Profile cover photo
Profile photo
SULTOF sp. z o.o.
6 followers -
Zajmujemy się sprzedażą myjni samochodowych. Oferujemy m.in. myjnie bramowe, myjnie tunelowe, myjnie bezdotykowe, myjnie TIR, odkurzacze i kompresory.
Zajmujemy się sprzedażą myjni samochodowych. Oferujemy m.in. myjnie bramowe, myjnie tunelowe, myjnie bezdotykowe, myjnie TIR, odkurzacze i kompresory.

6 followers
About
Posts

Post has attachment
Z początkiem lutego ruszyła w Lublinie przy ul. Zemborzyckiej nowa 4-stanowiskowa myjnia samoobsługowa w wersji kontenerowej. Jedno stanowisko z masztem, przeznaczone jest do mycia pojazdów wysokich. Myjnia oferuje klientom aż siedem programów mycia, w tym: wstępne mycie chemiczne, szczotkę i oprysk felg. Na miejscu, istnieje możliwość rozmiany pieniędzy, dzięki zamontowanej w ścianie kontenera rozmieniarce. Na każdym stanowisku znajduje się rama z 4 uchwytami do mycia wycieraczek. Myjnia została wykonana w typowej dla Sultof kolorystyce i wizualizacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pod koniec zeszłego roku została uruchomiona nowa myjnia w miejscowości Annopol woj. lubelskie. Jest to myjnia 3-stanowiskowa z jednym stanowiskiem przeznaczonym do mycia wysokich aut. Urządzenia myjni zostały zamontowane w zewnętrznym kontenerze technicznym. Myjnia wyposażona jest w 7 programów mycia: 4 podstawowe oraz wstępne mycie chemiczne, oprysk felg i szczotkę. Wiata myjni posiada standardową wizualizację SULTOF.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ostatnim tygodniu oddaliśmy do użytkowania myjnię do samochodów ciężarowych Istobal Progress. Ze względu na nietypową flotę użytkownika, w której dominują pojazdy wojskowe o dużych gabarytach i nieregularnych kształtach, wyposażone w różnego rodzaje instalacje zewnętrzne, myjnia posiada dwa systemy mycia: szczotkowy i bezdotykowy. Mycie bezdotykowe jest realizowane przy pomocy poziomej belki śledzącej kontur pojazdu, na której zamontowano wahliwy system dysz obrotowych oraz ruchomych dysz bocznych. Przed myciem na pojazd nanoszona jest specjalna skoncentrowana chemia przygotowana wcześniej w zewnętrznym mikserze. Klasyczna flota taka, jak autobusy, busy, vany myta jest w programach szczotkowych. Tutaj też wykorzystywane jest osuszanie przy pomocy wosku. Obok stanowiska myjni automatycznej znajduje się stanowisko mycia ręcznego, wyposażone w gorącowodną myjnię samoobsługową Istobal Basic z kilkoma programami mycia, a także odkurzacz 1-stanowiskowy do sprzątania wnętrza pojazdu. Na wjazdach zamontowano przejazdowe moduły mycia podwozia. Wszystkie systemy mycia zasilane są wodą czystą lub wodą pochodzącą z recyklingu. Ta druga jest dodatkowo filtrowana przez złoże kwarcytowe oraz węgiel aktywny. Użytkownik jest bardzo zadowolony z jakości mycia, a cała inwestycja, wliczając w to budynek i wyposażenie zainstalowane przez Sultof — robi bardzo dobre wrażenie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mamy przyjemność poinformować, że w najbliższych dniach zostanie oddana do użytku baza techniczna dla nowej linii tramwajowej w Olsztynie, gdzie Sultof zainstalował specjalną myjnię do mycia wagonów. Po myjniach w Krakowie i Łodzi jest to już trzecia myjnia tramwajowa produkcji Sultof, zainstalowana w Polsce. Stanowi to potwierdzenie wysokich walorów użytkowych i wysokiej jakości oferowanego przez Sultof sprzętu.
Olsztyńska myjnia może myć tramwaje zasilane przez pantograf z górnego przewodu trakcyjnego — w trybie stacjonarnym lub przejazdowym (opcjonalnie). Urządzenie podstawowe składa się z dwóch pół-portali, z których każdy wyposażony jest w dwie szczotki: jedną szczotkę pionową i jedną pół-szczotkę poziomą. Dwa pół-portale pracując jednocześnie, mogą myć boki, przód i tył tramwaju wodą z szamponem. Przód i tył wagonu są myte przez pół-szczotki poziome, poruszające się góra-dół. Konstrukcja myjni wykonana jest ze stali nierdzewnej.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
We wrześniu Policja dokonała odbioru od Wykonawcy nowego komisariatu na ul. Ślężnej we Wrocławiu. Częścią inwestycji była budowa myjni samochodowej, gdzie Sultof zainstalował szczotkową myjnię automatyczną M'START o wysokości mycia 270 cm. Myjnia wyposażona jest w podstawowe opcje takie jak piana aktywna i wosk, a oprócz tego również terminal samoobsługowy i urządzenie do recyklingu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Możemy z dumą stwierdzić, że instalacje myjni automatycznych w salonach Toyoty stały się naszą specjalnością. Potwierdzeniem tego jest montaż w maju dwunastego urządzenia, tym razem w Toyota Carolina w Warszawie. Pierwsze urządzenie w tej firmie zainstalowaliśmy ponad 10 lat temu. W maju zastąpiliśmy działające jeszcze, ale wysłużone urządzenie nowym — myjnią M'START. Fakt, że użytkownik zdecydował się ponownie na wybór marki Istobal i współpracę z naszą firmą, świadczy o uznaniu dla jakości urządzeń oraz uznaniu dla naszego zaangażowania w utrzymanie w sprawności myjni przez tak wiele lat intensywnej pracy. Myjnia wyposażona jest w mycie ciśnieniowe góry i boków, mycie kół oraz pianę aktywną i wosk. Posiada atrakcyjny wygląd dzięki ciekawej kolorystyce i osłonom ozdobnym.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W lipcu została oddana do eksploatacji kolejna myjnia samochodów ciężarowych TYTAN produkowana przez naszą firmę. Myjnia znajduje się na terenie firmy transportowej w Łowiczu.
Zainstalowana myjnia posiada bogate wyposażenie z opryskiem chemicznym, myciem ciśnieniowym i woskowaniem. Wyposażona jest w nowy panel sterowniczy z wyświetlaczem touch-screen, służący do ustawiania parametrów mycia. Na stanowisku mycia zainstalowany jest wózkowy system domywania ręcznego zasilany agregatami wysokociśnieniowymi. Myjnia TYTAN, jako najlepsze urządzenie na rynku, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów, doceniających jej trwałość i niezawodność.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W lipcu została oddana do użytku 3-stanowiskowa myjnia samoobsługowa w Rzeszowie. Jest to pierwsza myjnia wyposażona w nowy moduł myjniowy AVANT. Klienci mają do dyspozycji 6 programów mycia, w tym szczotka i po raz pierwszy w Rzeszowie — program mycia felg.
Urządzenia myjni zostały zainstalowane w kontenerze technicznym, w którym oprócz maszynowni znajduje się również sklep oraz WC. Płatność za mycie może być dokonywana przy pomocy monet, żetonów oraz impulsów z karty/klucza — wcześniej nagranych w rozmieniarce banknotów zainstalowanej na froncie kontenera.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na nowo wybudowanej stacji Paliw BP w miejscowości Gatniki k/Końskich uruchomiliśmy w sierpniu myjnię automatyczną M'NEX 22. Urządzenie wyróżnia się nie tylko bardzo atrakcyjnym wyglądem, ale przede wszystkim parametrami mycia. Myjnia przeznaczona jest do mycia aut osobowych oraz busów do wysokości 290 cm i szerokości 270 cm. Myjnia automatyczna wyposażona jest w mycie wysokociśnieniowe 80 bar góry i boków oraz mycie ciśnieniowe kół i progów. Myjnia posiada również bardzo wydajną suszarkę 3D oraz system samoobsługi oparty na kodach numerycznych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
We wrześniu rozpocznie działalność Grójeckie Centrum Logistyczne zlokalizowane w Słomczynie k. Grójca. W obiekcie tym przewidziano dwa stanowiska mycia, do których wyposażenie dostarczyła i zainstalowała nasza firma. Są to automatyczne myjnie szczotkowe firmy Istobal, model Progress o wysokości mycia 450 cm. Na każdym stanowisku znajduje się system ręcznego mycia wstępnego zasilany agregatami wysokociśnieniowymi, natomiast na jednym zainstalowano moduł mycia podwozia. Myjnia do samochodów ciężarowych Progress to najnowszy produkt firmy Istobal, przystosowany do mycia wszystkich typów pojazdów. Do obu urządzeń podłączony jest system recyklingu wody Bioclean firmy Sultof, pozwalający na powtórne wykorzystanie do 90% zużytej wody. Na terenie Centrum, oprócz myjni przewidziano duży parking, restauracje i agencję celną, co powinno przyciągnąć wielu klientów.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded