Profile cover photo
Profile photo
Aynı Gün Teslim
7 followers -
Aynı gün teslim (AGT) hizmeti e-ticarete özel tasarlanmış bir kurye hizmetidir.
Aynı gün teslim (AGT) hizmeti e-ticarete özel tasarlanmış bir kurye hizmetidir.

7 followers
About
Aynı Gün Teslim's posts

Post has attachment
Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun !
Photo

Post has attachment
Her üç kişiden biri online alışverişi tercih ediyor !
Son yıllarda alışveriş anlayışımız yavaş yavaş değişmeye başladı. Öncelerinde saatlerce gezinip, inceleyip hatta deneyerek aldığımız ürünleri şimdi hiç tereddüt etmeden, online sipariş vererek alıyoruz. E -ticaret alanındaki artışlar göz önünde bulundurulunca klasik alışveriş anlayışının online alışveriş anlayışı ile yer değiştirdiği görülüyor.
Kişilerin online alışverişi tercih etmelerinin başlıca sebepleri arasında ise online alışverişin kolay, zahmetsiz, pratik olmasının yanında tüketicilere zaman kazandırması geliyor.
AGT Kurye olarak Türkiye’de baş döndürücü bir hızla gelişen e-ticarette hızlı teslimata öncülük ediyoruz.
Photo

Post has attachment
TÜİK’in araştırmasına katılanların yüzde 23,2’si internet üzerindeki alışverişlerinde sorun yaşadıklarını belirtmişler. Yaşanan sorunların büyük kısmı lojistik ile ilgili. Kullanıcıların yüzde 47’si geç teslimat, yüzde 45,4’ü ise yanlış veya hasarlı ürün tesliminden şikayetçi olmuş.
Gece teslimat, tüm hafta sonu teslimat, tatillerde teslimat, randevulu/zaman dilimli teslimat gibi daha birçok avantajımız ile bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.
Photo

Post has attachment
Alışverişin teslimatla arasındaki ilişkiye bakıldığında, genel olarak kullanıcıların yüzde 45’i teslimat hızının, yüzde 35’i teslimat tarihini seçebilme imkanının, yüzde 20’si de teslimat ücretinin belirleyici etken olduğunu söylüyor.
Photo

Post has attachment
E-ticaret müşterilerden gelen geri bildirimler doğrultusunda, e- ticaret sitelerinden alışveriş yapan kullanıcıların %58’lik bir kısmı teslimat tarihini seçebilme özgürlüğünün sunulduğu e-ticaret sitelerini tercih ediyorlar. AGT olarak randevulu/zaman dilimli teslimat gibi daha birçok avantajımız ile hizmet sağlıyoruz.
Photo

Post has attachment
E-ticaretteki başarının sırrı lojistikte saklı!
Türkiye genelindeki e-ticaret rakamlarına bakacak olursak 36 milyon internet kullanıcısının 10 milyonluk kısmı internet üzerinden alışveriş yapmayı tercih ediyor. AGT Kurye olarak 24 yıllık bir tecrübeyle tüm Türkiye’de kurye ve saha operasyonları hizmetine öncülük ediyoruz.
Photo

Post has attachment
Kullanıcıların %74 ‘ü aynı günde teslimatın kendileri için daha önemli olduğunu ve genel olarak e-ticaret sitelerini bunun için kullandıklarını vurguluyorlar. Aynı Gün Teslim ile Cumartesi, Pazar günleri ve çoğu tatil günlerinde teslimat yapabilme imkanı sunuyoruz.
Photo

Post has attachment
Hediye için fikir arayanların %27’si sosyal medyaya bakıyor. E-ticarete Aynı Gün Teslimat Kurye’nin sunduğu hizmet sayesinde özel günleri son dakika da hatırlayan kullanıcılar, sevdiklerine hediye göndermekte artık geç kalmıyorlar.
Photo

Post has attachment
19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA,
GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLU OLSUN!

#19Mayıs #Atatürk #gençlikvesporbayramı #agt #aynıgünteslim
Photo

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded