Profile cover photo
Profile photo
NURT Jerzy Puchała
About
Posts

Post has attachment
Firma Beta jest pierwszą na świecie firmą, która wprowadziła do sprzedaży wózek warsztatowy. Wykonany był w całości z arkuszy blachy, pomalowanych na kolor pomarańczowy, dlatego pomarańczowy został kolorem firmowym Beta. Więcej informacji na nasz temat znajdą Państwo na http://ebeta.com.pl/informacja/11/o-firmie.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkty Robur już od początku lat 30. to akcesoria do lin stalowych, zgodnych ze standardami firmy Beta. Chyba każdy zdaje sobie sprawę, jak bardzo istotne jest bezpieczeństwo podczas pracy z linami stalowymi! Nam możesz zaufać. Sprawdź na http://ebeta.com.pl/kategoria/robur.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na święta Wielkanocne, przesyłamy koszyk pełen świątecznych życzeń wplecionych pomiędzy wiosenne kwiaty, lukrowane babki, kolorowe pisanki, cukrowe baranki i bazie. Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy firma Beta! http://ebeta.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ich ogromną zaletą jest duża moc przy stosunkowo niewielkich rozmiarów w porównaniu do elektronarzędzi – narzędzia pneumatyczne są też zdecydowanie prostsze w obsłudze, a jednocześnie mniej awaryjne. Dowiedz się więcej i poznaj naszą ofertę, wchodząc na http://ebeta.com.pl/kategoria/narzedzia-pneumatyczne-i-osprzet.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej firmie znajdziesz bogaty wybór narzędzi hydraulicznych oraz motoryzacyjnych, które umilą i znacznie ułatwią Twoje codzienne czynności. Sam dobrze wiesz, jak istotne są dobrej jakości narzędzia, by obowiązki stały się przyjemnością. Zapraszamy na http://ebeta.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród oferowanych przez nas produktów znajdą Państwo nie tylko narzędzie, ale także profesjonalną odzież roboczą! Dbamy, aby prawidłowo spełniała ona swoje funkcje, dobrze leżała i była właściwie dobrana do osoby, która będzie ją nosiła. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na http://ebeta.com.pl/informacja/17/rozmiary.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W nasze narzędzia zaopatrują się profesjonalne warsztaty samochodowe, firmy handlowe, a także zakłady produkcyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo asortyment renomowanych marek: Beta, S&R, Koken, Stahlwille, Rasta, Molydal, Sword, Wiha, Bahco i Knipex. Zachęcamy do odwiedzenia nas na http://ebeta.com.pl/informacja/11/o-firmie.

Photo
Add a comment...

Zadaniem narzędzi jest przede wszystkim ułatwienie oraz usprawnienie codziennie wykonywanych czynności, np. w zakładach motoryzacyjnych lub przy czynnościach hydraulicznych. Właśnie dlatego warto zainwestować w sprawdzoną markę - będzie to miało ogromny wpływ na jakość wykonywanych zleceń. Zapraszamy na http://ebeta.com.pl/.

Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli nie jesteś jeszcze znawcą branży i dopiero rozpoczynasz swoją przygodę to przyda Ci się pomocna dłoń! Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą narzędzi do zakładów i warsztatów w całym kraju. Wystarczy, że zadzwonisz, a nasi fachowcy udzielą Ci odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy na http://ebeta.com.pl/kontakt/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każda osoba decydująca się na otwarcie warsztatu samochodowego powinna zaopatrzyć się w doskonałej jakości narzędzia, które będą dawały satysfakcję już w czasie pracy, a nie dopiero po jej zakończeniu. Warto pamiętać, że narzędzia te muszą służyć przez lata, dlatego polecamy nasze produkty! Zapraszamy na http://ebeta.com.pl/kategoria/narzedzia-dla-motoryzacji.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded