com.ua/katalog-agregativ-dlya-dereva/dopodribnyuvach-derevini-dp-22/
Add a comment...

Post has attachment
ЗАХІД-АГРОСЕРВІС ПЛЮС» — запчастини до всіх видів агротехніки

Ласкаво просимо на наш сайт. Компанія «ЗАХІД-АГРОСЕРВІС ПЛЮС» надає повний спектр запчастин до сільськогосподарської техніки провідних виробників.
Ви можете вибрати розділ, що цікавить Вас  і отримати детальну інформацію по наявності продукції, або альтернативи її заміни.
http://zahidagroservis.com.ua/
Add a comment...

Post has attachment
Причіпний пристрій PPS-1
http://zahidagroservis.com.ua/novi-agregati/prichipnij-pristrij-pps-1/
Даний пристрій призначено для переобладнання сівалки з навісної в напівпричепну, а також виконання основної роботи — посіву на підготовлених полях, в агрегаті з навісною сівалкою та енергетичним засобом(трактором). Пристрій розроблений для експлуатації по не кам’янистим ґрунтам, без ям та глибоких вибоїн на польових дорогах та полях з рівномірним рельєфом. Трактор приєднується до сниці пристрою за допомогою навіски.
Add a comment...

Post has attachment
Подр. відходів деревини PL-160Е

Подрібнювач відходів деревини PL-160Е з приводом від електродвигуна дискового типу, характеризується гідравлічною подачею деревини та викидом тріски вверх. Встановлюється стаціонарно, не потребує анкерного кріплення. Привід здійснюється від електродвигуна через ременну подачу.
http://zahidagroservis.com.ua/katalog-agregativ-dlya-dereva/podribnyuvach-vidxodiv-derevini-pl-160e/
Add a comment...

Post has attachment
Подр. відходів деревини PL–160
Подрібнювач відходів деревини PL–160 призначений для подрібнення відходів деревообробки: обаполок, верхівки і гілки дерев діаметром до 160 мм в технологічну та паливну тріску. Встановлюється як триточкове навісне обладнання трактора з приводом через кардан від ВОМ. Агрегат має два гідромеханічних вальці, які самостійно втягують деревину в горловину, що значно полегшує його обслуговування! Можливість вільного пересування у важкодоступні місця — робить агрегат незамінним помічником для комунальних служб та лісопереробних підприємств.
http://zahidagroservis.com.ua/katalog-agregativ-dlya-dereva/podribnyuvach-vidxodiv-derevini-pl-160/
Add a comment...

Post has attachment
Ківш KSH 1,6/2,0

Ківш призначений для навантаження, переміщення, розвантаження різноманітних сипучих матеріалів. Його ширина, залежно від виконання, варіюється від 1.6 до 2.0 м. Об’єм досягає 0.8 м3 при максимальній вантажопідйомності 1300 кг. У конструкції використовуються ребра жорсткості, а також поперечно розташована балка. Виконаний з міцного, зносостійкого матеріалу, леміш забезпечує надійність і довговічність ківша. Легкість і простоту заміни оснащення забезпечує сучасна система кріплення EURO. Якісне фарбування збереже зовнішній вигляд і довговічність.
http://zahidagroservis.com.ua/novi-agregati/kivsh-ksh-1620/
Add a comment...

Post has attachment
Відвал дорожній VD-2,5
Відвал дорожній призначений для очистки проїзної частини, вулиць, доріг та тротуарів з твердим покриттям. Може використовуватись для очистки зернових токів та тваринницьких ферм. Наша компанія виготовляє відвал дорожній VD-2,5 з високоякісних матеріалів, гарантує високу  надійність продукту.

Якщо вас зацікавив наш товар та ви бажаєте його придбати, то ви маєте можливість зв’язатись з нами, по мобільному телефону або залити повідомлення на сторінці Контакти.
http://zahidagroservis.com.ua/agregati/vidval-dorozhnij-vd-25/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded