Profile cover photo
Profile photo
Miłosz Bauman
About
Posts

Post has shared content
Zajrzyj w przeszłość z Google Street View

Nowa funkcja, która jest już dostępna w Google Street View, pozwala na przeglądanie nie tylko najaktualniejszych zdjęć dostępnych w tym widoku, ale też archiwalnych fotografii.

Cofnijcie się na chwilę do przeszłości i sprawdźcie jak przez ostatnie lata zmieniała się Wasza okolica i jak rosły najsłynniejsze budowle ostatnich lat na całym świecie.
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content
#Londyn , 33 piętro biurowca The Shard, restauracja +Hutong (http://goo.gl/h2EWoQ) i...program Zdjęć firmowych połączony ze #StreetView . Twój biznes też może przyciągać. Zajrzyj tu: http://maps.google.pl/help/maps/businessphotos/
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Chrum, chrum! Wasz biznes też może przyciągać dodatkową uwagę w internecie! Wszystko dzięki programowi Zdjęć firmowych połączonemu ze #StreetView . Więcej o naszej inicjatywie przeczytacie tu: http://maps.google.pl/help/maps/businessphotos/ 

Na zdjęciu wnętrze sklepu Chrum.com w Warszawie.
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Zdjęcia firmowe Google, czyli możliwość obejrzenia wnętrz restauracji, sklepów i innych firm w technologii Street View to idealne rozwiązanie, np. gdy szukacie miejsca, gdzie warto coś zjeść w trakcie urlopu czy wybrać się na zakupy.

Zobaczcie w galerii poniżej jak prezentują się niektóre wnętrza z całej Polski.

http://www.google.pl/help/maps/businessphotos/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Zdjęcia firmowe na Mapach Google
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded