Profile cover photo
Profile photo
Dokuz Yazılım
1 follower -
Dokuz Yazılım
Dokuz Yazılım

1 follower
About
Dokuz's posts

Post has attachment
#Enterprise   veya #Gold   #Eticaret Paketlerimizden biri ile e-ticaret sitenizi oluşturalım. Sizde #Excel #Ürün #Aktarım #Robotuyla   tek tık ile ürünlerinizi aktarmanın kolaylığını tadın.

Keyifli, sevgi dolu, başarılı ve bol kazançlı bir yıl olması dileğiyle..
Mutlu Yıllar..

Post has attachment
#Eticaret   #yazılımında   #kargo   #modülü   nedir?  Neden gereklidir?

#Online   #satış   sitelerinde kargo modülünün bulunmasının bazı #avantajları vardır. Bu avantajları incelemek için linke tıklayın.

Post has attachment
#Eticaret   #sitesinde   #güvenlik   #tehditleri   nelerdir?
E-ticaret sitesine zarar verebilecek tüm olaylar, kişiler ve eylemler güvenlik tehdidi olarak görülebilir. Başlıca olarak #sosyal   #mühendisler   , #hackerlar   ve bilinçsiz kullanıcılar siteler için güvenlik tehdidi ortaya çıkarmaktadırlar.  E-ticaret sitelerinin karşılaştıkları başlıca saldırılar aşağıdaki linkte sıralanmıştır.

Post has attachment
#Eticaret   sitesinde #güvenlik   nasıl sağlanır?

E-ticaret sitelerinde normal ticarette olduğu gibi fiziksel bir gözlem söz konusu olmadığından dolayı güvenliğin sağlanması için etkin sistemlerin kullanılması gerekir. İnsanların #internet   üzerinden alışveriş yapmalarını engelleyen tüm faktörlerle ilgili yapılan araştırmalarda güvenlik faktörünün yüzde altmış gibi önemli bir yere sahip olduğu ortaya çıkmıştır. #Kredikartı   bilgilerinin bir hacker tarafından çalınabileceği düşüncesi bir tüketiciyi belirli e-ticaret sitesinden ürün almaktan vazgeçirebilir. Bu yüzden e-ticaret işletmelerinin güvenlik sistemlerinin uyum içinde çalıştığı bir güvenlik planlaması yapmaları ve bu konuda gereken altyapıyı sağlamaları gerekir. Peki, ama nasıl? Bir e-ticaret sitesinde güvenlik nasıl sağlanır? Bu sorunun cevabını verebilmek için öncelikle güvenlik tehditlerinin neler olduğunu iyi anlamak gerekir.

Post has attachment

Post has attachment
#Eticaret   ile normal #ticaret    arasındaki farklar nelerdir?
●Maliyetlerin düşmesi,
●Daha fazla ürün sayısı ve çeşidi,
●Adrese teslim,
●Müşteri ihtiyaçlarına hızlı çözüm,
●Eşit erişim imkânı ve
●İşlem hızı
Açıklamalar için  ▼

Post has attachment
#N11API   #entegrasyonu   #eticaret   sitenizdeki tüm ürünlerinizi #N11 .com sitesine otomatik olarak ekleyin ve N11.com'un satış gücünden yararlanarak satış potansiyelinizi arttırın.

Post has attachment
#SSL   #Sertifikasının   #SEO   Açısından Önemi
SSL sertifikası bir #Eticaret   sitesinde mutlaka bulunması gerekenler listesinde yer alıyor.

Açıklama  için ;

Post has attachment
#SSL   nedir ?
#Eticaret   web sitelerinde ödemelerin güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi için #SSL   #Sertifikası   kullanılır. #Secure   #Socket   #Layer   kelimelerinin kısaltılmasından oluşan SSL güvenli yuva katmanı anlamına gelir ve 128 bit şifreleme anahtarından yararlanır. TCP/IP protokolü ile çalışan SSL sunucu ile istemci arasında güvenli bilgi akışının gerçekleşmesine yardım eder. Bu sayede bilgi sadece ve sadece doğru adreste deşifre edilir.
Wait while more posts are being loaded