Profile cover photo
Profile photo
B2BNET
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment

Post has attachment
مدیریت ارتباط با مشتری

این روزها تمایل بسیاری از کسب و کارها به سمت پلتفرم های مدیریت ارتباط با مشتری به گونه ای است که به دنبال گرفتن گوی سبقت از یکدیگرند .اگر بخواهیم دلایل اشتیاق بیش از حد کسب و کارها را به چندین دسته تقسیم کنیم می توان در 2 دسته ی اساسی تقسیم بندی کرد :
دلایل تدافعی و دلایل تهاجمی
برای آشنایی با انواع دسته بندی ها حتما مقالات سایت b2bnet را مطالعه نمایید. https://goo.gl/Kvkhec
Photo

Post has attachment
گردشگری غذایی و شناخت هویت اقوام
غذاو نحوه ی تهیه ی آن به ویژگی های فرهنگی ، ویژگی های جغرافیایی و شرایط آب و هوایی ، مواد خام در دسترس یک منطقه بستگی دارد و با ساختار جامعه مرتبط است .

صاحب نظران بر این باورند که انسان را از غذا خوردن او میتوان شناخت . نوع تغذیه افراد به عوامل محیطی ، فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی بستگی دارد . همچنین تفاوت فرهنگ غذایی هر منطقه بر فیزیک بدنی ، طرز فکر و رفتار و روحیه افراد تاثیرگذار است .

عوامل فرهنگی ریشه در باورهای تغذیه ای جوامع بشری دارد . مثلا در پرو سرخپوستان سیب زمینی را در آب خاک رس قرار میدهند و بر این باورند که این کار باعث رفع سوزش معده میشود . این عادت از نظر علمی نیز ثابت شده است که باعث محافظت از سیستم گوارش میشود .

برای مطالعه متن کامل مقاله به لینک روبرو مراجعه نمایید. https://goo.gl/VE3bfZ
Photo

Post has attachment
بازاریابی گردشگری، موضوع مهم شرکت های گردشگری

در عرصه هتل داری و گردشگری مسئله بازاریابی اهمیت بالایی داشته و همین امر موجب شده تا شرکت های فعال برای کسب سود بیشتر هزینه های بسیاری را به کار گیرند تا نتیجه بیشتری عاید آنها شود. از این رو باید سهم بازاریابی گردشگری را در صنعت گردشگری و هتل داری امری مهم تلقی کرد که همیشه سرمایه گذاری های بزرگی در زمینه آن صورت می گیرد و اغلب اوقات نیز نتایج خوبی را برای افراد فراهم می آورد. البته مسئله بازاریابی در هر صنعت و حرفه ای باید به کار گرفته شود و تنها شامل گردشگری نمی شود. اما برای صنعت گردشگری و هتل داری موضوع مهم به شمار می رود. مدیران بخش بازاریابی شرکت های گردشگری که یکی از فعالان این عرصه به شمار می روند، برای مشتریان مهم خود تورهایی با آفرهای بزرگ و ویژگی های قابل توجه در نظر می گیرند تا مشتری را به یک مشتری بلند مدت تبدیل نمایند. بازاریابی تنها تبلیغ و فروش را دربرنمی گیرد و چندین عناصر دیگر بوده که بدنه آن را تشکیل می دهند. از جمله باید به کالا، قیمت، توزیع، تحقیق، سیستمهای اطلاعات و برنامه ریزی اشاره کرد. با این عناصر می توان سیستم بازاریابی بزرگی به ارمغان آورد که چه در گردشگری در سایر صنایع مفید واقع می شود.

برای مطالعه مقاله کامل به لینک روبرو مراجعه نمایید. https://goo.gl/wFZoxd

Post has attachment
دانلود رایگان اولین ماهنامه بازاریابی و برندینگ گردشگری و هتلداری ایران در کانال رسمی مجموعه B2BNET

#B2BNET_MAGAZINE
#e_magazine

Post has attachment

Post has attachment
مدیریت کسب و کار (۲)

همانطور که در مقاله پیشین بیان شد در هر کسب و کاری باید مدیریت درست صورت گیرد و در غیر این صورت کسب و کار موردنظر موفق نخواهد بود و بایستی براساس مدیریتی صحیح و بی نقص صورت گیرد. در واقع مدیریت درست کسب و کار موجب رشد آن کسب و کار شده و پیشرفت بزرگی را به دنبال خواهد داشت. مدیریت تنها یک عملکرد ساده نیست و باید براساس رفتار مثبت، هدایت قدرتمند، آگاهی از کسب و کار و برخی دیگر انجام گیرد. بنابراین اگر مدیریت یک عمل ساده و بی تجربه باشد، موجب برهم زدن کسب و کار و نتیجه ای نامطلوب خواهد شد. اگر شاهد کسب و کارهای موفقی در جامعه هستید و به دنبال دستیابی آن می باشید بایستی یک سری عوامل را انجام داده تا براساس آن به پیشرفت دست پیدا کنید.

بسیاری تصور دارند مدیریت تنها هدایت تیم کسب و کاری اما مدیریت تنها هدایت نیست و عوامل دیگری را در برگرفته، بنابراین باید آن را یک مدیریت کامل و بزرگ قلمداد کرد. بسیاری تصور می کنند تنها می توانند با مدیریتی ساده به موفقیت دست پیدا کنند اما در حقیقت چنین نیست و باید پایبند عوامل مورد اشاره باشید.

جهت مطالعه ادامه مقاله به لینک روبرو مراجعه نمایید. https://goo.gl/qiUHj2

Photo

Post has attachment
مدیریت کسب و کار (۱)

در هر کسب و کاری باید مدیریت درست صورت گیرد و در غیر این صورت کسب و کار موردنظر موفق نخواهد بود و بایستی براساس مدیریتی صحیح و بی نقص صورت گیرد. در واقع مدیریت درست کسب و کار موجب رشد آن کسب و کار شده و پیشرفت بزرگی را به دنبال خواهد داشت. مدیریت تنها یک عملکرد ساده نیست و باید براساس رفتار مثبت، هدایت قدرتمند، آگاهی از کسب و کار و برخی دیگر انجام گیرد. بنابراین اگر مدیریت یک عمل ساده و بی تجربه باشد، موجب برهم زدن کسب و کار و نتیجه ای نامطلوب خواهد شد. اگر شاهد کسب و کارهای موفقی در جامعه هستید و به دنبال دستیابی آن می باشید بایستی یک سری عوامل را انجام داده تا براساس آن به پیشرفت دست پیدا کنید.

بسیاری تصور دارند مدیریت تنها هدایت تیم کسب و کاری اما مدیریت تنها هدایت نیست و عوامل دیگری را در برگرفته، بنابراین باید آن را یک مدیریت کامل و بزرگ قلمداد کرد. بسیاری تصور می کنند تنها می توانند با مدیریتی ساده به موفقیت دست پیدا کنند اما در حقیقت چنین نیست و باید پایبند عوامل مورد اشاره باشید.

اگر بخواهیم با مدیریت درست کسب و کار آشنایی بیشتری پیدا کنیم بایستی اصول های زیر دنبال شود:
برای مطالعه ادامه مقاله ، وارد لینک روبرو شوید.https://goo.gl/WD3nJv
Photo

Post has attachment
توسعه پایدار و تأثیر اقتصادی، زیست محیطی آن بر گردشگری

در مقالات پیشین به توسعه پایدار پرداختیم و سه زمینه اصلی آن، یعنی زمینه های زیست محیطی، اقتصادی و جامعه شناسی را معرفی کردیم. در همین راستا، سازمان جهانی گردشگری گام هایی برداشته است، در این مجموعه مقالات به محاسن توسعه پایدار و تأثیر اقتصادی آنها می پردازیم.

کاهش نابرابری در داخل و بین کشورها:
گردشگری ابزاری قوی برای توسعه ارتباطات و کاهش نا برابری های اجتماعی است و می تواند عاملی مهم برای احیای بافت روستایی و توسعه بافت شهری شود. همچنین می تواند به توسعه اقتصادی کشورها برای جلوگیری از رکود و مشکلات احتمالی نیز کمک کند. در سال ۲۰۱۴ به طور میانگین، کشورهای توسعه یافته در حدود ۱۶/۴ میلیارد دلار از گردشگری درآمد زایی کرده اند. با این افزایش بودجه، پروژه های عمرانی در کشورها نیز سریعتر پیش می روند و روند توسعه پایدار سرعت بیشتری به خود می گیرد.

ادامه مقاله را در سایت B2BNET.info مطالعه نمایید. https://goo.gl/7HNjKA
Photo

Post has attachment
۸ ویژگی شخصیتی برای موفقیت در رهبری کسب و کارها

بسیاری از افراد می خواهند بدانند که چگونه می توان به رهبری موفق و خوب تبدیل شد. برخی از افراد به شکل طبیعی رهبران خوبی محسوب می شوند و اگر انسان ها مایل به توسعه مهارت رهبری باشند، این توانایی را می توانند در خود بوجود آورند. اما باید بدانید رهبری تنها داشتن دفتر کار، ایستادن در برابر اتاق یا دستور دادن به افراد نیست. هدایت نیز امری ساده محسوب نشده و راه و روش خاص خود را دارد. رهبران با کارهای بیشتر، استرس بالاتر و خواسته های بیشتر افراد رو به رو هستند. اگر شما دارای ویژگی های یک رهبر هستید، به باید به شما تبریک گفت زیرا می توانید در آینده چنین انسانی به شمار روید. برای روشن شدن برخورداری از این ویژگی باید روشن شود که آیا مجموعه ای از صفات دقیق یک رهبر در شخص وجود دارد یا خیر...
برای شناخت ویژگیهای کامل مدیران موفق حتما مقاله کامل را مطالعه نمایید .https://goo.gl/Q2Rgrx
Photo
Commenting is disabled for this post.
Wait while more posts are being loaded